GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zedna1 28. 2. 2014 18:53

kachittka píše:Dobrý večer, rovnou můžu nabídnout i kód, platí do 23.3.2014 a jsou na něm již dva lidé, tzn. stačí pouze třetí člověk pro aktivaci účtu zdarma. Kód je 0095 111 667. Budu ráda, pokud napíšete zprávu, že jste ho použili, díky :) Katka


Muzu tento kod pouzit take, i kdyz uz byl pouzity tremi (nebo obecne vice) lidmi?
Pokud ano, vyuzil bych to a v pristi tyden bych si asi take zalozil Genius Gratis.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boďa 28. 2. 2014 20:15

Zedna1
Troufam si říci,ze kód můžete použít,pokud jste četl nabídku od paní Katky.Budete 4 v pořadí a budete MIT také účet zdarma.Jen to sdelte tady na fóru.At je prehled kolik lidi jej použilo.Psal jsem to o par příspěvků výše.Nicméně,zítra,sem. nápisů taky kód,byť už nepotřebují najít kořist na účet,rad jsem se stal sam kořisti,nepotřebují byt lovcem.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Boďa 28. 2. 2014 22:47

Davlsopl.
Jste spokojený 2 roky mate ucet,ted v neděli jste založil účet,spokojenost sama...
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 3. 2014 13:04

Boďa píše:Davlsopl.
Jste spokojený 2 roky mate ucet,ted v neděli jste založil účet,spokojenost sama...

Neznám tvojí povahu, ale začínáš mě štvát. :-D (To jsou tvoje slova.)

Připomínáš mi jednoho Pavla z/od Jihlavy, ten se taky ptal na každou ptákovinu (to je OK, od toho fóra jsou) a obratem nabyl dojmu, že je nejchytřejší. Doporučuji nejprve pečlivě přečíst příspěvek, a pak teprve dělat chytrého. :-) Ono totiž pak vypadáš úplně obráceně ... vzhůru nohama. ;-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod davsopl 1. 3. 2014 19:56

@Boďa Jste padlý na hlavu? Zakládal jsem v neděli, ale 2 roky zpět! A čím Vás prosím štvu? Naučte se prosím raději český jazyk. Potom zde něco pište.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kachittka 2. 3. 2014 16:35

Zedna1 píše:Muzu tento kod pouzit take, i kdyz uz byl pouzity tremi (nebo obecne vice) lidmi?
Pokud ano, vyuzil bych to a v pristi tyden bych si asi take zalozil Genius Gratis.

Zdravím, samozřejmě můžete, v tuto chvíli není stále naplněn maximální počet lidí.

Boďa píše:Takže děkuji:kachittka
Kod jsem použil,byl jsem opravdu 3.Dokonce se mě paní zeptala,zda jsem známy pana P.
Děkuji a potvrzuji tímto užití kodu.Jsem 3.
Hezký den.

Zdravím, děkuji za informaci, dorazila mi i z GE sms, že podmínka třetího člověka byla splněna, děkuji :)
kachittka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Boďa 3. 3. 2014 19:17

;-) pro davsopl:
Nezlob te se na mě,ale z Vašeho příspěvku vyplynulo,že jste si pořídil účet v neděli a máte jej 2 roky...
Odeslat příspěvekod davsopl 28. 2. 2014 18:06
S účtem Genius Gratis po 2 letech velká spokojenost. U mě si hodně banka GE Money šplhla. Zakládal jsem v neděli v Globusu, ochotný pan bankéř vše vysvětlil, poradil. Musel jsem využít až 10 kód. :-)

Jinak Vám jsem nenapsal,že mě štvete,to platilo pro vlazyho,kterého nechci zde raději vzpomínat..Já si zopakuji Jazyk český-třeba mluvnici,jak jste mi napsal :D
Ale Vy v tom případě čtěte správně,komu jsou příspěvky určeny,či kdo je cituje.. :-D
Nebudeme se tady na foru štouchat,o tom to není,no ne? 8-D
Jěště budeme nevrlí a nepříjemní jako vlazy..
Hezký večer všem.B.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 3. 2014 19:38

Zedna1 píše:
kachittka píše:Dobrý večer, rovnou můžu nabídnout i kód, platí do 23.3.2014 a jsou na něm již dva lidé, tzn. stačí pouze třetí člověk pro aktivaci účtu zdarma. Kód je 0095 111 667. Budu ráda, pokud napíšete zprávu, že jste ho použili, díky :) Katka


Muzu tento kod pouzit take, i kdyz uz byl pouzity tremi (nebo obecne vice) lidmi?
Pokud ano, vyuzil bych to a v pristi tyden bych si asi take zalozil Genius Gratis.


Tak dnes uspesne zrizen ucet Genius Gratis na tento kod.
Diky kachittka!
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luboal 4. 3. 2014 20:11

Muze mi nekdo rict,co je na Genius Gratis tak prevratneho?
Co napr.Equa nenabizi?
Urok 0,01%?
Myslim to vazne,necham se poucit.
Na strankach GE MoneyBank jsem zadne gravierentni vyhody nenasel. :hm
Diky.
luboal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 3. 2014 20:43

Řekl bych, že Genius Gratis je revoluční zejména v tom, že bez jakéhokoliv omezování nabízí komplexní nabídku služeb běžné kamenné banky úplně zdarma s velmi rozsáhlou pobočkovou sítí (a taky sítí bankomatů), včetně např. hotovostních transakcí (vklady i výběry), nebo i takových "ptákovin" jako SMS servis (zprávy o zůstatku apod.), či slevový program bene+ (v minuklosti se objevily celkem zajímavé akce) - pro někoho to může být rozhodující a hlavně u ostatních nabídek to bylo pořád něco za něco - např. plnění různých podmínek, třeba Era Online účet díky poplatkům vylučuje úplně hotovostní transakce (na poštách, naštěstí lze využít vkladomaty ČSOB), ale taky s podmínkou průměrného zůstatku 15.000 Kč v měsíci, Equa bank nemá hotovostní pobočky vůbec, někoho zase nebaví myslet na podmínku obratu 10.000 Kč, u Fio banky má třeba omezenou otevírací dobu pokladen, nemá některé služby (např. kreditní karta, pokud ji nkdo chce z nějakého důvodu využívat u stejné banky).
Ono důvodů se může najít více a někomu budou vyhovovat právě ty drobnosti, nebo úplně jiná nabídka, hlavně je důležitá možnost výběru. Možná bych to viděl jinak, pokud by bez zvláštních podmínek měla nějaká jiná banka z velké pětky běžný účet úplně zdarma, ale zatím si myslím, že Gratis je jeden z nejlepších běžáků na trhu.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 4. 3. 2014 21:17

Krásný výhody souhlas,spíš mi řekněte, jak hledáte GE bankomat ve městě, kde to třeba tak neznáte.To je někdy ořech. :-)) :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod luboal 4. 3. 2014 21:26

to: fremantle
Dekuji za obsahle vysvetleni.Nikdy jsem se tak podrobne s temito "feinheiten"nezabyval.
Pro me osobne je dulezite mit kartu na vyber(zdarma),dobre uroceni,IB,co nejnizsi poplatky za EuroPlatby(sem a tam) ...Proto byl muj dotaz.
Hotovostni transakce v podstate nepotrebuji(ja osobne),SMS o zustatku take ne(mam IB)sit bankomatu u Equa je nepodstatna(ze vsech zdarma) ale mate pravdu s temi 10000,- pohybu.
Ale pokud tam mate tech 100000,- ulozenych,kompensuje se to a nemusite na to myslet(az do üplynuti napr.TV a pak vse vcas zrusit :lol: )
U FIO pokladni hodiny jsou opravdu nestastne!
V kazdem pripade diky za vysvetleni co se GE MoneyBank tyce.
Pekny vecer.
luboal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Suky. 4. 3. 2014 21:33

Bankomaty (žádné banky) nehledám, ale obecně - řešení je jednoduché -> http://www.poi.cz/index.php?poi=zazna1& ... ney%20Bank

Popřípadě https://www.gemoney.cz/lide/prime-banko ... e-ge-money
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 4. 3. 2014 21:35

@luboal
Pro vyzobavace je vhodne kombinovat vice bank, od kazde pouzit to nejlepsi/nejvyhodnejsi.

Takze napr. ja nyni (brezen/duben) prevedu bezny ucet z mBank do FIO (kvuli prisernemu/nepouzitelnemu novemu IB). K tomu jsem si zridil jako druhy ucet GE Gratis jednak jako zalohu, jednak jak bylo receno i pro pripadne vybery zdarma nebo moznost prace s hotovosti na pobockach (a kdovi treba do budoucna i vic). Navic ta nabidka Gratis nemusi trvat vecne, takze radeji si to zridit nyni, dokud to jde.
K tomu Air bank se sporicicim (i beznym) uctem a kreditka Citi Life se slevou 2% z kazdeho nakupu.

Takze drive jsem mel hlavni kombinaci beznych uctu mBank+FIO, nyni to bude FIO+Gratis.

Jinak souhlas s peknym vysvetlenim od fremantle, take nemam rad Equa kvuli tem podminkam, ktere jinde nejsou, navic jak se mnohde diskutuje/spekuluje, tak ty "neomezene" (10) vybery zdarma z libovolneho bankomatu jim zrejme nevydrzi vecne, to nemohou vydrzet dotovat moc dlouho.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 3. 2014 21:37

Fakt má GE info SMS zdarma?
xtonda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků