Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 7. 2008 18:55

Vím jen, že to má být D+2, ale v kolik hodin nevím.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 30. 7. 2008 20:00

PatrikChrz: Je u toho mobilu N6300 nějaká možnost vybrat si barvu nebo je jen stříbrný? Je součástí balení nějaká paměťová karta?
oooooo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod 4honza 30. 7. 2008 20:06

Dneska KB mela zrovna nejake vypadky systemu kvuli vypadku elektriny. Info na konkurencnim serveru :)

Asi jste tam poslali takove castky, ze doslo misto na disku, coz ihned pretizilo elektrickou sit a vyhodilo pojistky, ktere pak nesly nahodit :)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 7. 2008 21:29

oooooo: na výběr jsem nic nedostal, dostal jsem stříbrný - stejný jako mám pracovní. Podle mě se snad ani jiný nedělá, nebo ano?
Vím ještě o šedivém, ale to je 6300i a ten je samozřejmě dražší :-)

Paměťová karta je standardní - tedy 128 MB (taková ta děsně mrňava, dřív se jmenovala Trans Flash, dneska myslím microSD ?). I když jsem viděl, že některé e-shopy dávají až 2 GB.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 30. 7. 2008 22:11

PatrikChrz: Dík, myslel jsem si, že ta dodávaná microSD karta bude mít vyšší kapacitu, pokud tam nějaká bude, tohle je tedy slabota.

Jinak pokud jde o ten chybějící záruční list, tak je možné, že ty telefony jsou z šedého dovozu, tedy že je nebude možno v záruce opravit bezplatně v ČR a budou se muset opravit v zemi, kde byl telefon původně zakoupen. Ale to je hlavně problém MPÚ, který tu ty telefony distribuuje a tedy musí poskytnout zákonnou záruku.
oooooo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 7. 2008 05:41

oooooo píše:PatrikChrz: Dík, myslel jsem si, že ta dodávaná microSD karta bude mít vyšší kapacitu, pokud tam nějaká bude, tohle je tedy slabota.


MicroSD karty jsou za pár korun, 2 GB stojí 3 stovky.

oooooo píše:Jinak pokud jde o ten chybějící záruční list, tak je možné, že ty telefony jsou z šedého dovozu, tedy že je nebude možno v záruce opravit bezplatně v ČR a budou se muset opravit v zemi, kde byl telefon původně zakoupen. Ale to je hlavně problém MPÚ, který tu ty telefony distribuuje a tedy musí poskytnout zákonnou záruku.


Ani to si nemyslím. V krabici je normálně český návod. Sice je ta knížečka trošku jiná, než ta, co jsem dostal od Eurotelu, nicméně stále jde o profesionálně zpracovaný návod, tedy buď od operátora, velkého dovozce nebo přímo od výrobce. Rozhodně to není žádné samo-domo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 7. 2008 07:43

PatrikChrz: jasne ze je to CZ distribuce, staci se podivat na bok krabice, kde je carovy kod, pripadne pod baterii. I podle "product code" (k nalezeni tamtez) se da overit, ze je to klasicky nedotovany pristroj.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 1. 8. 2008 21:25

PatrikChrz: takze beru zpet, Nokia 6300 ktere maji k dispozici jsou sice nedotovane telefony, ovsem urcene pro Nigerijsky trh. Naproti tomu treba Nokie 1610/6500 jsou oficialni CZ distribuce - alespon co jsem mel moznost shlednout. Ani v jednom pripade ovsem nedavaji k dispozici zarucni list (i presto, ze v darovaci smlouve je uvedeno, ze veskere problemy resi obdarovany primo s prodejcem) a naopak tvrdi, ze s problemy rovnou na ne, ze to vyresi s prodejcem sami.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 2. 8. 2008 06:33

Pravděpobně jsou všechny tři typy mobilů šedý dovoz, té nálepce s kódem na krabici bych moc nevěřil, dá se z obsahu té krabice nebo z dokumentů nějak zjistit firma, která ty mobily MPÚ prodala?

Jinak dvouletá záruka se bude asi muset uplatňovat přímo u MPÚ a MPÚ bude muset nést po roce náklady na záruční opravu, protože firma, která ty mobily prodala MPÚ, ji určitě neposkytne záruku delší než rok.

Kvůli tomu neexistujícímu záručnímu listu se mi budou ty mobily každopádně hůře prodávat. Za kolik se dají reálně prodat? Jsem koukal na bazar mobilmánie a tam nabízejí k prodeji použité N 6300 za částky kolem 2500 Kč, N 1650 jsem tam v nabídce ani neviděl.

N 6300
N 6300
oooooo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 07:16

Teda lidi, čeho vy si všimnete :D
Koukám na krabici a opravdu je na ní nálepka "Nokia warranty" - valid only in Nigeria - 12 Months
No stejně ho nechci prodávat, tak je mi to buřt.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 2. 8. 2008 07:26

PatrikChrz: Ale co záruka v případě poruchy? Tady ti ho autorizovaný servis snad ani nepřijme do opravy, i když ji budeš chtít sám zaplatit.
oooooo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 07:32

No do dvou let to snad řeší MPÚ, ne?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 2. 8. 2008 08:47

No právě a jednou z možností vyřízení reklamace je i navrácení finanční čásky, za kterou byla věc koupena a když to dává MPÚ zdarma, tak v rámci reklamace vrátí prostě 0,- Kč a reklamace je tím vyřízena.
oooooo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 09:12

No jo no, to je holt riziko. Ale co, mobil mě nic nestál - a to ani skrytě - jako že si koupíte hrnce za 20 000 a dostanete k tomu "dárek" v hodnotě 500 Kč :-) . Nejsou to peníze, pro které bych měl v blízké budoucnosti nějaké využití (a další přibývají :-) ) a bývaly by ležely na 3,5 % na eMaxu, takhle leží na 4,5 % v MPÚ a ten mobil zdarma beru jako příjemný bonus :-)
Až to pro mě nebude výhodné, nebo se naskytne lepší nabídka, tak je vyberu a jdu jinam. MPÚ jsem se (kromě výpovědní doby) ničemu nezavázal, tak co.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 2. 8. 2008 09:17

PatrikChrz: Jo, jasné, já to tak také beru, jen upozorňuji na případná možná rizika a záludnosti.
Už jsi ten účet vypověděl?
oooooo
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků