Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 09:27

Ne, nevypověděl. Vždyť říkám, že pro ty peníze nemám žádné smysluplné využití.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 2. 8. 2008 10:02

Tak to se můžeš zúčastnit i té jejich soutěže o Fabii.
http://www.mpu.cz/cs/akce--souteze/treti-fabia---2008/

Do této akce se mohou zapojit všichni klienti MPU, kteří jsou majiteli vkladového účtu nebo vkladní knížky denominované v CZK, USD nebo EUR s 6-ti měsíční či delší výpovědní lhůtou se zůstatkem k poslednímu kalendářnímu dni v měsíci předcházejícímu příslušnému měsíčnímu kolu konání akce v minimální výši ekvivalentu 200.000 CZK a více bez podání výpovědi vkladu.
oooooo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 10:16

Díky za tip, to není špatný nápad, i když v zájmu všech účastníků silničního provozu by bylo lepší, kdybych vyhrál spíš ten telefon. Řidičák sice má, ale že bych uměl řídit.....:-)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 2. 8. 2008 11:01

já si to auto klidně vezmu :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 8. 2008 13:07

oooooo: ostatni telefony jsou oficialni ceske - poznat se to da nejenom ze samolepek na krabici (at jiz zakladni identifikacni pristroje, tak i prohlaseni CTU a dalsi znaky). Nicmene Nokia 6300 tyto znaky nenese, naopak nese samolepku s napisem, ktery zde napsal PatrikChrz.

PatrikChrz: to ze ted nemas smysluplne vyuziti prece neznamena nic proti vypovedi. Nevim na kolik sis to dal ty, ale za rok prece clovek muze nechat automaticky prevest penize jinam. A kdyz se mu nenaskytne lepsi moznost, tak je tam zase posle a pojede to nanovo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 16:01

S474N: mám to jen na půl roku, uvidíme, zatím se zúčastním té soutěže - kdybych náhodou ke smůle všech chodců a řidičů to auto vyhrál :-). Až soutěž skončí, tak se rozhodnu co dál.
To by jeden neřek, jaké emoce je schopen v ostatních účastnících silničního provozu vyvolat, když projede křižovatku na jedničku a těsně za ní z-v-o-l-n-a zařadí dvojku :-)
No, třeba se konečně naučím řídit :-))
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 8. 2008 17:13

PatrikChrz: tak tu soutez jsem nejak nepobral. To si staci vytisknout ten listek a napsat cislo, kolik lidi bude na pobocce 22.8.?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 17:35

Tak nějak jsem to pochopil. Za každých 200 000 Kč můžeš dát jeden tip.
Zkusím tam zajít příští týden někdy o polední pauze a uvidíme.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 8. 2008 17:44

PatrikChrz: heh no kvuli Fabii by se i vyplatilo mit k dispozici tak 100 lidi a ty tam prubezne nahnat na ty dve pobocky tak, abys "udelal" presne svuj tip :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 18:06

To je fakt, to by byl fór. Spočítat si, kolik lidí tam přes den průměrně přijde, svůj tip "přestřelit" o tu stovku, od rána stát před pobočkou a pak těsně před zavíračkou tam ty "rozdílné" nahnat :-)

Problém je v definici odpovědi "kolik klientů obslouží". Tedy tito lidé by si museli v místě minimálně založit účet, aby byli považováni za klienty :-)

Otázkou je, jestli by se při sečtení všech nákladů ta Fabka ještě vyplatila :-(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 2. 8. 2008 18:16

PatrikChrz píše:Otázkou je, jestli by se při sečtení všech nákladů ta Fabka ještě vyplatila :-(


Zvlášť jestli je homologována pro silniční provoz pouze v Nigérii.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
oooooo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Ondrasz 2. 8. 2008 19:23

S474N, vidím, že ty jsi ten typ, který ze všeho vytříská maximální prospěch a užitek pro sebe :-D :D

Patriku, když tak tu Fábii můžeš střelit, pokud s ní nebudeš chtít "ohrožovat" druhé ;-) :-)

Ooooo, no myslím, že Fábie na Nigerii být homologována nemůže, ledaže by jezdila bez kol, bez střechy a měla pohon na kokosové mlíko :-)
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 8. 2008 19:43

Ondrasz píše:Patriku, když tak tu Fábii můžeš střelit, pokud s ní nebudeš chtít "ohrožovat" druhé ;-) :-)


Určitě by to bylo v zájmu všech účastníků silničního provozu :-)
No uvidíme, když vyhraju dám vědět a pak se nějak rozhodnu. Zase na druhou stranu, bych se už konečně měl naučit řídit, když už mám ten řidičák :-))
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 2. 8. 2008 20:09

Tak snad to nebude tak strašné, jinak by ti ty papíry nedali, ne? :-) Umět řídit není nikdy na škodu, navíc nikdy nevíš kdy to budeš potřebovat třeba i v práci, je to skoro jako s jazyky...
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooo 3. 8. 2008 06:07

PatrikChrz píše:oooooo: na výběr jsem nic nedostal, dostal jsem stříbrný - stejný jako mám pracovní. Podle mě se snad ani jiný nedělá, nebo ano?
Vím ještě o šedivém, ale to je 6300i a ten je samozřejmě dražší :-)


Prodáva se i černý, ten se mi líbí nejvíc, dále bílý, černostříbrný, červenostříbrný, ...
Nokia 6300 Black
Nokia 6300 White
Nokia 6300 Black Silver
Nokia 6300 Red Silver
oooooo
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků