GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 3. 10. 2014 09:58

tak nevim co si o tom mam myslet, v utery vecer mi byla vracena castka na kartu, asi za 4 hodiny uz v ib svitila jako nezauctovana kartova položka, po trech dnech zmizela ze zauctovanych a nikde jinde se neobjevila, když jsem volal na infolinku ge,tak tu platbu vůbec nevideli,ze byla ani drive v nezauctovanych, tak ted nevim ,asi visi nekde ve vzduchu? :)

jinak ,je to vratka v Globusu.

ma někdo zkušenost z Globusu, v jake době byla castka pripsana?

dik.
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 10. 2014 12:47

fikyyCZ:
Pokud jsi tu platbu v IB už měl jako nezaúčtovanou vrácenou částku na kartu tak se přece jen tak nemohla ztratit a banka by snad měla mít ve svých záznamech co se s ní stalo, např. jestli ji obchodník nezrušil. Pokud byla tak jak píšeš už i zaúčtovaná tak se přece jen tak nemohla ztratit a zmiznout z IB. Z toho Globusu by jsi snad měl mít nějaký doklad (potvrzení), že ti peníze na kartu vraceli. Myslím, že pokud máš od toho nějaký doklad tak by to bylo na reklamaci v Globusu nebo i v bance. Ta platba se jen tak nemohla ztratit. Co ti konkrétně řekli na té infolince GEMB? Snad tě jen tak nezbyli tím, že tu platbu nikde nevidí a proto pro tebe ohledně toho nemohou nic udělat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 3. 10. 2014 14:54

vlazy: jo presne to me rekli v Ge:)

ten den jak to vraceli tak svitila nezauctovane, pak dva dni tez a dneska uz tam nebyla videt nikde

když sem volal do Globusu,tak pani prej rikala ze to prijde tak do tejdne :(
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 5. 10. 2014 10:37

tak další extem v podobe vratky, včera me byl vraceno na kartu tez u ge,debetni a dokonce se mi o tu castku,ktera me byla vracena na kartu byl snizen disponibilni limit, tak ja to uz fakt nechapu??
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 10. 2014 11:19

fikyyCZ:
A nemůže to být tak, že ty vracené peníze na kartu už byly bance oznámené, ale vracející je ještě nezaslal. Tím by banka ty peníze mohla započítat do celkového zůstatku, ale pokud ještě nebyly zaslané tak tu částku nevykazuje jako disponibilní. Na limity by to snad ale nemělo mít vliv, protože se jedná o příchozí peníze.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Proti srsti 5. 10. 2014 11:53

Jaká uplynula časová prodleva mezi nákupem a vratkou?
Do nezaúčtovaných položek se platba dostane v případě, že dojde k její autorizaci. Není důvod dělat autorizaci na vratku.
Nemohlo se tedy stát, že v nezaúčtovaných položkách byla ta původní debetní transakce, která byla vratkou vynulována, a proto obě zmizely?
Proti srsti
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 5. 10. 2014 16:25

tak pratele, banka v tom ma peknej hokej asi, rano sem mel disponibilni zůstatek ponizen o tu vratku a ted je zase zpet, tj stejny z ucetnim -200 kc jako min vklad

vlazy: nn, byla to vratka v radu hodin

no hlavne aby to vratili jak rikaji za cca 5 dni :)
fikyyCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 10. 2014 19:32

mojmax píše:Myslím si, že to bylo plošné - u nás v baráku (Brno - Královo pole) toho byl celej odpadkovej koš. Jinak není kam spěchat, akce je prodloužena až do 31. 10. (viz leták). Asi do toho taky půjdu.
Je nějaká podmínka pro těch 7000,-? Nebude problém, když si to tam budu posílat ze svého účtu v mBank?
Nevadí, že už mám u GE Money kreditku?

Díky

Obrázek

Tak máme poukázku v domě taky (kdyby někdo chtěl, můžu nějakou věnovat). Na té poukázce nejsou uvedeny žádné další podmínky - za jak dlouho je těch tisíc korun připsáno, jak dlouho musí být účet aktivní - máte k tomu někdo bližší info?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod iguka 6. 10. 2014 20:12

musí být 3 měsíce aktivní, je to někde zpátky na nějaké straně.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod saturn77 6. 10. 2014 20:28

co znamená aktivní? stačí jen, aby 1x za měsíc přišla částka 7000 Kč? nebo jsou potřeba i nějaké další pohyby či operace na účtu?
saturn77
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iguka 6. 10. 2014 20:34

informace máš na straně 160 tohoto vlákna
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod akcius 25. 10. 2014 14:09

Tak jsem založil počátkem října účet Free a Flexi, dnes jsem provedl cca ve 12.00 vklad bankomatem na účet, a ted ještě peníze na účtu nejsou !?! Na infolince GE Money mi řekli,
že o víkendu se platby nepřipisují !!
Tož pěkný podraz, na to nejsem z Air Bank zvyklý, tam je to kdykoliv ihned ! Také jsem chtěl změnit PIN v bankomatu,ale účtují si za to 49,-kč ! A ještě k tomu mi banka blokuje 200,- kč na účtu (tzv. minimální zůstatek)..tohle at si strčí někam, na to nejsem zvyklý.
Takže, jakmile přijde bonus 1000,- kč, vyberu to a papá..
akcius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 25. 10. 2014 14:51

Změna PIN v bankomatu GE je zdarma (myslím, že to tak je do tří měsíců od vydání karty).
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod akcius 25. 10. 2014 15:12

Zeptal jsem se na pobočče, (nikdo tam zrovna nebyl), než jsem šel k bankomatu, pracovnice mi řekla, že to stojí 49,- kč.Ještě propátrám ceník, jak to vlastně je.
akcius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod malejarda 25. 10. 2014 17:23

Prvni zmena PINu na nove karte je zdarma. Take jsem PIN menil a nic mi nenauctovali.
malejarda
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka