Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dezod20 20. 2. 2019 09:31

No fůůůůj :-D
dezod20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 20. 2. 2019 10:03

1,18 % p.a. od 0 bez omezení výše
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod penav 20. 2. 2019 11:14

Takže aniž bych žádal, nemám účet Výhoda+ ale Výhoda++ jako Patrik. Alespoň nemusím tiše závidět :-)
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 2. 2019 12:44

Podle info z Trinity je to jedno, jestli je "+" nebo "++"

Vážený pane Chrzi,

děkuji za Vaši zprávu. V tomto případě je potřeba se řídit smlouvou o účtu, kterou máte na Spořicí účet Výhoda+. Název Výhoda++ sloužila pouze pro interní rozlišení mezi stávajícími a novými klienty, které již v tuto chvíli není aktuální. Od dnešního dne, tj. od 20.2.2019 pokud Vám zůstatek na účtu Výhoda+ klesne pod 500tis. Kč, zůstává Vám i nadále úroková sazba 1,18%.

V případě dalších dotazů se na mě obraťte.

Přeji hezký den



Igor Kollár

Osobní bankéř
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 20. 2. 2019 19:25

Ten název se moc nepovedl, docela připomíná ten fór o dámských tangách (tri niti v riti) !
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 2. 2019 19:48

Já si zase vzpomněl na jeden vtip:

Asimilovaný Žid z newyorkské Upper West Side, zatvrzený atheista, posílal svého syna do Trinity School, která - navzdory názvu - byla zcela sekulární a měla velmi dobrou pověst. Asi po měsíci se synek otázal: „Mimochodem, papá, víš, že to Trinity v názvu školy znamená Otec, Syn a Duch svatý?“ Otec, sotva zvládaje záchvat zuřivosti, chytil pevně synka kolem ramen a cloumaje s ním pravil hlasem hromu: „Synu, teď ti něco povím, co do smrti nezapomeneš. Je jenom JEDEN Bůh, ve kterého nevěříme!“

Ale jinak se mi název docela líbí
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 20. 2. 2019 20:00

Vtip je dobrý! No, ale ten název pro banku je opravdu zajímavý. Ještě snad, kdyby to byla církevní banka. Ale třeba překvapí důrazem na duchovní stránku hospodaření s penězi. O:-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 2. 2019 20:04

Mně by se víc líbil ten název Moravská spořitelna. Dala by se na tom vybudovat reklamní kampaň postavená na prezentaci Trinity jako dokonalého protipólu České spořitelny. Posuďte sami:
Česká spořitelna x Moravská spořitelna
největší banka x nejmenší banka
nejstarší banka x nejmladší banka
nejhorší úrokové sazby x nejlepší úrokové sazby
spousta nehorázných poplatků x minimum poplatků
atd.
:-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 20. 2. 2019 20:06

Název jako název. Problém ale je, že si nezajistili příslušné domény, protože 2,kterém mě napadly, patří úplně někomu jinému.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 20. 2. 2019 20:14

Ještě se zřejmě budou, alespoň na začátku lišit od ČS tím, že tam pracují autentičtí lidé, nikoliv cvičené opičky opakující poučky ze školení. Aby se ale nestalo to, co s Creditas. Moje bývalá pobočka fungovala za spořitelního družstva lépe.

Neošetřené webové domény jsou problém.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod dezod20 20. 2. 2019 20:52

Lenka_2 píše:Mně by se víc líbil ten název Moravská spořitelna. Dala by se na tom vybudovat reklamní kampaň postavená na prezentaci Trinity jako dokonalého protipólu České spořitelny. Posuďte sami:
Česká spořitelna x Moravská spořitelna
největší banka x nejmenší banka
nejstarší banka x nejmladší banka
nejhorší úrokové sazby x nejlepší úrokové sazby
spousta nehorázných poplatků x minimum poplatků
atd.
:-)


Za mě také nejlepší varianta :tleskani
dezod20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LaNov 21. 2. 2019 22:18

Lenka_2 píše:Posuďte sami:
...
:-)

Dovolím si sem dát odkaz na méně nadšené hodnocení nabídky nové banky: https://www.investujeme.cz/clanky/zalozna-mpu-se-meni-na-trinity-bank/, názor si samozřejmě udělá každý sám ;-)

Spíš by mě proto zajímaly drby z VH - nemáte nějaké? (já vím, to je mezi vámi děvčaty, ehm, akcionáři, ale stejně to může být zajímavé, např. pokud vím, tak Hubáček v Creditasu řekl rovnou, že Creditas nebude po přeměně vyplácet dividendy, protože nová banka bude potebovat kapitál na rozvoj - tady dostali drobní akcionáři také podobnou informaci?)
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 22. 2. 2019 10:47

drby z VH - nemáte nějaké?

To nemám, mně se do Zlína trmácet nechtělo. V Praze bude na pobočce k nahlédnutí zápis z VH, ale tam drby očekávat nelze.
Tahle VH byla vlastně mimořádná. Řádná bude v dubnu s tradičním programem, jako je dělba zisku, a ta už by se měla konat v Praze.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iglooo 5. 3. 2019 16:35

iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 6. 3. 2019 12:46

Na ochranu před nepřítelem je zápis zaheslován. Pro zvídavé tedy prozradím stručný výtah.

Naprostá většina bodů byla bez protestů a protinávrhů schválena 97 a více procenty hlasů. Až u bodu, kde se mělo schválit potenciálně konkurenční jednání pana Lapčíka, vystoupili postupně tři akcionáři s protestem, že se jim nelíbí angažmá p. Lapčíka v x dalších firmách, a že mu na MPU/Trinity zbyde málo času atd. I tak bylo schváleno 94,6 %.
Dalším lehce kontroverzním bodem byla změna stanov, konkrétně se někomu nelíbilo, že nově už by se nemusela valná hromada svolávat 10 000+ dopisy pro všechny akcionáře. S protestem moc neuspěl, změna stanov schválena 95 %.
No a konečně změna názvu. Akcionáři nedostali na výběr z více názvů. Byl předložen jediný návrh na přejmenování na TRINITY BANK a.s., 95,1 % bylo pro a 1,6 % proti.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků