GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymoussss 15. 3. 2012 16:35

kalamancharo píše:Mělo by být logo bene+ na té kartě.

Jestli myslíš toto logo ... Obrázek ..., tak to na té kartě není. Není tam ani nápis bene+.

Nápisy a loga na kartě jsou rozmístěny takto:
Obrázek

A podkladová barva karty vypadá takto kostičkovaně:
Obrázek

Takže tam asi žádný BENE+ není, ale já jí mám stejně jen na výběry hotovosti z bankomatů.
anonymoussss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kalamancharo 15. 3. 2012 16:53

Fajn, díky za info.
kalamancharo

Odeslat příspěvekod Franklin 15. 3. 2012 17:31

Mohl bych poprosit o kód ke Genius Grátis? Předem dík.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 15. 3. 2012 19:03

Tak jsem založil účet Gratis mamce. Je to fakt účet vhodný i pro důchodce, kteří nemají internet - výpisy chodí poštou, příkazy lze zadávat osobně na pobočce nebo telefonicky. Zdarma je naprosto vše, pouze výběry z cizích bankomatů za 40 Kč.

Minimální zůstatek je 200 Kč.

Karta je pro platby na internetu blokovaná, je třeba ji odblokovat. Nechali jsme ji zablokovanou. Limity výběru z bankomatu lze nastavit denní v jakékoli výši, nastavit lze limity i pro převody z účtu.

Je to snad poprvé, co musím konstatovat, že s takovými službami jsem spokojený, což u velké kamenné banky prohlašuji snad poprvé v životě.

Akce na zakládání účtu Gratis má prý trvat do května, pak se ukončí. Už přestávali vydávat kódy, nám kód nedali.

Jediné, co bylo trochu otravné, že si slečna vyplňovala jakýsi dotazník o majetkových a osobních poměrech zakladatele účtu, ale většinou jsme odpověděli něco neurčitého. Samozřejmě nabízela různé spořící účty, kontokorent, kreditku a úvěr, na nabídkách těchto produktů asi budou chtít vydělávat.
Slečna nabídku kreditky zkoušela poměrně záludně - prý jde o kartu, která bude vracet body za platbu a že je strašně výhodná a mamka by byla škodná, kdyby tuto skvělou nabídku nevyužila. Instruoval jsem mamku, aby tyto telefonáty od pracovníků GE Money ignorovala, doufám, že vytrvá.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 3. 2012 19:15

astrapa: tak pokud jste tam s kodem prisli, tak jste byli "uloveni" a nebyl duvod vam jakykoliv kod vydavat.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymoussss 15. 3. 2012 19:16

Jak nedali kód? Z toho čuchám nějaký podvod. Nějaký kód do systému vložit museli, jinak by nešel Genius Gratis založit, když mě ho bankéřka zakládala, tak musela v systému založit Genius Aktiv a pak po vložení kódu se ten účet přeměnil na Genius Gratis. Pokud vám nedala kód, tak nemůžete do měsíce sehnat další dva zákazníky a po uplynutí 30 dnů se změní ten účet zpět na Genius Aktiv za 125 Kč měsíčně. ... Pokud tedy jste tam s tím kódem nepřišli, jak píše nade mnou.
anonymoussss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Next9 15. 3. 2012 19:22

Jak se liší rozsah služeb běžné pobočky GE money od velkých bank typu ČS, KB, ČSOB? Předpokládám, že tam minimálně bude znatelný rozdíl v rozsahu hotovostních operací.
Next9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kalamancharo 15. 3. 2012 19:34

GE je ze stejného těsta jak velká trojka. Holt se rozhodla zkusit jinou taktiku pro získání nových uživatelů a teď je otázka, zda dodrží slovo a nechají to zdarma. Ale pokus se jim jak vidno podařil. Na finančních fórech je i mezi znalci docela zájem, ale i mezi běžnými uživateli. Jen co jsem si to založil já, získali na vedlejších přepážkách účet cca čtyři další. V GE - na malém prostoru hromada překážek - je slyšet úplně vše :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod anonymoussss 15. 3. 2012 19:39

Fronty tam jsou stejné jako jinde a po téhle akci budou ještě větší, ale já pobočku ani hotovostní operace nepotřebuji. Stačí mi jen jejich bankomat.
anonymoussss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 15. 3. 2012 19:48

Astrapo: kód ti nedali, protože jsi ho měl ode mě !
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymoussss 15. 3. 2012 19:54

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anonymoussss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kalamancharo 15. 3. 2012 19:56

:tleskani :roll: :tleskani
kalamancharo

Odeslat příspěvekod astrapa 15. 3. 2012 19:57

Tady v diskusi se psalo, že pak každý dostane 9 kódů. Nebo jsem něco spletl?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 15. 3. 2012 19:58

Pokud jsi lovec, můžeš přivést až devět lidí. Pokud se necháš ulovit, tím to pro tebe končí.
kalamancharo

Odeslat příspěvekod anonymoussss 15. 3. 2012 19:58

astrapa píše:Tady v diskusi se psalo, že pak každý dostane 9 kódů. Nebo jsem něco spletl?

Nic takového se tady nepsalo. :pozor
anonymoussss
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka