GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 5. 9. 2014 08:19

Nevíte někdo, v které datum standardně odesílá GE SIPO z běžného účtu?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 9. 2014 09:18

Tento týden jsem se na to ptal, a bylo mi odpovězeno, že 1 pracovní den před 15. dnem v měsíci. Ale ozkoušené to nemám, první SIPO se uhradí až nyní.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod malejarda 5. 9. 2014 09:20

Mě SIPO také tento měsíc poprvé, nebo možná až příští měsíc, tak patnáctého je v pondělí, takže by to mělo tento měsíc proběhnout dvanáctého, díky.
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elinor 12. 9. 2014 14:21

V Ostravě u Karoliny rozdávají poukázky na 500 Kč při založení účtu Genius Free Flexi, lze předložit na jakékoli pobočce, alespoň je to tam tak napsáno. Platnost do 30.9.2014. V Karolině začal den Marianne, možná to s tím souvisí a je možné, že ve větších obchodních centrech, kde má GE pobočku, budou poukázku rozdávat taky.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jiri.Sko 12. 9. 2014 15:27

Potvrzuji, že jsem včera v Šumperku poukázku taky dostal.
Jiri.Sko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 12. 9. 2014 16:46

z bankomatu nelze ziskat poukazku jak do 31.8.?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 25. 9. 2014 21:12

dneska jsem měl ve schránce poukázku na založení účtu Free and Flexi a za založení je odměna 1.000,-Kč, platnost akce do 31.10.2014. Nemůžu ale najít bližší podmínky, nevíte?
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 25. 9. 2014 22:03

no já měl tohle v létě, poukázka na 500,- podmínky bylo založení účtu, obrat 7000,- měsíčně, jinak snad nic extra, zakládal jsem v srpnu, bonus mi snad přípíšou příští měsíc... navíc tam jsou 2 procenta úročení na 50 000,-
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod refedr 26. 9. 2014 08:25

A může mít jeden člověk jak účet jak "Gratis", tak "Free and Flexi" aby dostal tu premii?
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 26. 9. 2014 08:56

pokud to jde takto založit, tak ale prémii nedostaneš. Teď jsem to ověřoval přes chat, prémii dostane jen nový klient bez BÚ, který neměl v posledních 6 měsících jakýkoliv účet založen.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alebac 26. 9. 2014 09:09

Založit to lze, ale bez prémie
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 26. 9. 2014 10:28

ještě je tam podmínka, že účet musíte mít min. 3 měsíce.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 9. 2014 12:30

dnes jsem si byl udělat moneycard plus a mám ještě těch 5% na čerpací stanice a potraviny, ptal jsem se, akce by měla pokračovat i dále, ale pravděpodobně bude 5% už jen na potraviny, respektive přesné podmínky pro další měsíc se dozví i pracovnice pobočky až v úterý.

Odhad je zrušení bonusu na benzín, zachování potravin a možná přidání něčeho jiného. Definitivně jasno bude v úterý (nebo ve středu by mohlo být už i na webu)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod refedr 26. 9. 2014 13:07

Tak prosím dej vědět, já si ji hned založil na počátku akce, v listopadu mně 5% výhoda končí, tak jsme ji chtěl zrušit, ale 5% zpátky za potraviny na vánoce by se šiklo.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod khonsun 26. 9. 2014 13:47

Hmmm. Si ulevim alespon tady. Nic jsem nikdy nedluzil, zadna pujcka, zadna hypoteka, ve svem r.d. ziji od r 1945, starobni duchod sice maly, ale jisty prijem od statu. Na konte mam cca 100t. Kontokorent chci 10t; a KK nedaj a nedaj a nedaj.....
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka