Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LaNov 8. 3. 2019 07:36

Díky. Tak to mají dobré, takovou podporu nemá ani Babiš na sjezdu ANO :-) Ale u toho potenciálně konkurenčního jednání nejde o málo času, ale o to, co ty firmy dělají a aby jim nedohazoval ziskovější byznys na úkor banky, ne?
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 8. 3. 2019 09:44

Tak to je samozřejmě dvojsečná zbraň. Vztah těch Lapčíkových firem k Trinity může být symbiotický, ale i parazický. V minulosti MPU s jeho firmami spolupracoval, poskytoval s nimi syndikované úvěry, tj. vysoké úvěry, u kterých je na straně věřitele víc subjektů. Tím se kampelička dostala i k pořádným kšeftům, které by pro ni samotnou byly moc velké sousto, a které by jinak musela přepustit velkým bankám.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Spread 28. 3. 2019 19:33

Ahojte, chtel jsem se zeptat, jestli pro sporici ucet u banky trinity je potreba ceske mobilni cislo pro TAN nebo jestli je mozne podepisovat prikazy jinou metodou (treba apkou) nebo lze pouzit i zahranicni cislo. Dekuji za informace.
Spread
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 28. 3. 2019 22:22

V poli formuláře pro zadání autorizačního kontaktu je selectbox s omezeným počtem telefonních předvoleb, z nichž si lze vybrat. Předpokládám tedy, že do těchto států je banka schopná poslat autorizační SMS.
+43 Rakousko
+420 Česká republika
+49 Německo
+44 Velká Británie
+39 Itálie
+48 Polsko
+7 Rusko
+46 Švédsko
+386 Slovinsko
+421 Slovensko
+1 Spojené státy americké

Aplikace pokud vím žádná neexistuje.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Spread 29. 3. 2019 16:35

Dekuji za Informace. Tak to klaplo s rakouskym cislem.
Spread
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 30. 5. 2019 13:37

Družstevníci jistě zaznamenali, že jim dnes na účtu přistála dividenda za rok 2018. Komu nic nepřišlo, tak si nejspíš zvolil inkasování dividend v hotovosti, což už ale nově není možné. Takový jedinec by měl ve vlastním zájmu nahlásit číslo účtu, kam chce dividendu poslat.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 5. 2019 13:51

kolik připisují při základním vkladu? Já tam nic nemám.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 30. 5. 2019 13:57

Mně to vychází na 2,02 % po zdanění, tak jestli byl základní vklad 1000 Kč, tak by z toho mohla dvacka kápnout.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků