GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 3. 2015 14:36

Mně 50 korun přišlo dnes, přítelkyni ještě ne, ale žádala později.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod netuptul 24. 3. 2015 22:17

Nevíte prosím někdo, jak je to s odměnami v akci program pro spokojené klienty na doporučení nových klientů s bonusem 500 Kč?
V podmínkách píší, že mám k dispozici max. 6 kupónů, znamená to tedy, že za každého doporučeného klienta, který si s tímto kódem otevře účet získám 500 Kč?
Ptám se proto, že na jejich infolince, mi slečna operátorka sdělila, že mohu doporučit, pouze jednoho nového klienta a dostat tedy bonus max. 500Kč.

Díky
netuptul
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Thom 28. 3. 2015 20:41

Zjistil jsem, že s dárkovou (nabíjecí) kartou Globusu se na jejich čerpačkách dá i tankovat. Tak to asi ještě GEčku trochu žilou pustím :-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 3. 2015 22:00

Taky mi končí super 6% (30.3.) období při nákupech v Globuse, tak jsem v týdnu provedl ještě nákup TV pro kolegu za 12500,- :-) Jen mám lehce obavy, že tímto pomalu a jistě končí super akce a budu rád, když nezačnu zase používat debetky..Alespoň pro mě žádnou jinou hodnotu, než vratky bonusů, kreditní karta nemá.. Je mi vcelku u zadku jestli zaplatím za nákup hned nebo je vrátím za měsíc v jednom balíku :-) KK využívám pouze na nákupy, které umím v rámci bezúročného období vrátit a jako pojistku tyto karty nepotřebuji, neb disponibilní zůstatky na KK GE a Citibank jsou hluboce pod hodnotou vlastních prostředků :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 28. 3. 2015 22:01

dobrá zpráva, jen co dostanu další kreditku od GE využiji :)
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 1. 4. 2015 05:08

malejjara píše:
dr._lukas píše:... Geniusu s urocenim 2% (mimochodem stale takto uroci?), ...

Jo, unor byl urocen 2% p.a. 8-)

... a březen také ... :love:
malejjara
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2015 07:37

Tak od 1.7. pokles sazby na G&F ze 2% na 1%. (Píšou mi to ve výpisu.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 4. 2015 07:47

To jim teda dlouho nevydrželo.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 1. 4. 2015 10:43

Skoro rok, zakladal jsem v srpnu 2014. Ale i to 1% bude na beznem uctu nadstandardni.
malejjara
Diskutér

Odeslat příspěvekod khonsun 1. 4. 2015 11:23

At ctu, jak ctu, ja o zmene sazby ve vypisu nic nemam. To je zajimaci.
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2015 11:27

Já to měl na zvláštním, posledním listu bez loga (u mne třetím). Zajímací to hlavně bude, až Ti úrok sníží a budete se přít. :-)

Upřímně řečeno, nečekal jsem, že jim to vydrží takhle dlouho, a ano, na BÚ to považuji stále za slušné (víceméně je to dnes slušné i ve srovnání s SÚ). Takže zatím neruším. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 4. 2015 11:37

Ono Airbank uroci procentem uz davno, dvojnasobnou castku a nevidel jsem tolik onanie ve vlakne o teto bance a teto moznosti
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod khonsun 1. 4. 2015 11:45

drkarel píše:Já to měl na zvláštním, posledním listu bez loga (u mne třetím). Zajímací to hlavně bude, až Ti úrok sníží a budete se přít. :-)

Upřímně řečeno, nečekal jsem, že jim to vydrží takhle dlouho, a ano, na BÚ to považuji stále za slušné (víceméně je to dnes slušné i ve srovnání s SÚ). Takže zatím neruším. :-)

Zajimaci to nebude, zajimaci je to ted; pak prit se nebudu a prevedu to treba jinam. Do doby zmeny se to dozvim.
khonsun
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 1. 4. 2015 17:30

drkarel píše:Já to měl na zvláštním, posledním listu bez loga (u mne třetím). Zajímací to hlavně bude, až Ti úrok sníží a budete se přít. :-)

Treba to snizi jen u nekterych GFF. Tys ho zakladal kdy?

Jak jste rušili kreditní kartu? Na pobočce vám vyplnili písemnou výpověď, nebo jste ji tam museli přinést už sepsanou?

Kreditní karta Money Card + je na první rok zdarma bez podmínek, nebo je podmínkou alespoň jedna platba v účetním období?
malejjara
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 1. 4. 2015 17:33

rušil jsem ji na pobočce, pani to jen sepsala, za 5 minut hotovo.... hned jsem jim řekl, že chci novou, to jde po cca 30dnech, tak mám příští týden schůzku
filas81
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka