kreditka pro ebay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Wracker 21. 11. 2008 20:21

jaka je nejlevnejsi varianta uctu ke kterymu dostanu kreditku se kterou je mozno platit po internetu a akceptuej ji ebay? asi embosska..?
Wracker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 11. 2008 09:45

Myslis PayPal - i kdyz je defacto majitelem eBay. Bud embosska (EC/MC, VISA) nebo i nektera Visa Electron.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 22. 11. 2008 10:03

jasne..tak jsem to myslel..a nevis ke ktereme uctu dostanu nejakou z tehle karet za co nejmensi poplatek? Jsem jeste student tak pokud by to melo nejaky studentsky konto nebo tak neco..
Wracker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 22. 11. 2008 10:54

Tohle asi nepatri na smetiste, nicmene.

Pro dobiti paypalu nepotrebujes kartu, lze prevadet i penize z bezneho uctu na ucet paypalu, viz vlakno Paypal zde na FE. Ovsem budes platit na ebay pres nevyhodny kurz Paypalu USD/CZK.

Zadarmo kartu i ucet, kterou lze platit na Paypalu dostanes u mBank, ale pro USA maji tez nevyhodne kurzy - hlavne diky 2% prirazce ke kurzu USD/CZK. Pokud bys to platil jen prevodem z uctu, tak ti poslouzi i FIO nebo ucet zdarma u Postovni sporitelny. Jejich kartami, ktere jsou zadarmo, nelze ovsem platit pres Internet (tedy ani Paypal nebude fungovat). Ale lze doobjednat karty embosovane, ktere to umi, cena radove 300Kc rocne (u FIO, podobne to bude u te PS). Zalezi jaky pocitas ze budes mit na te karte obrat, jestli se ti to vyplati.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 11. 2008 12:44

4honza: u služby Postžiro zadarmo je vydávána Visa Electron, která platby přes Internet umožňuje! Kurzy ČSOB sice nejsou žádný zázrak, ale lepší než "mimoeurové" mBank :)

Jinak pro vyšší částky (cca nad 100 EUR a rozhodně nad 200 EUR) doporučuji devizové společnosti, zaplatíš sice poplatek (např. u REOL 100 Kč), ale ten bez problémů ušetříš na kurzu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků