GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 15. 5. 2009 15:18

SocPredator píše:Na TV té samé banky. Momentálně o to dost stojí a obvolávají majitele SÚG+

GE se zjevne inspirovala u CS :-)

V dobe nejnizsich urokovych sazeb se snazi nalakat na nekolikalete TV vklady s pevnou urokovou sazbou. Vetsina bude samozrejme koukat jenom na vysku uroku, ale to, ze ty uroky nemohou jit porad dolu a nechaji si "zafixovat" nizky urok na svuj vklad, jim asi vadit nebude :-)
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod boban 19. 5. 2009 12:46

Mají zvláštní chybu v internet bance u kreditek. Zjistil jsem, že přehled transakcí neobsahuje všechny splátky. Prostě papírový výpis nesedí s elektronickým, a to i několik měsíců zpět. V životě jsem takovou chybu u konkurence neviděl, asi tam mají nekonzistentní kopie dat. Takže aplikaci nedoporučuji příliš důvěřovat.
- čas neexistuje -
boban
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 5. 2009 13:59

Mám u GE kreditku a sedí to na halíř. Asi jak u kterého druhu karty.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyy 19. 5. 2009 18:57

vy, kdo mate ucet u GE, nevite, jak dosahnout zvyseni limitu na emboss karte z max 50 tis aspon na 100? u nas na pobocce mi tvrdi, ze to nelze :(
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ondrasz 19. 5. 2009 20:07

Nevím jakou máš kreditku, ale u emboss-cobrandované ING je maximální kreditní limit 50 tisíc. Přes to nejede vlak, mám to potvrzené z několika interních zdrojů přímo z centrály banky (i když původně to mělo jít).
Ondrasz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stanislav.stribrny 19. 5. 2009 20:18

u Axa-Unicredit to jde až do 180.000,-

Přejdi k jinému penzijnímu fondu :-)
stanislav.stribrny
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyy 19. 5. 2009 22:35

myslim u debetky :)
fikyyy
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 20. 5. 2009 21:19

fikyyy píše:myslim u debetky :)

Něco podobného mám u KB... tam to sice jde, ale chytrá bohužel ne má bankvní poradkyně začala žvatlat na co chci 100 tisíc apod.., že nemám ani takový zůstatek, že to musí povolovat ředitel pobočky apod... Proto jsem se na to vykašlal, jenom jí namítnul, že mám peníze jinde, nyní zrovna v GE a taky to není žádná úžasná banka... a vzal si běžný účet u KB, kde si na svou embosku můžu postupně vybírat i 200 tisíc.... Ale na takové částky bych už použil cash Advance a šel ***** za 19,- bankovní lumpy ;-]
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod dvzd 20. 5. 2009 23:08

Ondrasz píše:Nevím jakou máš kreditku, ale u emboss-cobrandované ING je maximální kreditní limit 50 tisíc. Přes to nejede vlak, mám to potvrzené z několika interních zdrojů přímo z centrály banky (i když původně to mělo jít).

Není pravda, já mám na ING kreditce 70 000 Kč.
dvzd
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bernhard 21. 5. 2009 05:10

Mi to zvýšení limitu na kreditce nabídli sami když jsem jednou od(za)blokovával internet.platby
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 21. 5. 2009 08:12

A není lepší všechny kreditky zrušit a mít své vlastní rezervy, pánové?
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Czulibrk 21. 5. 2009 08:23

Samozřejmě že není... na hloupou otázku hloupá odpověď :)

(teorii zná snad každý)
Olé!
Czulibrk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 21. 5. 2009 08:27

30kveten2004: a neni lepsi zapalovac se sirkama vyhodit a skrtat si kamenama? Ja jenom abys nahodou nevyhorel.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Ondrasz 21. 5. 2009 08:31

dvzd a to sis o těch 70t. žádal anebo ti to dali automaticky? Na žádosti o vydání je maximální limit 50tisíc.
Hm, tak to je hezké, když člověk dostává od každého zdroje jiné info...

30.květen a napadlo tě, že právě kreditka se dá využít ke tvoření těch rezerv? ;-)
Ondrasz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 21. 5. 2009 10:31

Czulibrk píše:Samozřejmě že není... na hloupou otázku hloupá odpověď :)

(teorii zná snad každý)

Tak mi tu teorii vysvětli, prosím.
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka