GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod refedr 11. 8. 2015 09:30

Tak opravdu se mi na http://www.pricelessspecials.cz zaregistrovat nepodařilo, napsal jsme tam včera večer email s mým telefonem a volali mi teď z čísla 272099977. Poslali mi aktivační email, kde je odkaz a tam si zadáš svoje přístupové heslo na http://www.pricelessspecials.cz
Hned jsme tam zadal kartu GE Money Card Plus a platbu za benzín včera. Mělo by to teď celkem dát celkem 4 % zpět za benzín u MOL, později 2,5 %.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 8. 2015 09:33

Později ti to dá jen tu vratku z MC, neboť GEMB už nebude dávat nic (snad od prosince?)... :-))
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 11. 8. 2015 11:03

Jestli se to za těch 5Kč/převod vyplatí a ještě čekat na celé stovky.U Shellu hned za ty body můžu čerpat slevu ,ale jejich "šetřivej" benzín má na starý vstřiky neblahý vliv(možná). :-! :-))
marvy
Diskutér


Odeslat příspěvekod M.P. 12. 8. 2015 09:19

M.P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 12. 8. 2015 11:10

To se bude plést s tím telefonem :-)
Jakou máš banku? Xpera. A telefon? Xperia. A čemu se věnuješ ve volném čase? Xterra.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 12. 8. 2015 22:04

Skupině GE Money stoupl v pololetí zisk o 14 procent na 2,5 miliardy a nové informace o prodeji.

Zdroj:

http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-b ... dy-1217791
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod refedr 13. 8. 2015 10:55

marvy píše:Jestli se to za těch 5Kč/převod vyplatí a ještě čekat na celé stovky.U Shellu hned za ty body můžu čerpat slevu ,ale jejich "šetřivej" benzín má na starý vstřiky neblahý vliv(možná). :-! :-))


Můžeš si tam nastavit i jné zasílání peněz než vždy 100,- Kč s 5,- Kč poplatkem. Je to určitě lepší než dávat Citi 50,- Kč měsíčně za vedení KK Shell. Jen mi na tom pricelesspecials nějak dlouho trvá ověřování karty.

Jestli GE prodaj a zrušej účet Gratis tak mě babička prokleje :-) Kdysi jsem ji donutil, ať tam přejde, ale říkala, že to byla její poslední návštěva banky v životě. :-)
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 8. 2015 21:55

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 14. 8. 2015 23:51

refedr píše:
Můžeš si tam nastavit i jné zasílání peněz než vždy 100,- Kč s 5,- Kč poplatkem. Je to určitě lepší než dávat Citi 50,- Kč měsíčně za vedení KK Shell.


Jasně to je, já nemam Citi Shell,mam jen jejich smart kartu. :-] O:-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 22. 8. 2015 19:52

Ahoj,

nevíte jestli jde převést typ KK Moneycard Fix na Moneycard plus,pokud nemam vyrovnaný účet na Fix kartě? :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 25. 8. 2015 23:27

Nové podmínky Bene+: https://www.gemoney.cz/documents/cz/kar ... neplus.pdf

Na první pohled to vypadá lépe, než jsme asi čekali:
Klienti mohou získávat odměny… uskutečněného kreditní kartou sjednanou do 31. 8. 2015 mimo síť Partnerů na území ČR.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod franko_cz 26. 8. 2015 05:40

Zatím dobrý, ale mohou to kdykoliv změnit / zrušit, tak uvidíme.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 8. 2015 11:28

díky za odkaz, hned jak jsem to četl, tak jsem preventivně kartu došel založit ještě dnes a přímo z pobočky mám potvrzeno znovu i to co se píše v odkazovaném dokumentu

pro současné karty platí 1% ze všech nákupů i nadále (odhadovaná informace nejspíš do konce roku 2015) a pro karty sjednané v září a později tento bonus již není

aktuálně kombinují všechny akce dohromady až se tomu paní divila, takže jsem si odnesl kartu s bonusem 5% do knihkupectví a papírnictví (na 4 měsíce, každý měsíc max 500 kč bonus), zároveň rok vedení zdarma a ještě navíc 3 měsíce 0% úrok, takže stačí platit jen minimální splátku

zároveň jsem se dozvěděl, že se chystají nové odměny, které si klient bude předem volit na čtvrtletí, ale detailnější info se ještě neví, každopádně něco dalšího se chystá, úplný konec bonusů u ge tedy ještě nenastal
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 8. 2015 17:39

Díky za odkaz k novým podmínkám..mé KK končí roční bonus na vedení zdarma k 30.9. a tudíž potřebuji kartu opět vypovědět..Neumí mi prodloužit bezplatné období, řešeno s retenčním..Takže jsme dnes založili novou KK na manželku v akci: Odměna 5% na nákupy kartou v papírnictvích a knihkupectvích, 12 měsíců bez Poplatku za vedení, 3 měsíce bez poplatku za výběry z GEMB bankomatů v ČR a v zahraničí a Úroková sazba 0% po dobu 3měsíců pro některá bezhotovostní čerpání.. sice benzínky a supermarkety byly daleko lepší..ale jde mi, aby karta vracela aspoň 1% zpátky, byla zdarma a po ukončení Koop karty a prodeji Citibank lepší nabídka nebyla ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků