GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 4. 8. 2014 09:07

Na chatu mi potvrdili, ze to jde. Pro me kazda koruna dobra, takze to zkusim, stejne mam ted volnych jen tech cca 50000 Kc. :-))
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 8. 2014 09:46

Taki píše: Jinak když tu zaznělo o těch horrorových pobočkách resp. pracovnících, tak bych tu rád zcela neanonymně pochválil veškeré osazenstvo v pobočkách Prachatice a Vimperk ... Doufám, že to tu čte někdo z vedení GE.

Já tedy radši doufám (marně), že ne. Jinak já si nemohu stěžovat na osazenstvo (dvě dámy, u nichž jsem byl) na pobočce na Vítězném nám. Pravda, jdu do banky většinou připraven na to, že na druhé straně stolu/přepážky to bude slabší, ale v tomto případě jsem byl naprosto spokojen (také jsem je pochválil přímo mailem). Sice slečna na jednu mou záludnou otázku odpověď nevěděla jistě, ale řekla to na rovinu a vyslovila k tomu vlastní názor, což je přesně to, co očekávám. Nesnáším, když někdo neví, něco si vymyslí a pak jsou z toho potíže/nepříjemné překvapení. Celkem chápu, že nemohou vědět všechny detaily (a ptám se zrovna na detaily), zvlášť když má banka v dokumentech pěkný bordel.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 4. 8. 2014 09:51

Tak ucet Genius Free Flexi zalozen bez problemu na pobocce, uz ho vidim v IB vedle Genius Gratis. :tleskani Na pobocce vedouci potvrdila, ze 2% uroceni ma byt do konce roku.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 7. 8. 2014 07:27

Od 1. července máte peníze ze svého spořicího účtu přístupné i o víkendech a svátcích. V rámci GE Money Bank nyní stačí peníze jednoduše převést ze svého spořicího účtu na svůj běžný účet a během několika minut je budete mít k dispozici. Převádět je můžete kdykoliv během dne do 20 hodin ve své Internet Bance, její mobilní aplikaci a v Telefon Bance prostřednictvím bankéře. Převody zadané po 20. hodině se provedou následující den ráno.
Vaše GE Money Bank

:-)
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 8. 2014 19:25

Vždy jsem říkal, že tahle parodie na banku je banda neschopných amatérů, ale dnes mě opravdu nas**li - vyjel jsem si akorát výpis z BRKI (to jsem taky unesen, že za konverzi celkem 10 stran do papírové podoby zaplatím další 3 stovky, holt asi bohatá úvěrováý historie) a celkem mám u této banky 3 zamítnuté žádosti - někdy začátkem března jsem si totiž žádal prvně o KK, po telefonu jsem se ale s krávou domluvil, ať žádost do schvalování neposílá, protože mi tvrdila, že ke KK si nemůžu vydat doplňkovou NFC kartu do telefonu (a nakonec jsem to vyřešil vydáním doplňkové NFC debetky k BÚ Gratis).

Samozřejmě žádost o KK mám v registru se zamítnutým stavem. Co je ovšem ještě horší, se stejným datem tam mám i zamítnutou žádost o spotřebitelský úvěr na 400 tisíc Kč, o který jsem nikdy nežádal (a rozhodně jsem žádnou žádost ani nepodepisoval). Samozřejmě zamítnutou pak mám už i KK, o kterou jsem žádal v červnu po uvedení akce na 5% vratky...

Úpřimně, nevím jestli to má smysl s těma debilama, co půjčují cikánům, kteří jdou následně do insolvence cokoliv řešit. Zamítnuté žádosti zmizí tuším po 12 měsících a v tomto horizontu asi ani nebudu řešit další úvěry.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 15. 8. 2014 19:44

Kde sis ho vyjel?
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 8. 2014 19:45

A to ještě počkej až si půjdeš udělat na Czech Point třeba výpis z karty řidiče nebo výpis z rejstříku trestů ! :D Tam se teprve dozvíš věcí :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 8. 2014 19:52

smajlik2: kolikmam.cz

AK: Výpis z RT jsem si už kdysi pořizoval, ale byl čistý... :-( V kartě řidiče bych taky toho asi moc nenašel, neb neřídím. :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 15. 8. 2014 21:12

Sice by mě zajímalo co tam mám, ale platit za to nebudu, je to drahý.
smajlik2
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 8. 2014 21:48

To je pravda, já jsem taky původně jen chtěl, ale nyní se ukázalo, že to budu potřebovat pro stavební spořitelnu, která to nedokázala provést sama (další úžasný příběh, ale to snad až někdy příště), tak to mám rovnou aspoň dvě mouchy jednou ranou. Očekával jsem, že úvěrová správa bude čítat několik stran, takže jsem zvažoval, jestli raději než objednat online výpis s konverzí na Czech Pointu za 30 Kč za 1 stranu si nepořídím rovnou ten papírový výpis za 200 Kč se ukázalo, že těch stran je nakonec až 10, takže objednání dalšího papírového výpisu s poštovným by vyšlo nastejno jako už ta konverze, takže sranda s registrem mě už beztak bude stát přes 5 stovek, pokud budu počítat legalizaci registračního formuláře s poštovným, 1 online zprávu a následnou konverzi. Tak doufám, že další úvěrovou zprávu budu potřebovat až za hodně dlouhou dobu.

Kromě té pitomé GEMB všechno ostatní odpovídá realitě, včetně kreditek od Citi, u nichž jsem očekával opravdu pořádný hokej, ale informace jsou v pořádku.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 16. 8. 2014 22:27

fremantle píše:Vždy jsem říkal, že tahle parodie na banku je banda neschopných amatérů, ale dnes mě opravdu nas**li - vyjel jsem si akorát výpis z BRKI (to jsem taky unesen, že za konverzi celkem 10 stran do papírové podoby zaplatím další 3 stovky, holt asi bohatá úvěrováý historie) a celkem mám u této banky 3 zamítnuté žádosti - někdy začátkem března jsem si totiž žádal prvně o KK, po telefonu jsem se ale s krávou domluvil, ať žádost do schvalování neposílá, protože mi tvrdila, že ke KK si nemůžu vydat doplňkovou NFC kartu do telefonu (a nakonec jsem to vyřešil vydáním doplňkové NFC debetky k BÚ Gratis).

Samozřejmě žádost o KK mám v registru se zamítnutým stavem. Co je ovšem ještě horší, se stejným datem tam mám i zamítnutou žádost o spotřebitelský úvěr na 400 tisíc Kč, o který jsem nikdy nežádal (a rozhodně jsem žádnou žádost ani nepodepisoval). Samozřejmě zamítnutou pak mám už i KK, o kterou jsem žádal v červnu po uvedení akce na 5% vratky...

Úpřimně, nevím jestli to má smysl s těma debilama, co půjčují cikánům, kteří jdou následně do insolvence cokoliv řešit. Zamítnuté žádosti zmizí tuším po 12 měsících a v tomto horizontu asi ani nebudu řešit další úvěry.

Zkuste se obrátit na ombucmana GE a dejte vedět, jak jste dopadl. Jinak u GE je opravu velká slabina, že půjčovali kde komu a dokonce i lidem, kteří figurovali v zaniklých firmách, které sami vytunelovali. Snad si to už ale hlídají. V minulosti jsem žádal kreditku Diners a překvapilo mě, kolik chtěli informací.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 25. 8. 2014 09:23

mně teď sami od sebe poslali nabídku na založení účtu s bonusem 500,- ; nikdy jsem u nich účet neměl, tak mi to překvapilo, tak to asi spojím s žádostí o jejich kreditku :)
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 8. 2014 11:04

muzes dat konkretni info, prave uvazuji o GE flexi + KK...od kud ti poslali nabidku, je to v ramci "spamu", resp. proc, jde o nejaky kod?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 25. 8. 2014 12:18

no vůbec netuším, našel jsem to u rodičů ve schránce, kde mám trvalé bydliště... prostě mi poslali reklamní leták, kde byl i voucher na 500,- když si založím... akorát jsem teda chyt na pobočce /dle diskuse jako spousta ostatních/ slečnu, co tam byla první den, tak se to protáhlo na víc jak hodinu, jinak snad ok; kreditku mi taky hned chtěli založit, ani je nezajímala nějaká potvrzení... založení jsem jen odložil na konec září po vyčerpání City bodů
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 25. 8. 2014 12:59

Právě jsem vybíral z GE ATM (Equa karta) a na obrazovce byla nabídka na vytištění kuponu:
Platnost do 31. 8.
Č. kuponu xxxxxx
Dostavte s tímto kuponem na pobočku GEMB, založte si účet Genius Free+Flexi, zaplaťte 3x bezkontaktní nálepkou a odměna 500,- je vaše.
Nyní navíc s úročením 2% ročně pro kreditní zůstatek do 50 000,- včetně.
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka