GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tx999 16. 3. 2014 10:23

Zedna1 píše:U GE Gratis mne prekvapil ten minimalni povinny zustatek 200Kc.
FIO ma to take ve vysi 100Kc.

Mas nejaky aktualne platny kod? O zalozeni Gratis totiz aktualne taky premyslim...
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hongmi 16. 3. 2014 11:55

hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 16. 3. 2014 16:17

Boďa píše:Tak mé první poznatky jako uživatel nový u ge. ;-)
Dnes jsem přišel po darovaní krve domů a měl jsem v poštovní schránce pozdrav z české pošty,teď po vyzvednutí,na mě se dívá 1 platební karta a 1 nálepka-bezkontaktní.

Při zakládání Gratis účtu mi žádnou samolepku s tou debetkou v dopise neposlali. :hm Tak že já samolepku nemám.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 3. 2014 16:35

Je narok na 2 karty zdarma a tak jsem pri zakladani GE Gratis pozadal n debetku Maestro a prave bezkontaktni nalepku.
Vlastne to byl hlavni duvod, proc jsem do GE sel.
Moc bank to u nas nenabizi..
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 16. 3. 2014 16:39

Já mam Mastercard Standard bezkontaktní. To sem si měl o samolepku říkat zvlášť?.Mluvím o tom že mi tu samolepku nedali automaticky. :-))už mam založeno ovšem nákej pátek. O:-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 3. 2014 19:03

tx999 píše:
Zedna1 píše:U GE Gratis mne prekvapil ten minimalni povinny zustatek 200Kc.
FIO ma to take ve vysi 100Kc.

Mas nejaky aktualne platny kod? O zalozeni Gratis totiz aktualne taky premyslim...

Ja jsem pouzil kod odsud
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1068137&st=0&sk=t&sd=a&start=1995
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 3. 2014 20:07

marvy:
Proc si o nalepku nepozadas v IB?
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 16. 3. 2014 20:19

dík,na účtě mam 00prd :-)) tak sem to neřešil,to já jen že mi jí neposlali v obálce jako Boďovi
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boďa 16. 3. 2014 21:44

Pro:marvyho
Platební kartu mi automaticky nabídla paní na bance,platební nálepku se zeptala,zda ji chci.
Jasné ze jo.Jen u te pl.nálepky,je malá, lze vlozit kamkoliv,tloušťka je zanedbatelna,nicméně je třeba zdůraznit,ze platby s platební nalebkou jsou pouze platby.Nelze vybírat hotovost a nelze měnit PIN u platební nálepky.Kdezdo u platební karty do 30 dnu od obdržení platební karty v bankomatu lze 1 zdarma.Pak za poplatek 40kc.Tak mi to sdelily operatorky u ve.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 16. 3. 2014 22:39

Boďa píše:Kdezdo u platební karty do 30 dnu od obdržení platební karty v bankomatu lze 1 zdarma.Pak za poplatek 40kc.

Ne. Toto platí u kreditky (MoneyCard) a je to za 49 Kč.

U debetní karty k Genius Gratis účtu je změna PINu v bankomatech GE Money zdarma vždy.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod kaspara 16. 3. 2014 23:22

Ahoj...
prosím o zkušenosti s Individuálním bankingem. Jestli se někomu podařilo vyjednat něco nad rámec běžně nabízených služeb... Případně co :-)
Díky
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 16. 3. 2014 23:22

Boďa píše:Pro:marvyho
Platební kartu mi automaticky nabídla paní na bance,platební nálepku se zeptala,zda ji chci.
nicméně je třeba zdůraznit,ze platby s platební nalebkou jsou pouze platby.Nelze vybírat hotovost a nelze měnit PIN u platební nálepky.

Mě se právě nezeptala a já na ní zapoměl,,to je mi jasný že s nálepkou nejde vybírat a měnit PIN. :-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Boďa 17. 3. 2014 07:34

Debetni kartu jsem nechtel,tak nevim.A u plat.karty mi rekla pani u ktere jsem zrizoval ucet,ze pin si muzu zmenit do 30 dnu na bankomatu od aktivovani karty zdarma,pak je to za poplatek.To mi potvrdili i na infolince.Jestli to tak je,nevim.Nedival jsem se do ceniku,tak nemuzu potvrdit cenu a jestli to je pravda.pl.karta a i nalepka mi dosli v obalce doporucene,a kody na aktivovani klasicky do post.schranky asi 2 dny po kartach,a piny dalsi 2 dny po aktivovani karty a nalepky na netu.
Boďa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 17. 3. 2014 08:16

Platební karta k účtu Genius Gratis je kartou debetní!

Jinak platí to, co jsem napsal. Pracovníci banky ti tudíž podali chybné informace.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 17. 3. 2014 08:43

Boďa píše:a piny dalsi 2 dny po aktivovani karty a nalepky na netu.

Prvně se asi čeká na PIN a pak se aktivuje. Pokud ten PIN URČITĚ příjde, což je v době české pošty něco jako že bude v zimě určitě sněžit, pak je to asi jedno.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka