GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 20. 11. 2014 12:39

vkladomaty letos zavedla ucb
Naposledy upravil avathar dne 20. 11. 2014 15:19, celkově upraveno 1
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod olaf3788 20. 11. 2014 12:44

Vkladomaty mají. Například v brněnském Globusu a i v Ostravě a Havířově jsem viděl vkladomaty GE money.
olaf3788
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 20. 11. 2014 13:11

Vkladomatů mají podle jejich webovek 22 po celé republice.
Mimochodem jmenuje se to u nich depozitní bankomat.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 20. 11. 2014 14:25

Ano, vkládám v brněnském Globusu. Na gratisu je to také zdarma. Poslední dobou to ale nějak špatně rozpoznává bankovky, každá druhá (i když je úplně nová) je označená jako podezřelá (ale je připsána na účet) a minule mě to jednu úplně vrátilo. Takže začnu asi zase chodit na pobočku.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 20. 11. 2014 14:51

Dnes jsem v brněnském Globusu vkládal něco peněz a všechny bankovky rozpoznal. Ale je pravda, že naposledy jsem jednu bankovku musel vkládat opakovaně.
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 20. 11. 2014 15:01

Pokud bankomat umožní opakovaně vložit bankovku, tak je to OK. Takto třeba funguje UniCredit, tak dlouho tam tu bankovku dávám a otáčím, až ji vezme.
Ale podle nářků na FB ČS jsem pochopil, že bankomaty ČS se chovají jinak. Nerozpoznanou bankovku zabaví, na účet nepřipíšou a člověk musí podat reklamaci.

BTW už jste si všimli, že se GE potichu dostala na čelo pelotonu bank s nejhoršími kurzy? Dlouhodobě poráží i mBank.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 11. 2014 15:26

nnnokiaE52 píše:Vkladomatů mají podle jejich webovek 22 po celé republice.
Mimochodem jmenuje se to u nich depozitní bankomat.
Pouze 22 po celé republice je velmi málo. Nemuselo by jich být až tolik kolik mají bankomatů, ale chtělo by to alespoň 1 v každým krajským a okresním městě nebo i v jiných městech. Jinak já na stránkách GEMB vidím, že to tam mají pojmenované jako vkladové bankomaty.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xls 20. 11. 2014 15:39

U těch kurzů asi přišli na to, že to většina lidí neřeší (neví o tom) a myslí si, že kurz u karty je lepší než ve směnárně, takže je to ideální způsob, jak zákazníky okrást. Kdybych se chtěl jako bankéř napakovat, tak to udělám taky.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 20. 11. 2014 15:44

Však také GE za prvních 9 měsíců letošního roku vykázala zisk 3,39 miliary Kč. Co se týče ROAA, tak to je nejvýnosnější banka v ČR.

Mile mě překvapila ČSOB, většinou se kurzy pohybuje v té lepší polovině. Naopak si pohoršila LBBW / Expobank, holt nový majitel musí z něčeho zaplatit ten nákup banky.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 11. 2014 18:22

Zlodějské kurzy GEMB nasadila už někdy v průběhu září, už jsem to dříve ve vlákně zmiňoval: viewtopic.php?f=316&t=1068137&p=10319153#p10319153
Je to dost úlet. O žádné lepší polovině ale na trhu nevím, naprosto všechny banky do jedné mají spready kolem 4 % a ty desetinky nahoru dolů to už nezachrání, ač je pravda, že z velké trojky je na tom ČSOB nejlépe - na druhé straně chystá na zákazníky další podraz a výběry z bankomatů v zahraničí bude po Novém roce účtovat kurzem valuta-prodej místo dosavadního deviza-prodej: http://mesec.cz/aktuality/karty-ceske-s ... hotovosti/

LBBW sama o sobě taky neměla dobré kurzy, jen u karetních transakcí z nějakého neznámého důvodu neoficiálně používala kurzy karetní asociace (dle posledního testu na měšci ještě pořád používá i po prodeji Expobank).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 21. 11. 2014 17:10

nabidla Ge nekomu z vas uz nejaky bonus, když nezrušíte jejich produkt?
dneska sem zazadal o zruseni kreditky a kupodivu uplne bez premlouvani :)
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 21. 11. 2014 17:55

fremantle píše:ač je pravda, že z velké trojky je na tom ČSOB nejlépe - na druhé straně chystá na zákazníky další podraz a výběry z bankomatů v zahraničí bude po Novém roce účtovat kurzem valuta-prodej místo dosavadního deviza-prodej

Jde o Českou spořitelnu, ne o ČSOB.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 11. 2014 18:39

Havers: Děkuji za upozornění, mělo jít o dvě různé informace - že ČSOB je na tom z velké trojky nejlépe a že ten ojeb chystá ČS, no a že jde o ČS mi nějak vypadlo. Jinak už ty nynější kurzy ČS za moc nestojí, spread mají cca. 4,4 % (ČSOB "více standardních" cca. 3,9 %).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 11. 2014 01:06

vkladomat ge nemám vokolí alečasem vyzkouším.
DoubleSix píše:Pokud bankomat umožní opakovaně vložit bankovku, tak je to OK. Takto třeba funguje UniCredit, tak dlouho tam tu bankovku dávám a otáčím, až ji vezme.
Ale podle nářků na FB ČS jsem pochopil, že bankomaty ČS se chovají jinak. Nerozpoznanou bankovku zabaví, na účet nepřipíšou a člověk musí podat reklamaci.

BTW už jste si všimli, že se GE potichu dostala na čelo pelotonu bank s nejhoršími kurzy? Dlouhodobě poráží i mBank.
D.roak
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 11. 2014 19:06

od zaměstnanců GE mám informaci, že pobočky v Globusech budou rušit, protože jsou zcela nevýhodné.. Kdysi GE vytlačilo Cetelem a myslelo si, že místo splátek budou lidi uplatňovat na nákupy na dluh jejich KK.. Bohužel se to nechytlo a odstřelí to akorát oba zúčastněné, už předem jasné prohry.. Takže neradujte se, vkladomaty nám zase někde přestěhují, protože pochybuju, že je nechají na místech, kde bezhotovostní pobočky nejsou..
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka