GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 6. 2015 17:05

takže je to tak, jak nám včera Zaba.kuk sdělila, k podzimu se ruší vratka 1% při nákupech KK mimo partnery Bene+

Já:

Ok, takže si to shrneme - ruší se odměna 1% za každou platbu u obchodníka, zůstává pouze program BENE+ a ke změně pravidel dojde někdy na podzim letošního roku..
Posláno v 17:01...

Veronika:

Ano, přesně tak. O všech změnách budou klienti včas 2 měsíce předem informováni.
Posláno v 17:02...
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 15. 6. 2015 17:13

tak to je docela problém, GE byla jediná, kde mi kreditku s radostí vydali jen na základě "hezkého" obratu na účtu (ještě v mBank, ale tam byla akce taky jen chvilková)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 6. 2015 17:21

Tak to u mě byla GEMB jediná banka, která mi kreditku neschválila naopak nikdy, ani na základě obratu na účtu (a to některé měsíce, když jsem nakupoval CM přes Akcentu byly třeba obraty i přes 200 tisíc Kč), tak jsem rád, že jsem se o to ani více než dvakrát nepokoušel...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 15. 6. 2015 19:09

To že ruší vratky 1% mi nevadí, horší je, že program beneplus je čím dál tím míň zajímavý (aspoň pro mě).
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 15. 6. 2015 22:40

Do konce června budu rušit BÚ (končí úročení 2%) a při té příležitosti holt zruším také KK...
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 6. 2015 07:01

Honza_z_Usti píše:Tak jsem chtěl právě vybrat z bankomatu GE v Praze na Andělu. Zadal jsem částku 2400,-, přišla mi SMS o změně disponibilního zůstatku, vyjela karta a peníze nikde ...

V IB v sekci Karty - Nezaúčované transakce vidím částku 2400,- dokonce 2x, vždy s popisem "APPROVAL REVERSE".

GE infolinka mě odkázala reklamovat na pobočcce.

Stalo se Vám to už někomu?

Dneska se mi stalo to samé. Při platbě na samoobslužné pokladně mi vyjel lístek jen z terminálu, ale už ne pokladny. Obsluha kamsi volala a prý platba neproběhla, mám zaplatit znovu. Teď mám 2 krát v blokacích s dodatkem "APPROVAL REVERSE" a jednou klasicky (ta druhá platba). Tak uvidíme, jestli se to strhne. Šlo naštěstí jen o 6,90 Kč.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod refedr 16. 6. 2015 08:02

Včera jsem psal na MOL, jestli nepřipravují ve spolupráci s nějakou bankou v ČR vydání kreditní karty s programem jeko je Citi-Shell nebo GE Money Bene+ s Agipem. A odpověď je:
Děkujeme za Váš dotaz k MOL věrnostnímu programu.V tuto chvíli bychom neradi prozrazovali nabídku, kterou do budoucna chceme představit, ale věříme, že bude stejně nebo více atraktivní jako stávající.O konkrétních nabídkách Vás budeme včas informovat.

Tak uvidíme. Já beru služební benzín u Agipu, tak si ji do konce 07/2015 nechám, teď mi taky na dané KK končí 5% zpět na potraviny ... a pak už asi zbývá jen KK Kooperativa nebo Cetelem. Česká spořitelna to u Citi kreditek asi taky zařízne.
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 16. 6. 2015 09:42

No toto bude asi poslední hřebíček .... počkám na skončení období zvýšených vratek a Genius Gratis asi zakonzervuji pro případné pozdější použití. Poslední dobou frčí jen focení s přerostlým kocourem před pobočkou a na nějaké bankovní služby kašlou.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 16. 6. 2015 10:25

MOL se zatím zmohl jen na nabídku tyčinek a energy drinků, s tou jejich KK jsem skeptický.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 16. 6. 2015 12:21

tak to uz moje gold KK me bude k nicemu, achjo, vse de do haje :( sem zvedav kolik lidu zrusi kreditky
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 6. 2015 15:38

Kreditky si tam ponechaji jen zoufalci..Bene program je zajimavy vicemene pouze Globusem, protoze pochybuji, ze nekdo dela tisicove mesicni obraty v obchodech s hadrama nebo v lekarne..kazdopadne bene+ funguje jen na placenych KK a tudiz zacatkem zari mi nezbyva nic jineho, nez se s GE v podobe jakykoliv financnich bonusu rozloucit...Gratisu davam pouze do prichodu noveho vlastnika a dojde urcite k obmene sluzeb..Ale oni nic..oni nam preci dali Gratis dozivotne, jen zapomeli zminit, ze jejich zivot v ramci trhu je v tercialnim stadiu
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 6. 2015 15:48

A všechny je koupí Česká spořitelna :-) Citi, Zuno, Equ, GE. A vrátíme se do náruče staré dobré spořky, od které jsme všichni kdysi utekli :D
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 6. 2015 15:52

dr._lukas píše:kazdopadne bene+ funguje jen na placenych KK

Program bene+ je i na debetkách. U mnoha obchodníků je ale odměna poloviční vůči KK, v tom Globu pak na debetce není vůbec, ale stejně není o co stát. Využil jsem to asi dvakrát (odměna byla lepší než na univerzální vratkové KK), odkdy jsem si sjednal ten Gratis účet (což za 3 roky je teda opravdu nic moc...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 16. 6. 2015 16:40

Jen pěkně v co největším počtu ty KK GE zrušte, ať je ještě větší pravděpodobnost výhry ve vánoční soutěži s bene+ ;-)
Jinak je fakt, že hodně partnerů bene má zboží dražší i se slevou, než konkureční obchodníci bez slevy. Za mne je fajn (a nejvíc využívám) Agip a Cinestar.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 16. 6. 2015 22:54

Bene+ má v Globusu již "pouze" 2%, které jsou dosažitelné i ostatními KK. Takže žádné terno...
eR99
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka