GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 10. 2014 11:49

Ano, taky jsem se dostal k této hodnotě.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 1. 10. 2014 13:27

Doufám, že akci prodlouží, po půl roce zruším současnou kreditku MoneyCard+ a založím tuhle MoneyCard+.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 1. 10. 2014 22:34

Koukám, že GE Money zrušila u účtu GE Gratis informační SMS zdarma, a to se holedbala, že účet bude doživotně zadarmo.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 2. 10. 2014 00:24

malejarda: myslis ze u Ge to jde taky takle zrusit a hned zalozit znova s novym bonusem? to bych udelal taky,ale obavam se,ze tohle fungovalo jen u Citi :(
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 2. 10. 2014 03:17

Já myslím, že to půjde. Ale já mám před sebou ještě 5 měsíců s bonusem 5 %, třeba to někdo vyzkouší přede mnou. Hlavně by mě zajímalo, jestli to bude dávat 10 % za internetové transakce i při zahraniční transakci přes PayPal.
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod quino 2. 10. 2014 03:36

astrapa: a kde na to koukáš?
quino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 2. 10. 2014 05:09

guino: Asi podle zpráva v IB.
Služba "SMS a E-mail Servis" bude nahrazena službou "Info Servis".
Ta informace od astrapa je nepřesná.. Já sice ještě dopodrobna novou službu nezkoumal, ale snad by to mělo být v nějaké míře dál zdarma.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Michall01 2. 10. 2014 05:39

astrapa píše:Koukám, že GE Money zrušila u účtu GE Gratis informační SMS zdarma, a to se holedbala, že účet bude doživotně zadarmo.

Psal jsem to už na předchozí straně. Podle mě se pro klienty GE Gratis nic nemění. Tedy ano, původní služba bude nahrazena Info Servisem. Nejsem si ale jist, zda GE zachovala všechny předchozí možnosti informačních SMS.

Za důležité považují následující sdělení GE:
„Služba SMS a E-mail Servis Vám bude k 30.11.2014 zrušena a po tomto datu Vám již nebudou doručovány informační zprávy.“
„Pokud využíváte některý z našich běžných účtů, budou informační SMS zprávy až do počtu, který je k Vašemu běžnému účtu zdarma, i nadále zcela bezplatné. Nemění se ani výše poplatku za SMS odeslané nad rámec tohoto počtu.“

Pracovníci GE mi také potvrdili, že pouze dochází ke změně služby a nikoliv poplatků za informační SMS.
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kolous007 2. 10. 2014 06:41

Michall01 píše:
astrapa píše:Koukám, že GE Money zrušila u účtu GE Gratis informační SMS zdarma, a to se holedbala, že účet bude doživotně zadarmo.

Pracovníci GE mi také potvrdili, že pouze dochází ke změně služby a nikoliv poplatků za informační SMS.

Šli na to jinak. Sice se poplatkově nic nezměnilo, ale SMS omezili, že se posílají např. až od transakce 2.000 a výše. Takže motivace k používání E-Mailů ...
kolous007
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 2. 10. 2014 08:23

quino: Mamka dostala od GE dopis "SMS a E-mail Servis nahrazujeme Info Servisem" (a ten už je zpoplatněn), rušit se bude k 30.11.2014
Je to pak tady: https://www.gemoney.cz/lide/prime-banko ... sms-servis
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 10. 2014 09:59

Michall01 píše:Podle mě se pro klienty GE Gratis nic nemění. Tedy ano, původní služba bude nahrazena Info Servisem.
Ono ale záleží jak je to podle GEMB. Na tu službu Info Servis budou převádět klienty z původní automaticky sami a nebo po skončení původní služby si bude muset každý ten nový Info Servis nastavit sám?
Michall01 píše:Nejsem si ale jist, zda GE zachovala všechny předchozí možnosti informačních SMS.
Přehled možností i s popisem toho Info Servisu je na https://www.gemoney.cz/documents/cz/primebankovnictvi/GEMB-info-servis-prehled-zprav.pdf.

kolous007 píše:Šli na to jinak. Sice se poplatkově nic nezměnilo, ale SMS omezili, že se posílají např. až od transakce 2.000 a výše. Takže motivace k používání E-Mailů ...
Pokud je to skutečně až od 2000 Kč tak ta SMS služba pro mnohé klienty asi nebude mít příliš smysl. U e-mailů ale může mnohým vadit i to omezení na 100 Kč.

astrapa píše:quino: Mamka dostala od GE dopis "SMS a E-mail Servis nahrazujeme Info Servisem" (a ten už je zpoplatněn),
A tu informaci, že to bude zpoplatněné máš odkud? Já na https://www.gemoney.cz/lide/prime-bankovnictvi/sms-servis pod "Časté dotazy" vidím toto:
Kolik zaplatím za Info Servis?

Zaslání e-mailové zprávy je vždy zdarma. Cena za odeslání jedné SMS zprávy na váš mobilní telefon je 2,50 Kč. V rámci vedení vybraných kont je prvních 50 SMS zpráv v měsíci zdarma nebo všechny SMS zprávy v měsíci zdarma. Založení i zrušení služby Info Servis je zdarma.
Bude asi záležet o které vybrané konta se bude jednat a jestli k ním bude patřit i Genius Gratis.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Michall01 2. 10. 2014 10:14

V předchozím příspěvku jsem citoval některé informace, které mi přišli z GE. Z těchto informací chápu, že automaticky převádět nebudou a pokud klient sám nepřejde na novou službu, tak mu po 30. 11. již nebudou informační SMS a e-maily zasílány. S tím souvisí i skutečnost, že zasílají také výpověď této původní služby. Díval jsem se na ta nastavení a limity jsou různé, ale je pravda, že se mi zdají k horšímu. Nemám aktuálně přístup k internetovému bankovnictví, ale pro platbu kartou je to tuším od 400 Kč a převody od 2000 Kč. K ceně jsem se již vyjadřoval a pokud mi na chatu nelhali a jejich písemná informace není přinejmenším zavádějící, tak je tato služba pro GE Gratis také zadarmo.
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 2. 10. 2014 11:04

Potvrzuju slova Michall01. Dnes jsem si to telefonicky nechal potvrdit. Pokud nepřejdu na "novou" službu sám, stará expiruje a končí. Limity jsem také takto pochopil a co mě zajímalo nejvíce: je to pro GE Genius Gratis zadarmo - bez omezení.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 10. 2014 13:07

U Genius Gratis ten nový Info Servis asi opravdu bude zdarma včetně informačních SMS. Na stránkách GEMB to ale mají popsané ne zcela zřejmě tak, že si to každý může vysvětlovat po svém.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kolous007 2. 10. 2014 19:30

vlazy píše:U Genius Gratis ten nový Info Servis asi opravdu bude zdarma včetně informačních SMS. Na stránkách GEMB to ale mají popsané ne zcela zřejmě tak, že si to každý může vysvětlovat po svém.

SMS sice budou zdarma, ale služba bude k prdu. Posílat SMS budou až od 1.000/2.000 výše.
kolous007
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka