GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 5. 4. 2015 13:47

Dal sem povolení k inkasu a hodilo mi to termín v IB až 8.4. přitom 7.4 je pracovní den.To mají tak schválně?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 7. 4. 2015 15:48

nevite nekdo proc mi to tak system automaticky prednastavil?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 7. 4. 2015 17:38

Ja tedy inkasni platby krom SIPO vubec nepouzivam, ale nedal jsi spise prikaz k inkasu? Souhlas s inkasem snad nebyva casove ohranicen.
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 4. 2015 18:22

Prostě svolení k inkasu lze zadat s platností nejméně 2 pracovní dny předem, víc za tím není třeba hledat. Pokud zkusíš zadat svolení k inkasu dnes, tak počátek platnosti bude taky až od 9. dubna (btw. na papírovém formuláři to umožňují jen 3 pracovní dny předem)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 7. 4. 2015 19:10

jo aha,je to tak dany ok.

-- 7. 4. 2015 20:11 --

malejjara píše:Ja tedy inkasni platby krom SIPO vubec nepouzivam, ale nedal jsi spise prikaz k inkasu? Souhlas s inkasem snad nebyva casove ohranicen.

jasne ze sem dal inkaso-) SIPO nepouzivam.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 8. 4. 2015 06:57

Tak sem prošel skoringem na KK Moneycard FIX. Tu Plusku sem už ani nezkoušel, uvidim ,co bude za novou akci. Má tahle karta nějaký výhody, nebo je k ničemu? Má výběry z bakomatů GE zdarma,ale k čemu mi to je,když se ta hotovost hned úročí. :hm Můžu žádat pak najednou i o Moneycard plus?
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 4. 2015 07:19

KK Fix je pro hejly, co si na kreditce půjčují, jako normální produkt je nepoužitelná. Proč sis o ni vůbec žádal a ne o tu standardní Plus?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 8. 4. 2015 07:28

Já sem jí ještě nepoužil. No ta akce na PLUS končí a třeba bude nová akce. Potřeboval sem si pujčit peníze banky na 50 dní zdarma. Nyní akce dokonce na 3 měsíce bez úroku. Doufám,že to tak je a nenaletěl sem. Puvodně sem ji chtěl využít na výběr hotovosti z bankomatu GE kterej je zdarma s tím,že mi holka na lince řekla,že tam není urok,ale z hotovosti běží urok hned,což mi potvrdila ženská na pobočce.Ještě mě spíš udivuje,kdo máte KK od GE podepisovali ste povinný inkasní příkaz? Mě ho dala ženská podepsat.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 8. 4. 2015 08:59

nene, povinný inkaso jsem teda nepodepisoval, já si jdu v pátek pro tu KK plus za 3 procenta na potraviny /estli se teda nevytasej z lepší akcí:/
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 8. 4. 2015 09:02

No já to musel podepsat, přímo se ten papír jmenuje "příkaz k povolení inkasa" a zadala tam muj učet a sběrnej učet GE. Když pujdu na pobočku,pujde to nechat zrušit ,nebo je to nová povinnost zřejmě u KK FIX
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 4. 2015 09:14

Zkus se podívat do produktových podmínek... Princip té KK Fix je te, že každý měsíc splácíš stejnou částku odpovídající nějakému procentu úvěrového rámce (nevím jestli 3 % nebo 5 %) bez ohledu na výši aktuálního čerpání (i když by se měl ten produkt jinak chovat jako běžná kreditní karta), prostě GEMB to prodává jako úvěr s revolvingem, taková past na hejly.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Havers 8. 4. 2015 09:32

Při zřizování Plus kreditky jsem také "inkaso" podepisoval přímo na pobočce. Bylo to v roce 2013. Jde o to, že si banka může strhnout minimální splátku z běžného účtu. Inkaso jde zrušit v IB.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 8. 4. 2015 09:39

Díky ,koukám do IB a zrušil sem si ho,měla mi dát na výběr jenže je to už starší paní a je hrozně akční. Třeba tu kartu vubec nepoužiju. No ale mě jde o to bezuročné období,pokud s kartou zaplatim v obchodě nebo na netu,měla by běžet akce na 3 měsíce bez úroků a neměl bych ani platit minimální splátku ty 3 měsíce.Je to tak?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 4. 2015 09:50

Akce s 0 % p.a. úrokem na 3 měsíce byla i na MoneyCard Plus, to sis už rovnou mohl sjednat tu...

Minimální splátku platit budeš muset, částka by neměla být úročena, ale více by ti mohli říct spíš v bance - hlavně by ses měl ujistit, jestli je to "bezúročné" období první 3 kalendářní měsíce od podpisu smlouvy nebo první 3 zúčtovací období (něco pobobného čas od času nabízela i Citibank, to chodily mailem nabídky na 0 % p.a. úrok, ale to platil jen do konce nějakého měsíce bez ohledu na to, jak bylo nastaveno zúčtovací období - jednou jsem toho nicméně využil asi na 2 měsíce)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Havers 8. 4. 2015 10:28

Tak, tak. Jak píše fremantle, minimální splátky je nutné platit!
Havers
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka