GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 25. 6. 2010 11:20

Ano, a npr. jedno sporici konto v Ge muzete online zrusit a zustatek prevest na jine konto u nich (s poslednim kontem u nich to ale nevim zdali to lze, patrne nikoliv).

Ge vam bude sklidem smskovat nabidky a volat, at si u nich tu kreditku date, i kdyz vam 14 dnu predtim kreditku (bez uvedeni duvodu, pri zustatku v 10 nasobku vasehjo pozadovaneho limitu) zamitli :-) nevim, zdali aktiv (staff, co ma na starosti oslovovani) bere nejake provize z kazdeho osloveni nebo proc to takto funguje?

To jen pro poradek.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 25. 6. 2010 21:34

K těm nabídkám - CitiBank je dokonce tak oprásklá, že mi volá minimálně 3x měsíčně a to i na roaming do ciziny a furt opruzuje s nabídkou kreditky, pomocí které bych ušetřil 20% na platbě za founa u "nuly na druhou" - jenže nějak jim nedochází, že to co bych ušetřil na platbě za účet na founa bych 3x pro*ebal za převody peněz ze svého normálního účtu na tu kreditku + poplatky za její vedení... Nebo možná si myslí ve shodě s Josefem Goebbelsem, že 1000x opakovaná lež se stává pravdou...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 27. 6. 2010 14:56

Citibank to uz je kapitola mafianu sama pro sebe, ti jejioch kumpani MEDIASERVIS vam budou volat "jmenem Citibank" i kdyz jasne vyslovite nesouhlas s prijmem reklamnich sdeleni apod. :-) A budou vam tlacit napriklad nejaka pojisteni a podobne nesmysly.

Pritom zamestnanci MS jsou tak dobri, ze nedokazi ani na 2 pokusy (2 schuzky) s klientem bezchybne vyplnit zadost...

Asi Citibank za akvizice MS malo plati (ze najimaji negramoty), na druhou stranu zaplatite s Citibank o 1 Kc navic (jaktoze to karta autorizuje?!) a lup ho, smluvni pokuta 550 Kc Vas nemine, ocekavana sleva 1000 a 500 Kc je anulovana.

Takto si vydelava Citi bank, o jednu korunu se seknete a stoji Vas to s Citibank az 2050 Kc (a to i kdyz tu korunu zaplatite jeste tentyz den :-). Jo takhle se dnes vydelava :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 6. 2010 15:07

Smlouva s Citibank je v tomhle tak trochu "smlouva s ďáblem", člověk aby si vzal notýsek a dělal si záznamy kolik kde utratí - proto jsem si tu jejich kartu nepořídil, ani když je zdarma.
A mají i docela agresivní nabízeče karet v supermarketech - tatínkovi jí vnutili, vůbec nevěděl že podepisuje druh úvěru, myslel si, že to je nějaká slevová karta do Intersparu jako má třeba Billa a podobné (nabízeči byli v Arkádách Pankrác). Ještě, že jsme na to přišli doma včas, jinak by nás pokuty neminuly (on totiž ani nemá účet, takže by neměl ani z čeho kartu splácet).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 27. 6. 2010 23:59

Kdyby alespoň ti dealeři CITI (patrně navázaní na firmu MediaServis) znali podmínky, poskytovali relevantní informace a nelhali lidem. Mají královské provize (ti, co sami seženou "dlužníka"). Podmínky však neznají ani kmenoví zaměstnanci banky.

První 3 měsíce se karta Shopping vyplatí, pokud si ohlídáte limit a nastavíte inkaso z účtu a předposlední den stačí zavolat, střihnout a hodit jim ji na hlavu).

Teoreticky z toho jde vydojit čistého 3500 Kč (-150Kč), s trochou grifu i 4500 Kč (-200Kč) plus token za 400 zdarma plus další slevy, do 3 měsíců - pokud by si tatínek nastavil inkaso na účet maminky a ohlídal limit, tak by nemusel být problém. A ještě se můžete domluvit s tím, kdo to sjednává, divil bych se, kdyby měl menší provizi jak 1000 Kč. Takže vidím reálný bonus za 3 měsíce až 5000 při obratu 40000 Kč zase není tak špatný, ale - notýsek fakt NUTNÝ :-)

Myslím že např. GE KK (ať nejsme OT) ani neumí nastavit 100% inkaso z KK (opravte mě pokud se pletu) - tedy inkaso jde v min. splátce a musíte ručně dorovnat převodem anebo platit úrok, tj. Citi naopak může být bezobslužná 100% inkasem, ale VYŽADUJE jisté dovednosti (díky vysokým pokutám) a Notýsek(tm) a smutné je, že Citibank evidentně čeká na to, až přešlápnete (nepřehlednost naúčtování slev tomu dává korunu)...
Jo kdo si to nepřečte a nezjistí, asi jeho chyba a chytrým - jak jsem napsal výše...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 28. 6. 2010 07:06

vpe píše:Myslím že např. GE KK (ať nejsme OT) ani neumí nastavit 100% inkaso z KK (opravte mě pokud se pletu) - tedy inkaso jde v min. splátce a musíte ručně dorovnat převodem anebo platit úrok,
Ano, GE opravdu neumí 100% inkaso plné splátky kreditní karty. Pídil jsem se po tom jak na pobočkách, tak přes internet i po telefonu a fakt to nejde, prostě to neumí, ani za poplatek.
Inkaso plné splátky neumí ani KB, LBBW a Volksbank.
Za poplatek ho umí ČS, ČSOB, PS.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 28. 6. 2010 07:19

vpe: mi se teda Shopping může vyplatit první rok - bez poplatku. Potom samozřejmě půjde z domu.
Jinak výdaje si značím tak jako tak, takže s "notýskem" problém nemám ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 28. 6. 2010 07:35

To záleží, v jaké akci jsi a co získal, oni naslibují klidně 3m zdarma (3x150) a pak zjistíte, že vám naúčtují klidně 4x 150 za 3 měsíce vedení karty :-)

Dokonce ti i potvrdí na citi lince že máš 3 měs. zdarma a při reklamaci ti pak sdělí cosi ve smyslu, že informace podané telefonicky nejsou závazné a že platí co je v OP, když se zeptáte, co je v OP vám pro změnu řeknou, že je sice četli, ale teď nemají čas to hledat a že si to máte přečíst sami a nakonec zjistíte, že letos už platí 3-tí podmínky Citi kreditních karet a že takto fikané produkty jsou buď pro sadisty anebo pro kavky :-)

To by mě zajímalo, zda ten člověk z ulice, co ho odchytí v supermarketu, je dlouhodobě průměrně spokojen anebo přesně naopak?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 28. 6. 2010 09:25

Tak uvidíme, ještě nenaúčtovali - pokud naúčtují budu reklamovat - jestli se nemýlím, tak kvůli "zkvalitnění služeb se hovory nahrávají"
Jinak nevím, na ulici mne neodchytli. O první kartu jsem si zažádal sám a protože sjem spokojen, neměl jsem důvod nekývnout na Shopping - bude-li k ničemu nemá problém vrátit
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 28. 6. 2010 09:52

btw. akce s poplatkem zdarma na shopping koncila pry nekdy v dubnu anebo kde presne jsi k ni prisel, na nevydane karte?

ps: hovory se nahravaji ale uz nekdy nekdo videl, ze by svedcily v zajmu zakaznika? :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 28. 6. 2010 10:04

vpe: no pokud si je nahravas taky, tak ano :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 29. 6. 2010 06:35

vpe: nevím jestli končila akce v dubnu, ale mám kartu cca týden a bez poplatku. Prostě jsem řekl, že jsem škrťa a o kartě s poplatkem se nebudu bavit. Jen pro upřesnění: na kartě musí proběhnout v měsíci aspoň jedna operace, aby poplatek nebyl.
S474N: uvidíme, prozatím nemám důvod se domnívat, že se mne pokoušejí podvést
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 29. 6. 2010 18:05

Tyden, takze v ruce vypis jeste NEMAS. Pockej a uvidis :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 6. 2010 10:01

Jak se to má vyvíjet s úrokem na spořícím účtu ví někdo? Zůstanou 2%?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nod32 7. 7. 2010 18:30

Chtel bych se zeptat.Mam sporici ucet Genius,ktery je ted urocen 1,6%.Abych dostal na sporicim uctu 2% musim tedy zalozit sporici ucet Genius II?Chapu to dobre??
nod32
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků