GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marus 9. 10. 2012 07:17

Ze tří tisíc je to 150 kaček a z toho jim ještě 50 ukrojí poplatek. Dle mého názoru nic zásadního. Jinak, jelikož mají ty karty 2 a opravdu neutratí 6 tisíc, tak dalších 50 kaček na druhou kartu. Takže vydělají všeho všudy 50 kaček...

Jak říkám, čím dřív zruší, tím líp. A nenechat ani do vánoc
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 9. 10. 2012 08:23

Pořád říkám že žádná krize tady není a pohádky o důchodcích hledajících v popelnicích kůrku chleba jsou jen propaganda :D
Ale jinak nic proti, každej ať si dělá co chce :D

P.S. jinak ještě k těm 50 korunám musíš hlavně připočítat hlavní vlastnost KK a to že nemusí používat vlastní peníze.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Marus 9. 10. 2012 08:46

Jo a pak zapomenou zaplatit a GE si bude mnout ruce s úrokem lidových 35% :) Naši naštěstí na žití a placení útrat v obchodě kreditku nepotřebují, zaslepila je chamtivost a vidina vysokých vrácených provizí :mrgreen:

Kdyby něco, tak mají kontokorent za podobných podmínek (teda kromě toho, že jim nevrací to procento až 5 a úrok nějakých 22% :D )

Akciový Klokan píše:Pořád říkám že žádná krize tady není a pohádky o důchodcích hledajících v popelnicích kůrku chleba jsou jen propaganda :D

To tak je vždy, že se vybere pár chudáků, kteří jsou na tom opravdu špatně a na jejich základě se vykreslí obrázek celé společnosti. A lidi pak nadávají i když se mají docela dobře...

Nicméně v poslední době spíš slyším nadávat na poměry (korupce, hospodaření apod.). Ale v tom můžou mít prsty volby, kdy se vylije tuna špíny.
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 10. 2012 21:52

Zjistil jsem zajímavou věc - když si uděláte GE Money Gratis a potom požádáte o úvěr, tak vám účet Gratis překlopí do placené varianty (59 Kč měsíčně, 5 Kč za příchozí platby) a kromě toho se platí poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč.
S tímto asi GE Money kalkuluje, že bude lovit mezi novými klienty Gratis účtů a nabízet jim úvěry.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod iura 28. 10. 2012 02:48

Na tos přišel jak? Jsi to někde vyčetl, nebo ti to změnili?
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rodsten 28. 10. 2012 07:23

astrapa píše:Zjistil jsem zajímavou věc - když si uděláte GE Money Gratis a potom požádáte o úvěr, tak vám účet Gratis překlopí do placené varianty (59 Kč měsíčně, 5 Kč za příchozí platby) a kromě toho se platí poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč.
S tímto asi GE Money kalkuluje, že bude lovit mezi novými klienty Gratis účtů a nabízet jim úvěry.

Tohle je nesmysl. Mel jsem ge gratis a uver a platil pouze poplatek za spravu uveru, bezny ucet jsem mel a mam zdarma
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nod32 28. 10. 2012 08:23

Chci se zeptat na rychlost zuctovani:
Mam splatnost KK MoneyCard Plus na 20.den v mesici.Myslite ze pokud z Genius Gratis odeslu penize v den splatnosti-probehne splatka KK on-line? Kdyz je to v ramci jedne banky.
Naposledy upravil nod32 dne 28. 10. 2012 08:25, celkově upraveno 1
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filip893 28. 10. 2012 08:25

Je to online, ale nikdy jsem nezkoušel převod o víkendu. Raději vždy poslední pracovní den před 20.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 10. 2012 09:58

Mám dojem, že u GE je to podobně jako u ČSOB, tedy "on-line" pouze v bankovních hodinách, příkazy v rámci banky zadané po 18 hod. v pracovních dnech a o víkendech zůstávají na další pracovní den. Mělo by to být uvedeno i ve VOP.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 31. 10. 2012 21:32

filip893 píše:Je to online, ale nikdy jsem nezkoušel převod o víkendu. Raději vždy poslední pracovní den před 20.

tak zkus prevod o predchozim vikendu a uvidis :-D
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PzKpfw VI Tiger 3. 11. 2012 14:51

Mám u GE běžný účet a včera odpoledne mě zavalily SMS se změnou disponibilního zůstatku. Neustále se to měnilo a nakonec se to "usadilo" ve stavu, kdy mám, podle internet banky, blokaci na účtě na 9 999 999 999,99. Takže tam mám samozřejmě disponibilní zůstakek v obrovkém mínusu a nemůžu zjistit co to má být. Na infolince nic neví a odkazují mě na pobočku, tam se ale dostanu až v pondělí. Nevíte co to má znamenat? Docela mě to děsí, blokuje mi to peníze, které musí jít v pondělí pryč.
PzKpfw VI Tiger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iura 3. 11. 2012 15:20

Nevim, ale take by me to desilo.
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nod32 5. 11. 2012 17:30

Mate nekdo u GG Bene+ ??
Na hlavni www strance GE je ted reklama na GG a kdyz kliknu na vice o uctu.
Tak tam pisou k platebnim kartam - Odměny až 5 % za platby kartou v partnerské síti bene+
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iura 5. 11. 2012 17:44

Ono není o co stát, ta jejich partnerská síť se skládá z obchodů, kde mají o 20% nadsazené ceny, takže tam proděláš i se slevou 5%.
http://www.beneplus.cz/partneri-programu/bene
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 11. 2012 21:43

iura: S tím lze celkem souhlasit, ojediněle se ale objeví nějaká zajímavější mimořádná akce, třeba letos dávali v Datartu za platbu kartou s bene+ 20 balení kapslí ke kávovarům Krups nebo Bosch zdarma (což odpovídalo prakticky ceně jednoho nejlevnějšího modelu) nebo u Kasy běžela opět akce na Sodastream a 5 sirupů dle výběru k tomu, což taky pokrylo podstatnou část ceny výrobku. Posledně byla třeba u Agipu myčka při natankování 30 litrů paliva.
Na to, že ten účet zatím nic nežere, pro někoho se vyplatí takové nabídky využít.
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka