GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 3. 10. 2015 11:54

teoreticky by mělo jít, já když jsem rušil někdy v červnu, tak mi bankéřka sama od sebe nabízela, že mi vedení zdarma prodlouží o dalších 12 měsíců, ale stejně jsem to zrušil a pak založil znovu díky akci 5% na knihy, což jsem nakonec stejně moc zatím nepoužil, protože překvapivě žádné učebnice nemusím kupovat :D

jen pozor, že nové kreditky GE již nemají 1% všude, ale dostaneš jen odměny u beneplus partnerů
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 10. 2015 13:48

nelze, takto jsem nežádal poprvé, měl jsem asi kk od GE 3-4x.. údajně mají na pobočkách možnosti, jak udržet KK zdarma při určitém obratu, ale to mi nenabídli nikdy..Asi je pro ně jednodušší vydávat co 14 měsíců nový plast.. Jinak KK je teď už o ničem, mimo partnerů nevrací nic..A taky bych si dal pozor na konečný výpis..teď mi naúčtovali neoprávněně 49,- za vedení, i když do posledního dne výpovědi byla karta zdarma!
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 3. 10. 2015 17:11

Mám teda od GE kartu zatím jen jednu už asi 4 roky, ale zatím jsem nic neplatil. Dokonce se mě podařilo na jaře získat akci na zvýšená % za platby v obchodech s potravinami aniž bych musel kartu rušit a znovu zakládat. (vždy stačil telefon, nikdy návštěva pobočky)
Ale s GE Gratis jako hlavním účtem již také pomalu končím. Již delší dobu, asi pod tlakem prodeje pozoruji stagnaci ve službách, nových službách (např. mobilní aplikace) ....
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 4. 10. 2015 09:39

Zkusím tam zavolat, díky za informace. A co budeš místo GE Gratis používat?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nod32 4. 10. 2015 11:14

Uz jsem se take od GE Gratis odpoutal.
Ted uzivam jako hlavni ucet Air Bank maly tarif na vybery z bankomatu Sberbank ucet Optimal.
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Saša jede 4. 10. 2015 14:07

Delate chybu.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 10. 2015 14:55

Proč rušit Genius gratis když je tam toho tolik zdarma a je to asi jeden z nejlepších běžných účtů z nabídky bank v Česku? Navíc ho už znova založit nejde. Já ho také téměř nepoužívám, ale dokud je tak jak je a nic se na něm nezhoršuje nebo nezpoplatňuje tak nemám důvod ho rušit. Někdy v budoucnu se možná může hodit na větší využívání.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod iguka 4. 10. 2015 15:05

Mám ho taky a taky ho nehodlám rušit, i když ho nepoužívám. Hlavní transkační účet mám FIo a na výběry z bankomatu používám Ukonto, mám totiž rád, že si peníze vybírám kde chci já a ne podle bankomatu.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 10. 2015 15:16

Tady někdo psal něco o RUŠENÍ účtu Genius Gratis ?
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod nod32 4. 10. 2015 16:02

Ja jsem taky GE Gratis nezrusil uzivam ho pro vkladani hotovosti,ale uz NE jako hlavni ucet.
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Saša jede 4. 10. 2015 18:08

Je na GE GG nejaky limit pro vlozeni hotovosti?
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 10. 2015 02:33

Letos jsem už 2x musel využít pokladny pro výběr hotovosti a docela mi vadí zvědavé otázky rádoby bankovních pracovnic, proč nevyužiji na tuto transakci bankomat, naposledy proč vybírám celý zůstatek a jestli chci konto rušit..a ještě další vcelku nevhodná odpověď na mé uvedení kolik, že vlastně potřebuji..hmm pane to víte tak přesně? :-D Jsou to trumpety, to vím už dávno, ale pociťuji, že jim výběry z pokladny zdarma velice vadí :-D
Další perličku mám taky nedávnou..zakládali jsme s manželkou novou KK a paní povídala a povídala, až nejdříve poplatla, že předčasná karta platí nyní 3 měsíce a až poté dojde karta stálá, ta přišla týden od prvního nákupu :-D a že na GE stojí řada kupců a vedení v USA pečlivě vybírá :-D... Konto Gratis umrtvuji taky, zrušit ho ještě nepoběžím, ale v rámci konsolidace BÚ je na to nejvhodnějším adeptem.. Aktuálně jsem TP převedl po letech zpět do KB (neplatím tam opravdu za nic), na spoření mám hlavně AB, kterou bych měl mít do měsíce 4 vchody od baráku, Equabank využívám na mé oblíbené návštěvy ATM a Sberbank ukončím ihned při snižování úroků, které má proběhnout v průběhu ledna 2016..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xkanourek 5. 10. 2015 07:43

Limit na vklad mají....tuším že asi 300 tis....sem tatíkovi jednou vkládal přes půl mega a ženská brblala, že se to musí hlásit předem...ale nakonec to vzala.
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 10. 2015 17:55

Aby se nep***ala :-D .. fascinuje me, jak ve ctvrte nejvetsi bance nekdo mrci kvuli par drobnych.. dnes poplatek za vedeni KK vracen v ramci vstricnosti banky..udajne na reklamaci nemam narok..tak ted nevim, kdo je magor jestli ja nebo oni na reklamacnim..Karta zalozena 30.9.2014..zdarma na 12 mesicu..to snad uplynulo opet 30.9.2015, kdy byl vydan posledni vypis
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markas1988 7. 10. 2015 10:39

GG mám taky uložený k ledu, využívám běžňák u EB... nikdy bych ale GG nezrušil...
Markas1988
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků