GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 15. 1. 2014 21:47

Třeba GE mění poskytovatele pojištění. Ale divné to je.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 1. 2014 05:57

Jaký den v měsíci si GE strhává SIPO?
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 16. 1. 2014 14:08

MirekM007 píše:Od pondělí není možné údajně uzavírat žádné doplňkové pojistky ke kartám, stávající pojištění mají doběhnout s expirací karet.

Netušíte co se v GEMB děje? Že by blížící se prodej?

Jojo, třeba je tu Igor Kim, ten už o pobočkách GE Money jednal v Rusku :love: . Přece jen LBBW je jen malinké sousto. :kuk:
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 2. 2014 20:07

Opět malá a nenápadná ukázka toho, které banky se na trhu chovají relativně slušně a které chtějí akorát s klientem vydrbat... http://aktualne.centrum.cz/finance/bydl ... ?id=800919
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 11. 2. 2014 21:30

Ale blbost, vsechny banky chteji klienty oskubat, nektere se pri tom jen tvari jako ze ony ne.
hongmi
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 12. 2. 2014 06:58

Přesně tak, vždyť je to jejich byznys.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 14. 2. 2014 17:59

dr._lukas píše:Opět malá a nenápadná ukázka toho, které banky se na trhu chovají relativně slušně a které chtějí akorát s klientem vydrbat... http://aktualne.centrum.cz/finance/bydl ... ?id=800919

Ten odkaz nefunguje. :-(
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 14. 2. 2014 22:16

Jenom to okopči: aktualne.centrum.cz/finance/bydleni/clanek.phtml?id=800919
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 26. 2. 2014 21:03

Co se stane pokud uvedu v žádosti KK GE telefon do zaměstnání a pak náhodou záměstnání změnim.Musím jim nahlašovat novej kontakt?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 2. 2014 06:40

Na co? Musis akorat jednoho dne do nebe :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boďa 27. 2. 2014 14:19

Zdarec lidi.
Můžu se zeptat na zkušeného uživatele co zde na foru ma učet u ge money bank? Chci si udělat genius gratis a mou mbank poslat po 9 letech do kytek.Tak krom toho,co jsem četl na foru,vše zdarma...ale nějaká kritika by se našla,na co si dát pozor nebo jak si poradit?
Chci učet zdarma,trv.příkazy max 10 do jiné banky,3 inkasa-ne sipo,2x pl.kartu zdarma.Jeden podučet na finance na ktere mohu kdykoliv šáhnout,fin.polštářek-nikdy nevíte co vám klekne doma.Takže žádný spořící učet ale mit částku vždy odloženou a mit po ruce.Není nunost mít kartu ktomu to učtu,stačí net banka.
Výběry třeba 3-4 zdarma ze sítě ge není problém.
Volal jsem na op ge,tam mi to potvrdily,ale ptám se i tady.Je to opravdu tak a pujde to s tim to učtem genius gratis?
Díky všem za info.či osvětlení.
B.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nod32 27. 2. 2014 14:38

Boďa:
Ahoj,pristi mesic to bude 2.roky co uzivam genius gratis.Jsem s uctem a IB velmi spokojen :tleskani :tleskani .
Velmi zdarily sms servis - mnoho moznosti nastaveni pro me dulezita sluzba.
Vsechny sluzby jsou zdarma tedy i to na co se ptas ty-vse za 0,-Kc.Jen si nejsem jisty jestli je 2x platebni karta zdarma ja mam pouze jednu.

Mam od GE i KK Money card plus - vyuzivam bezurocne obdobi a taky plna spokojenost.
Naposledy upravil nod32 dne 27. 2. 2014 14:56, celkově upraveno 3
nod32
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 27. 2. 2014 14:42

Ge Gratis používám prakticky dva roky a za tu dobu velká spokojenost. Vše je skutečně zdarma. IB je zdařilé, mne se v něm dobře pracuje. Líbí se mi i možnost označit si jednotlivé platby a získat lepší přehled o financích, tato fičura ale není vůbec povinná. Jen ten podúčet bude problém, protože to GE nezná a BÚ Gratis lze mít jen jeden. Ale podle mne pro tyto účely stačí si založit spořící účet Genius, který je také zdarma. Převody mezi účty fungují ale jen v pracovních dnech, i když GE už nějakou dobu slibuje převody nonstop.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 27. 2. 2014 14:48

Také 2 roky a také žádný problém. Občas vytuhlé IB, ale to je občas i v bankách "co je můžete mít i rádi". Všechny problémy vždy vyřešila infolinka nebo chat, všichni vždy slušní. Dokonce když mě naposledy přišla nálepka ke KK a nepřišel PIN tak jsem po nich chtěl aby mě poslali za 100 jen nový PIN a bylo mě řečeno že ne, že to by mě stálo 100 korun, že pošlou celou sadu znovu :-)
Zakládal jsem to tam jen kvůli KK a nakonec jsem se tam přesunul komplet. (z FIO)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 2. 2014 15:05

Boďa:
Pokud přemýšlíš o účtu Geniud Gratis tak bych neváhal a šel do toho. Mám tento účet už rok a jsem s ním prozatím spokojený. Pozor si hlavně dej na to co všechno ti budou v bance povídat a jak tě budou informovat a jen tak jim nenaleť na všechno. Mám zkušenost s tím, že zaměstnanci v GEMB nejsou příliš znalí v oboru bankovnictví a dokážou klientům nabulíkovat téměř cokoliv aby mu odpověděli i na to co sami neví nebo v čem se nevyznají. Mne mj. např. tvrdili, že neposkytují žádnou kartu pouze kontaktní bez možnosti bezkontaktních plateb a vnutili mi tak bezkontaktní MasterCard Standard. Když jsem si to pak zjistil, že by měli poskytovat i pouze kontaktní Maestro a reklamoval to, tak najednou to šlo bezplatně vyměnit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka