GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 19. 3. 2014 00:10

audiobullys: tak musim říct,že u mě založení účtu bylo tak do 20 minut. :-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 19. 3. 2014 07:15

V IB mi u KK bene+ vyskočila nabídka na zvýšení úvěrového rámce o třetinu. Moc jsem kartu v poslední době nepoužíval tak nevím jestli je to od banky reakce na to nepoužívání nebo to přišlo všem.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 19. 3. 2014 08:15

Franko : Nabídku na navýšení KK mám v IB pravidelně. Jednou jsem již využil, asi měsíc to tam pak nebylo a pak přišla nabídka ještě na další navýšení, cca také o třetinu. Na to už kašlu.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 25. 3. 2014 19:58

Taky mi nyní vyskočila nabídka navýšení (prý časově omezená) a to o 50%. A prý k tomu rok vedení zdarma, ale nebyly nikde žádné podrobnosti. Máto někdo vyzkoušeno, že opravdu při navýšení je rok vedení zdarma? A je to bez podmínek?
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 3. 2014 20:47

Nemusí to být nepravděpodobné - v současnosti je i při nové žádosti KK nabízena bez poplatku za vedení na rok: https://www.gemoney.cz/lide/karty/kredi ... -moneycard, takže je možné, že to platí i při navýšení úvěrového rámce.

Jinak je zajímavé, že při žádosti o novou KK na pobočce je aktivně nabízena kromě této marketingové akce ještě ta starší, která oficiálně probíhala pouze do ledna na bezplatné vedení napořád při útratě 3000 Kč/měsíc (resp. u MoneyCard Gold 5000 Kč/měsíc) - lze si tedy zvolit kampaň, kterou zákazník využije a údajně i v průběhu trvání smlouvy měnit (to je ovšem neověřeno). Na druhé straně na pobočce neví, jestli lze u KK využívat doplňkovou NFC kartu pro platby prostřednictvím smartphonu. Nedávno jsem si nechával takto vydat debetku k účtu Gratis, ale nemyslím, že to moc pro platby budu využívat, když nedostanu aspoň to 1 % na vratce zpět, tak váhám, jestli si zažádat - přecijen navíc to nejspíše bude nyní kolidovat se žádostmi o další kreditky Citi... :-))
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 25. 3. 2014 21:37

Tak to zkusím a uvidíme. Nyní mám v rámci retence vedení zdarma při obratu 1000, tak by celkem potěšilo přehodit to na zdarma bez podmínek...
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 3. 2014 16:55

mám tu akci na obrat 3.000,-/ měsíčně, ale nevyhovuje mě to..myslíš, že mě převedou bez keců na ten rok zdarma, když tu kartu půjdu vypovědět? nebo stačí pouze dodatek ke stávající smlouvě..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 3. 2014 19:14

Na to ti asi dokážu říct jenom, že to můžeš zkusit. Ono právě GE musím zařadit na úplný konec klientské vstřícnosti, co jsem s nima něco řešil poslední dobou, tak bych úplně nedůvěřoval vyjádřením pobočkových slepic - tedy pardon, pracovnic (posledně jsem se domlouval, že mi z pobočky zjistí, jestli k jejich KK lze využít dodatkovou kartu pro NFC platby v telefonu a následující pracovní den se ozvou - a samozřejmě, jak je to už známé klišé na tento oznam, nikdo se nikdy neozve). Na infolince opět nedokážou udělat nic, maximálně zase klienta poslat na pobočku.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod alebac 26. 3. 2014 19:27

Dvakrát, když jsem kartu vypovídal, tak jsem dostal nějakou retenční nabídku (a neužívám ji nijak moc, pouze u partnerů beneplus). Nabídka se pokaždé lišila, mají prý vždy v nějakém období odsouhlasené možnosti co nabízet. Poprvé to bylo na rok zdarma bez podmínek. Podruhé na rok zdarma při obratu 1000. A to mi už říkali, ať ji už příště nechodím vypovídat a zavolám rovnou na retenční...
alebac
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 26. 3. 2014 22:06

alebac píše:Poprvé to bylo na rok zdarma bez podmínek. Podruhé na rok zdarma při obratu 1000.

Stejná čerstvá zkušenost. Na tu novou podmínku obratu jsem jim nepřistoupil a kartu vypověděl.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 3. 2014 23:04

Už vícekrát se mi v poslední době stalo u bankomatu GEMB, že jsem se přihlásil zadáním PINu a když jsem chtěl zjistit zůstatek tak před zobrazením zůstatku bankomat po mne chtěl zadat znova PIN. Až po zadání znova PINu se zobrazil zůstatek na účtu. Podobně bankomat chtěl znova zadat PIN i po zadání částky pro výběr a peníze vydal až po zadání znova PINu. Je to normální běžné chování bankomatů GEMB? Máte s tím někdo podobné zkušenosti?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod davsopl 1. 4. 2014 19:42

To je jen dobře. Zdvojená ochrana. Běžné je to např. u bankomatů spol. Euronet.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 4. 2014 20:11

Zdvojená ochrana by mi až tolik nevadila, ale trochu to obtěžuje a zdržuje. Kdysi jsem se s něčím takovým nesetkával a i nyní jsem se s tím u jiných bankomatů ještě nesetkal a tak mi to připadalo trochu divné. Zajímalo mne hlavně jestli je to něco normálního a nebo jestli nějak ty bankomaty GEMB neblbnou a chovají se nějak nestandardně.
Naposledy upravil vlazy dne 1. 4. 2014 22:09, celkově upraveno 1
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 4. 2014 20:28

davsopl píše:To je jen dobře. Zdvojená ochrana. Běžné je to např. u bankomatů spol. Euronet.

Tak zrovna u bankomatů Euronetu jsem se nikdy s podobným chováním nikdy nesetkal a to jsem je jednu dobu používal hodně pravidelně (cca. jednou až dvakrát měsíčně, když jsem měl ještě debetku Equa bank a i debetkou Citi)... a vlastně jsem se s tím nesetkal ani v jiné bankomatové síti, natož u GE (tam jsem posledně vybíral začátkem minulého měsíce).

...anebo to měl být apríl (už to nerozeznávám)?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 4. 2014 22:07

Možná, že to je nějaká novinka kterou v poslední době banky u bankomatů zavádějí aby po tom co masově začaly zavádět ne příliš bezpečné bezkontaktní karty u klientů vzbudili dojem, že dělají něco pro bezpečnost karetních transakcí.
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka