GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 6. 2013 09:27

Akciový Klokan píše:No nevím, nepamatuju se teda, že by mBank slibovala, že by něco bylo navždy zdarma.
Tak to máš asi mizernou paměť. Sliboval to první ředitel české mBank.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod misaan 9. 6. 2013 09:28

2Akciový Klokan: Nabízeli bezplatný účet do konce světa a den k tomu..

seznam mslibů: http://www.nbank.cz/msliby/
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gogospk 9. 6. 2013 11:10

Akciový Klokan píše:No nevím, nepamatuju se teda, že by mBank slibovala, že by něco bylo navždy zdarma. U gratisu tomu tak bylo a byla na to reklama. Proto bych asi neočekával, že se z "gratisu" stane placená služba. Možná tak omezení třeba na počet výběrů z bankomatů zdarma nebo tak něco.

Já jsem u nich ( mBanka) snad od prvního dne a těch slibů, co tam bylo naslibováno, by bylo na jednu stranu A4.
Onen legendární slib jednoho z již dnes ex-generálních ředitelů mBanky , "zdarma do konce světa + jeden den" už vstoupil do dějin. :-)
Nejvíce mne dojalo , když banka slibovala nasazení dokonce vlastních vkladomatů, a výsledek je, že po pěti letech jako jediná banka na našem trhu nemá ani jeden jediný vlastní bankomat a nebo alespoň jednu jedinou vlastní skutečnou bankovní pobobočku se skutečnou pokladnou a skutečným bankovním úředníkem s terminálme, který má přístup do bankovního systému.
Dnes tu místo toho jsou papundeklové stánky s človíčkem, co jede na Ičo , v podstatě pošťáka, který přijme žádost a odešle na centrálu někam do pryč ....
A tak bych mohl pokračovat ....
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 9. 6. 2013 11:19

Aha, jsem se domníval, že se bavíme o tom, jak je něco na začátku zdarma a teď už ne a né o tom, že někdo sliboval vkladové bankomaty a doteď nejsou.
P.S. aby to nebylo pochopeno špatně, účet u mbank sice mám, ale jen kvůli minulým mVkladům za 3 a 3.5%. Jinak na účtu leží asi 200 korun, kartu jsem použil jen jednou ..... nestálo to zatím ani korunu. IB se mě nelíbí, budu sice nařčen z toho, že jsem zastáncem "omalovánek" ale tak tomu není. Jen v tom IB někdo vzal náhodný počet písmen a hodil je na obrazovku. :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 9. 6. 2013 11:30

No mě to nbank.cz přijde jako dost trapná hate site, když vidím jaké blbosti tam v těch nesplněných "slibech" mají. Nemám náladu procházet archivní ceníky, ale v těch aktuálních je základní vedení účtu (měsíční poplatek, transakce, karta, IB) stále zdarma.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 9. 6. 2013 11:32

Akciový Klokan píše:Aha, jsem se domníval, že se bavíme o tom, jak je něco na začátku zdarma a teď už ne a né o tom, že někdo sliboval vkladové bankomaty a doteď nejsou.
P.S. aby to nebylo pochopeno špatně, účet u mbank sice mám, ale jen kvůli minulým mVkladům za 3 a 3.5%. Jinak na účtu leží asi 200 korun, kartu jsem použil jen jednou ..... nestálo to zatím ani korunu. IB se mě nelíbí, budu sice nařčen z toho, že jsem zastáncem "omalovánek" ale tak tomu není. Jen v tom IB někdo vzal náhodný počet písmen a hodil je na obrazovku. :D

IB u nich psal určitě někdo jako Sheldon (Teorie velkého třesku ) a nikdo pak už neměl odvahu to po něm zkontrolovat :-D
Jen namátkově, najít například položku "E-mail Push historie" je nad mentální schopnost většiny uživatů tohoto výtvoru. :-D
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 6. 2013 19:50

gogospk píše:Já jsem u nich ( mBanka) snad od prvního dne a těch slibů, co tam bylo naslibováno, by bylo na jednu stranu A4.
To by ta A4 musela být hustě popsaná velmi malým písmem z obou stran aby se to tam vše vešlo, pokud by se to tam vůbec vešlo. :-)

Akciový Klokan píše:Aha, jsem se domníval, že se bavíme o tom, jak je něco na začátku zdarma a teď už ne
Ano bavíme se mj. i o tom. Pokud si myslíš, že vše co bylo u mBank na začátku zdarma je zdarma i nyní tak se hodně pleteš. Zdarma bylo a nyní už není např.: výběry z bankomatů v ČR a zahraničí, vydání/obnovení dodatkové karty, vydání hlavní karty k eMaxu, cash advance, cash back u eMaxu atp.
Akciový Klokan píše:IB se mě nelíbí, budu sice nařčen z toho, že jsem zastáncem "omalovánek" ale tak tomu není. Jen v tom IB někdo vzal náhodný počet písmen a hodil je na obrazovku. :D
Neber to jako nařčení o kterém píšeš. Já jsem ale s IB mBank téměř spokojený. Není nějak vynikající, ale připadá mi být dostatečně přehledné. Stačil jsem si na to zvyknout a i když by se tam dalo co vylepšovat tak by mi každá změna na kterou bych se musel znova zvykat asi trochu vadila. Pro mne je hlavní to, že je tam asi vše co by tam mělo být a že je to přehledné a nějaké "omalovánky" pro mne nejsou vůbec důležité.

xtonda píše:Nemám náladu procházet archivní ceníky, ale v těch aktuálních je základní vedení účtu (měsíční poplatek, transakce, karta, IB) stále zdarma.
Např. výběry z bankomatů které se dá také považovat za základní bankovní službu už dávno zdarma pro každého nejsou.

gogospk píše:Jen namátkově, najít například položku "E-mail Push historie" je nad mentální schopnost většiny uživatů tohoto výtvoru. :-D
Ta položka "E-mail Push historie" v IB mBank je asi jediná opravdu dost hodně blbě schovaná.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod gekkon 12. 6. 2013 21:17

Tak další snížení, už tak bídných, úroků:

Vážená klientko, vážený kliente,
dovolujeme si Vás informovat o změně úrokové sazby Vašeho spořicího a běžného účtu Gold. Od 1. července 2013 budou zůstatky do 1 milionu Kč na Vašem spořicím účtu úročeny sazbou (bez úrokového bonusu) 0,8 % p. a. a zůstatky od 1 milionu Kč včetně, sazbou (bez úrokového bonusu) 0,4 % p. a. Běžný účet bude od 1. září 2013 úročen sazbou 0,01 % p. a.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 12. 6. 2013 21:22

Tak k tomu běžnému účtu bych jim rovnou napsal, ať si ten směšný úrok strčí rovnou do pr... Kdysi jsem to napsal Raiffce, a když jsem dostal odpověď, že podle nich to zase tak málo není, protože z jednoho mega to dělá tisíc korun ročně, usoudil jsem, že bance pletoucí se ve výpočtu úroků o řád své peníze nadále svěřovat nebudu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod filip893 15. 6. 2013 14:20

Od 1.7. změna úrokových sazeb u spořícího účtu Genius 3
1,1 % p.a. (z částky do 249 999,99 Kč)
0,40 % p.a. (z částky od 250 000 Kč)

Kam až to klesne?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod NIXON 15. 6. 2013 14:26

Nakonec za to budeme platit :)
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2013 22:18

Zamitli vam nekomu plnou retenci na k. kartu bez poplatku na dalsi rok?
SZ
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod jaro89 19. 6. 2013 19:22

Vážená klientko, vážený kliente,
vážíme si toho, že využíváte naši Kreditní kartu. Dovolte, abychom Vás informovali o změnách týkajících se Vaší kreditní karty a revolvingového úvěru účinných od 1. září 2013.

I. Změna Podmínek věrnostního Programu bene+ ke Kartě

Pro větší přehlednost uvádíme pouze nové znění příslušného článku Podmínek věrnostního Programu bene+ ke Kartě. Nové znění naleznete od 1. 8. 2013 také na www.gemoney.cz v části Dokumenty ke stažení, Všeobecné obchodní podmínky nebo na svém obchodním místě. [u]Odměna bene+ již nebude přiznávána za nákupy u obchodníků v zahraničí

1. Nové znění Čl. 2.1.:
Získávání odměn
2.1. Klienti mohou získávat odměny za bezhotovostní nákupy:
a) uskutečněné prostřednictvím Karty v síti Partnerů na území České republiky, a to formou:
- platby prostřednictvím Karty,
- platby na internetu u vybraných partnerů
- tuzemského jednorázového příkazu k úhradě u vybraných partnerů,
b) uskutečněné kreditní kartou:
- mimo síť Partnerů na území České republiky,
- mimo síť Partnerů prostřednictvím internetu,
(dále jen „Nákup“).

II. Změna Sazebníku poplatků za produkty a služby pro fyzické osoby nepodnikatele

1. Pro kreditní karty MoneyCard Plus, MoneyCard Gold se mění poplatek za Výběr hotovosti z bankomatu GE Money Bank v ČR na 89 Kč. Změna se promítne do části A, článek II.2 c, řádek 1.
2. Pro kreditní karty VISA, bene + se mění poplatek za Výběr hotovosti z bankomatu GE Money Bank v ČR na 89 Kč. Změna se promítne do části B, článek II.1.c, řádek 1.

V případě Vašeho nesouhlasu s navrhovanými změnami máte právo Vaši Smlouvu před nabytím účinnosti změny vypovědět, a to bezúplatně a s okamžitou účinností. Písemný nesouhlas a výpověď mohou být předány osobně na kterémkoliv obchodním místě GE Money Bank, a.s. nebo spolu s Vaším úředně ověřeným podpisem doručeny poštou Zákaznickému servisu GE Money Bank, a.s., nejpozději 31. 8. 2013.

Na závěr bychom Vám chtěli tímto poděkovat, že využíváte našich služeb, a věříme, že svou kreditní kartu budete využívat i nadále. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na Zákaznickém servisu na tel. čísle 224 443 636.

S úctou

Tomáš Václav
Produktový manažer, Produkty
GE Money Bank, a.s.

]:-< :twisted: ]:-<
jaro89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filip893 19. 6. 2013 19:32

Takže kreditky GE s bene+ budou v zahraničí nepoužitelné. S 1% vratkou byl kurz lehký nadprůměr, bez vratky stabilně 2. nejhorší kurz.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 19. 6. 2013 19:56

Tak je to svým způsobem logický krok ze strany banky(u obchodníků v zahraničí zřejmě nemají nasmlouvané snížení poplatků), nicméně pro mě osobně tím ztratím poslední důvod proč BENE kreditku mít a používat.
Už tak vzhledem k měsíčnímu poplatku se při nižších měsíčních obratech nevyplatí.
Ondrasz
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka