GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 5. 2009 20:01

Sorry - bouřka nad barákem a blbne připojení = blázní Tatíček Robot u poskytovatele. Nakonec to padlo na (_!_) úplně, takže jsem to ani nemohl umazat.
Prosím moderátory o úpravu a o prominutí.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dvzd 23. 5. 2009 21:47

Havers píše:Stačí se kouknout na fórum mBank, která vrací (po prošetření) i peníze vybrané bankomatem v cizině za použití PINu!

Jo, tohle by se vracet nemělo.
dvzd
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 25. 5. 2009 09:18

U okopírované karty (ne ukradené!) bych vracel i peníze vybrané přes ATM s PINem.
Jak já, jako klient, poznám, že bankomat je napadený a že mi zrovna kopíruje kartu a nějaká mini kamera či falešná klávesnice zaznamenává můj PIN, když to nepozná ani obsluha bankomatu?
:!: Bankomat v Kladně ukrýval důmyslnou čtečku, zloději mohli okrást stovky lidí :!:

To aby snad byl každý klient banky expert na napadené bankomaty. ;-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod snowboarder 12. 6. 2009 20:28

Zdravím,

jde vám Internetbanking GE Money bank? Mně to hrozně dlouho načítá formulář na přihlášení a pak se stejně nenačte, už druhý den.. nevím, kde je chyba, s různým připojením, s různými prohlížeči :-(

//EDIT: tak mi to jde odevšud kromě mobilního připojení od O2 :-/
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mike799 16. 7. 2009 16:47

Dobry den,
zadam Vas o pomoc s Ge Money...dnes jsem zalozil u GE konto GOLD...16,7.2009 s tim ze v pondeli bude pripsana castka 1.1 mil Kc. Pani vedouci pobocky na dotaz jak je to s poplatkem tento mesic, rekla ye ho musim zaplatit v plne vysi. Poradte jak s nima jednat, prvni den u teto banky a clovek je znechucen....Mike :-( :-( :-(
mike799
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 16. 7. 2009 17:19

Ehm, jak s nima jednat? Tak ziskat milion umis a vyfuckovat je ne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 16. 7. 2009 19:14

Tohle se mi nezdá. Dá se propočítat, že i při základním vkladu např. 1000 Kč se průměrný zůstatek vyhoupne přes 1mio., pokud následující den vložíte třeba 1,1M. Když to počítám, tak jestli jste tam dnes dal 200 a v pondělí tam dáte 1,1M, tak ten průměr mega nedosáhnete. 4 dny s nízkým zůstatkem udělají svoje - takže ještě to můžete řešit vložením vyšší částky (pokud je k dispozici)

Vypadá to, že aby s váma nevyjebali je nejlepší tam složit >1M v hotovosti už při zakládání, což není moc optimální řešení.

Přece jim ta pětistovka nestojí za to, aby si o nich lidé mysleli, to co si myslím s vámi :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod dvzd 16. 7. 2009 20:26

Tak ten účet zase chtěj zrušit, když ti naúčtují poplatek a uvidíš, jak ti ho odpustí.
dvzd
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod medabeda 16. 7. 2009 20:42

Nechápu... Buď mám miliónové příjmy a sejřím na stovkové poplatky, nebo mám příjmy desetitisícové a pořídím si odpovídající účet... Ale pořídit si drahý účet s tím, že mně tam přijde mega a pak se tady ptát, jak ušetřit chechtáky za vedení účtu...
medabeda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 16. 7. 2009 21:11

medabeda: tim co si napsal si naprosto predvedl, ze ten milion nemas, nemel si a podle toho jak premyslis ani mit nebudes. Ono totiz zde obvykle plati to, ze kdyz nekdo penize ma, tak je ma obvykle proto, ze si je vydelal a tim padem se o penize umi starat. A prave proto je i ma. Pokud nekdo rozhrazuje, zvlast okate, tak je to obvykle bud rychlokvaska, ktera rychle vydelala a rychle o penize prijde nebo pouze chudak, ktery si mysli, ze tim nekoho oslni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 16. 7. 2009 22:04

S474N: už píšeš paměti jak jsi vydělal první milion? 8-)
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod mike799 16. 7. 2009 23:34

Prese tak kluci, ja jsem ty prachy poctive vydelal :hmm: ....zitra bude na bezny ucet pripsana castka 300tis a v pondeli na termi.vklad 1 mil CZK....jestli ztrhnou poplatek tak uvideji ten kolotoc co se bude dit. Akokart to neosobni jednani pani vedouci...nechapu v ostatnich bankach jako HSBC a BANCO POPOLARE ...absolutne super...tady s Vama jednaji nechapu...kartu jsem chtel aby zaslali do Irska...neumeji ani zadna snaha :-! :-! :-! ....jsem z toho tak znechuceny :pozor :pozor ....nejradeji bych to zitra zrusil....jinak dikas za commenty.MIKE
mike799
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 17. 7. 2009 06:40

stanislav.stribrny: bohuzel vydelani prvniho milionu si jiz nepamatuji, nicmene pokud si nekdo mysli, ze kdyz nekdo vydela penize, tak o to vic mu nevadi jejich rozhazovani, tak to nejenom, ze neplati, ale je to presne naopak.

mike799: a proc sis vybral prave GE?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 7. 2009 06:49

S474N píše:stanislav.stribrny: bohuzel vydelani prvniho milionu si jiz nepamatuji, nicmene pokud si nekdo mysli, ze kdyz nekdo vydela penize, tak o to vic mu nevadi jejich rozhazovani, tak to nejenom, ze neplati, ale je to presne naopak.

Přesně tak. Brambora k bramboře, Mercedes na dvoře. :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 17. 7. 2009 07:07

PatrikChrz: ja to znam jeste z minulejsi doby, kdy se tam nerikal Mercedes, ale Uno. A potom taky dalsi "halire delaji talire".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků