GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Honza_z_Usti 25. 4. 2013 14:24

gelera: Jak jsi prosím přišel na těch 50 SMS? Já vidím v ceníku "SMS servis (vedení + neomezeně SMS) zdarma"
Honza_z_Usti
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 4. 2013 14:44

Honza_z_Usti píše:gelera: Jak jsi prosím přišel na těch 50 SMS? Já vidím v ceníku "SMS servis (vedení + neomezeně SMS) zdarma"
Tak to by mne také zajímalo. Já tam vidím také neomezeně SMS zdarma.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod gelera 25. 4. 2013 23:02

V březnu to bylo fakt 50ks, možná to teď změnili. Kde je ten ceník? Já našel pouze ceník platný od 1.4. a tam jaksi Gratis vůbec není, zato tam je pořád těch 50 ks . .https://www.gemoney.cz/dokumenty-ke-sta ... ?docid=589

-- 25. 4. 2013 23:08 --

tady taky 50 ks, ale o Gratisu tam neí zmínka .. https://www.gemoney.cz/lide/prime-banko ... sms-servis

kde vidíte, že je to neomezené?

-- 25. 4. 2013 23:11 --

tak máte pravdu, použil jsem k nalezení odkazu google .. a je to tak, je to neomezené sms https://www.gemoney.cz/documents/cz/dep ... s-2012.pdf
gelera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fahrman 27. 4. 2013 19:52

kecinzer píše:Nevíte, jak se dá přes GE zadat příkaz k inkasu? Nemohu to jen najít, nebo to nejde?

PatrikChrz píše:Koukal jsem a nenašel, takže fakt asi nejde - jako u Equa.

ale v ceníku je inkaso uvedeno:
"Zadání, změna nebo zrušení trvalého příkazu nebo povolení inkasa (včetně SIPO) na
obchodním místě GEMB, prostřednictvím služby přímého bankovnictví zdarma" :hm
fahrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LuiS_666 27. 4. 2013 20:15

Povolenie a príkaz k inkasu asi nebude to samé...
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 3. 5. 2013 10:14

Podle informací z GE Money by měly převody v rámci banky brzy fungovat v režimu 24/7.

-- 3. 5. 2013 11:05 --

Kdo má bezkontaktní platební nálepku od GE a ještě nemá přívěsek na klíče, může si pro něj zajít na pobočku. Dostane ho zdarma.

GE Money.png
GE Money.png (228.1 ) Zobrazeno 2311 krát
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 5. 2013 14:52

Ta bezkontaktní nálepka i tak nemá příliš velký význam. Z bankomatů se s ní asi vybrat peníze dá těžko a tak pro bankomaty je třeba stejně mít kartu. Je to dobré asi pouze pro ty co se rádi chlubí, že už tu zmetkovou novinku mají.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 3. 5. 2013 15:26

Co je zmetkem pro vlazyho, je výborným pomocníkem pro jiného. Už bys to měl pochopit a nevnucovat neustále svůj názor ostatním.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 5. 2013 16:50

filip893:
Já nikomu nic nevnucuji. Pouze jsem napsal svůj názor na tu bezkontaktní technologií která je pro mne zmetková kvůli o něco málo snížené bezpečnosti. Kdo chce ty bezkontakty tak ať si je klidně bere když mu nezáleží na bezpečnosti.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 3. 5. 2013 17:35

vlazy píše:Je to dobré asi pouze pro ty co se rádi chlubí, že už tu zmetkovou novinku mají.

Trefa do černého, vlazy. Rád se touto zmetkovou novinkou chlubím. Jinak bych to sem ani nedával, to dá rozum.

Mimochodem, vlazy, považuji Tě za jednoho z nejbystřejších diskutérů na tomto fóru!
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod glock69 3. 5. 2013 18:33

Teď mi volali z GEMB a ověřovali, jestli jsem osobně zaplatil před pár hodinami bezkontaktně 69 Kč. To hlídají zneužití nebo co zkouší?
glock69
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 5. 2013 18:48

Havers:
Klidně se chlub čím chceš. Pro mne je to jednoznačně zmetek a tak bych se tím asi nedokázal chlubit.
Mne se GEMB snažila vnutit u účtu Genius Gratis bezkontaktní kartu tím, že mi nabídli pouze kartu bezkontaktní a paní na pobočce mi tvrdila, že GEMB už má v nabídce pouze samé bezkontaktní karty. Nedokážu posoudit zda mne takto záměrně oklamala a nebo nevěděla, že v nabídce mají i pouze kontaktní kartu Maestro. Když jsem si to pak zjistil a reklamoval tak mi tu kartu vyměnili za tu Maestro.
Pokud mám na výběr tak si u bank vždy vyberu bezpečnější pouze kontaktní kartu. Bohužel mnohé banky už nabízeji pouze ty bezkontaktní zmetky i přes to, že dobře ví, že je dost lidí kteří by raději měli karty pouze kontaktní.

glock69:
Mne v GEMB informovali, že u plateb které vyhodnotí jako podezřelé telefonují jejích klientům a ověřují zda tu platbu klient skutečně provedl.
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 3. 5. 2013 19:40

vlazy: ale to je pořád dokola. Ty si všude a neustále meleš svou, hlavně ať zaplníš prostor pro diskuzi. Už jsem na to reagoval v jiném tématu, proboha, pokud jsi grafoman, založ si třeba blog na Iděsu, ten tvůj kafemlýnek je už dost nudný a hlavně nepřináší nic nového.. :oboze
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 3. 5. 2013 19:42

glock69 píše:Teď mi volali z GEMB a ověřovali, jestli jsem osobně zaplatil před pár hodinami bezkontaktně 69 Kč

Kreditka nebo debetka ? Mě volají jen u kreditky, celkem často, ale vždy tak do 30 minut.

Vlazy :
V pondělí si jdu požádat do GE o výměnu staré kreditky kontaktní za bezkontaktní a když už tam budu tak si požádám i o nálepku :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 3. 5. 2013 19:54

Akciový Klokan píše:[quote="glock69"Mě volají jen u kreditky, celkem často, ale vždy tak do 30 minut.

Mě volali u KK při větší a první platbě do USA, nedávno jsem platil na stejný servr znovu a bez kontaktu z GE
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka