GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 7. 7. 2010 19:00

nod32: vykasli se na GE a zaloz si ING nebo AXA.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 7. 7. 2010 20:51

nod32 píše:Chtel bych se zeptat.Mam sporici ucet Genius,ktery je ted urocen 1,6%.Abych dostal na sporicim uctu 2% musim tedy zalozit sporici ucet Genius II?Chapu to dobre??


Presne tak, zalozis dnes online Genius II a nasledne online pres IB zrusis ten puvodni Genius s prevodem celeho zustatku na ten novy ucet Genius II, anebo si stary Genius nechas, ale bude na nem viset 200 CZK.

Dopra opicarna, ze? Alespon, ze uz to jde provest bez navstevy pobocky (coz myslim drive neslo)...

Založte si spoření v Internet Bance
Spořicí účet
POZNÁMKA: Kreditní denní zůstatky jsou úročeny dle výše zůstatku takto (v % p. a.):
Zůstatek 0,00 Kč - 39 999,00 Kč 0,10%
39 999,01 Kč - více 2,00%
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nod32 8. 7. 2010 11:05

vpe:moc diky za radu.O tom on-line zalozeni jsem vubec nevedel.Ja blbec bych lezl na pobocku.

S474N:proc bych GE rusil.Je to muj jediny ucet,ktery mam.Nevim mozna se o neco ochuzuji,ale sporici ucet Genius je pro me velmi dobry produkt.
+ velmi dobra a hlavne prehledna IB
+ platim znej veskere me platby(asi 2-3x za mesic)
++ kdyz by bylo nejhur.Pristup k hotovosti primo na pobocce.
- porad je treba u GE byt na pozoru

Jinak bezny ucet ma jen ma draha polovicka,ktere jeli potreba preposlu penize a ona je zdarma vybere z bankomatu.
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bernhard 8. 7. 2010 11:34

No nevím,jestli bych cchtěl být tak závislý na drahé polovičce...aby mi dávala kapesné
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 8. 7. 2010 11:41

Bernhard: take to nechapu, ale podle vkusu kazdeho soudruha.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nod32 8. 7. 2010 11:45

Bernhard:Ja v tom zadnou zavislost/omezovani nevidim.Zvolil jsem si tuto variantu sam/dobrovolne.Dostanu vzdy tolik kolik penez chci.Me financni toky nemam duvod zatajovat pred ni.
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 8. 7. 2010 11:54

"Me financni toky nemam duvod zatajovat pred ni". No, jestli seš jasnovidec a vidíš přesně, co bude za pár let, tak nic nezatajuj. Já vůl taky nic nezatajoval a při rozvodu bejvalka mávala u soudu dohodou o pracovní činnosti, kterou jsem já blb kdysi nechal na svém psacím stole...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nod32 8. 7. 2010 12:03

Hosi budte v klidu.My mame sve finance absolutne ODDELENE!!Kazdy ma svuj ucet.Ja jen vyuzivam pristup ke svym penezum pres jeji bezny ucet.Pokud by to v budoucnu nefungovalo.Tak si zalozim bezny ucet a hotovo.Nevidim tedy zadne me ohrozeni.Nebo neco nechapu?
nod32
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 8. 7. 2010 12:18

nod32: rekl si to spravne - proste a jednoduse nechapes. Horsi to bude, az prave pochopis, protoze uz bude pozde :mrgreen:

Holt nekdo problemum predchazi a jini je zrejme chteji potom resit. Ale jak jsem psal vyse, treba jim to zrovna klape a nebude nikdy problem. Takze podle vkusu kazdeho soudruha.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 8. 7. 2010 20:11

Momentalne bys mel lepsi i Cervene Konto s 1,80% (nez 1,60) a uctem zdarma s kartou v jedne bance...

Zaloz si do 1.9. OU Zdarma a vybirat zdarma budes moci preposlane z bankomatu klidne sam :-)

Dodatkova karta pro manzelku jde mozna vydat take.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 20. 7. 2010 18:46

nezkousel jste nekdo preposlat penize z ge do ge mimo jejich zuctovaci dobu, tusim po 18 hod, kdy se to prevedlo na druhej ucet, bude to jeste ten den byt treba za dve hodky, nebo az druhej den rano?
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 9. 2010 07:06

GE zavádí nové účty Start (za 59Kč) a Optimal za 199Kč (zde po dobu 8 měsíců SU s 2,5% do částky 500 tisíc).
Nic moc, holt velké banky neumí udělat zajímavou nabídku pro kolenovrty :-)
http://www.gemoney.cz/ge/cz/1/nase-spolecnosti/tiskove-zpravy/detail?id=103198
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 11. 9. 2010 18:59

Ten Optimal vypada zajimave, ta stribrna karta, nedocetl sem nikde max limity,ani ji nemaj v prehledu karet :(
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 11. 9. 2010 20:53

Taky o tom Optimalu uvažuju. Jedu teď ven a jen to cestovní pojistění by mně ušetřilo skoro tisícovku, zbytek by se asi vrátil na tom úroku (hlavně po novým roce). Nevíte někdo jaký používají při výběru a platbě v zahraničí (EUR - neEUR) kurzy?

Jinak to ale vidím opravdu jen na variantu na pár měsíců. Pokud na tom nebude i dál vyšší úrok než u jiných produktů na trhu, tak v létě bez milosti zrušit.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 9. 2010 18:46

xls píše:Nevíte někdo jaký používají při výběru a platbě v zahraničí (EUR - neEUR) kurzy?
Kurzy GE jsou opravdu špatné. Horší je už pouze mBank. Mrkni na měšec, tam dalich dělal test platebních karet a je tam i GE.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků