GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Boďa 27. 2. 2014 15:29

pro:filip893
To znamená,spořící účet Genius, který je také zdarma.Bude zobrazen hned po přihlášení na genius grátis?
Myslím tím,že se přihlásím na genius a uvidím oba dva učty,nebo s emusím na ten spořící zase přihlásit zvlašt?Je to tak?

a pro nod 32:
máš pravdu,nabízí jen 1 platební kart,ale zaroven nfc nálepku-pro mě bohatě stačící.Tím obejdu placenou plat.kartu.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 27. 2. 2014 15:39

boďa:

Budeš mít jedno IB s jedním loginem, kde uvidíš veškeré produkty, co budeš mít v daný moment u GE zřízen.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boďa 27. 2. 2014 15:53

Ok,diky.
Tak zítra asi pujdu ne ge,a uzavřu to konto.
Jen posledni otázka,ty kody na ge genius gratis tady hází každý po foru a na netu .Jak zjistim,že je ještě volne a nebo že nejsem 1 človíček a nebudu se modlit abych ani nezustal a mel opravdu ten ucet zdarma jeste cekam na 2 člobrdu?A ve finále budu platit?Nechci být lovec ale kořist,jak piše ge.
Nějaká rada?
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 2. 2014 16:10

Boďa:
Já když jsem před rokem zakládal ten Genius Gratis tak jsem si různě v internetu vyhledal a vypsal několik kódů které by údajně měly být platné a v GEMB to pak předložil. Paní v bance zadala první kód a byl správný a platný a tak už dále nemusela zkoušet další kódy které jsem měl vypsané.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Boďa 27. 2. 2014 16:29

Dobře,chápu,ale zkus použit jakýkoliv vyhledavač,a máš tam hned hromadu kodu,s platosti do....a pak at nekomu napises na email..
No psat nebudu,spamu mam i tak dost,a jit na banku s třeba 5 kody není trapné že ani 1 nefunguje a jit ven z banky?
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 2. 2014 16:52

Boďa píše:Dobře,chápu,ale zkus použit jakýkoliv vyhledavač,a máš tam hned hromadu kodu,s platosti do....a pak at nekomu napises na email..
Já když jsem před rokem ty kódy hledal tak jsem jich našel několik volně bez nutnosti si o ně doprošovat přes e-mail. Nechápu proč ty kódy ti někteří lidí nenapíšou přímo veřejně. To přece není nic tajného. Pokud mají zájem na to získat další lidí tak takto by snad měli větší šanci, že to někdo využije.
Boďa píše:jit na banku s třeba 5 kody není trapné že ani 1 nefunguje a jit ven z banky?
Mne to příliš trapné nepřipadá. Já jsem měl to štěstí, že hned první kód byl funkční. Předpokládám, že to tak dělá více lidí. Je to myslím tak lepší než pak zhanět další lidi aby ten Genius byl opravdu Gratis.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 27. 2. 2014 17:01

Nelepší je když ti i s kodem napíšou na net kolik lidí ještě zbejvá.,ale pokud vim,tak musíte bejt 3.tzn.ten kdo to založil + ještě 2.Já sem zakládal a taky velká spokojenost.Věděl sem kolik lidí už je ve skupince předemnou. ;-) ;-)
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boďa 27. 2. 2014 17:15

ok,díky za rady,dnes asi končím,zítra sem napíšu na forum o kod,s dotazem,sanad se nekdo najde,zatím jich je na netu nekolik a dle me kazdy čeká na 1 ..ale jsme lidi a vše otázkou komunikace.
Zatíám diky a ahoj.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kachittka 27. 2. 2014 20:04

Dobrý večer, rovnou můžu nabídnout i kód, platí do 23.3.2014 a jsou na něm již dva lidé, tzn. stačí pouze třetí člověk pro aktivaci účtu zdarma. Kód je 0095 111 667. Budu ráda, pokud napíšete zprávu, že jste ho použili, díky :) Katka
kachittka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Boďa 28. 2. 2014 09:34

pro:kachittka
Zdravím,takhle si nějakým způsobem představuji komunikaci s kodem,sdělení kodu,info do kdy,a kolik tam je lidi.A potvrzeni použití kodu zájemcem-to je jen info pro ostatni ;-]
kachittka,děkuji za kod a za info o lidech,Váš kod dnes použiji okolo 15:00.Jakmile jej použiji a fyzicky zprovoznim učet u ge.Tak Vám potvrdím zde na foru použití kodů.
Hezký den.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Boďa 28. 2. 2014 16:30

Takže děkuji:kachittka
Kod jsem použil,byl jsem opravdu 3.Dokonce se mě paní zeptala,zda jsem známy pana P.
Děkuji a potvrzuji tímto užití kodu.Jsem 3.
Hezký den.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 2. 2014 17:42

Já myslím, že GE se svým Genius Gratis vyfoukla všem bankám, včetně těm polobankám typu mBank, alespoň podstatné místečko na trhu..Má účet zdarma, kreditky co vydělávají, půjčky Vám mile rádi dají za stejné sazby, jako u konkurence a ještě je použitelná..Jediné negativum vidím v kurzové politice, které je druhé nejhorší, hned po amatérech z Polska
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 28. 2. 2014 18:06

S účtem Genius Gratis po 2 letech velká spokojenost. U mě si hodně banka GE Money šplhla. Zakládal jsem v neděli v Globusu, ochotný pan bankéř vše vysvětlil, poradil. Musel jsem využít až 10 kód. :-)

@dr._lukas Kurzy jsou snad jediné minus u GE. Před několika týdny jsem platil kartou GE v Rakousku a kurz byl 28,206. :-]
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 28. 2. 2014 18:25

Ted se divam do ceniku a vidim tam, ze za vedeni platebni karty je poplatek!
Maestro - 39Kc
MasterCard Standard - 59Kc
Muzete to potvrdit, zda se tento poplatek za vedeni platebni karty plati i u uctu Genius Gratis?
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 28. 2. 2014 18:40

V ceníku u jednotlivých účtů máš uvedeno, kolik karet je v účtu zdarma. Tyto ceny platí pro karty, které jdou nad rámec účtu. U Ge Gratis máš tedy první kartu zdarma, druhou (ve smyslu celkového počtu karet v danou chvíli) je za ceny uvedené v ceníku karet.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka