GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 6. 2015 09:06

ripper6 píše:...Ceskou Sportku, celkem spokojenost...

Tak spokojenost asi je, hlavně, že si tam může vsadit... ;-)

ripper6 píše:Pripadne u splaceni do KK, ktera je vlastne nejlepsi na trhu?

Můžu říct, že po osobní zkušenosti, co se úrokové sazby týče, tak je bez pochyb nejlepší Diners Club Pure+ přes Měšec... Úroková sazba na první rok 4,9 % p.a., ostatně jak jsem popisoval ve vlákně o této kreditce: viewtopic.php?f=316&t=1212312&p=10719021#p10719021, tak za půjčených cca. 92 tisíc Kč mi účtovali každý měsíc cca. 255 Kč, což odpovídá zhruba úrokové sazbě 3,3 % p.a., ale po roce už nastal čas kreditku splatit, vyšší standardní úrokovou sazbu platit nehodlám... :-) Ale ani s ní zákazník nepřijde na buben, 10,9 % p.a. je na kreditku poměrně slušných.

ripper6 píše:Me to teda normalni neprijde, za to ze tam nekdo vklada penize do banky, tak uctovat si 70czk!

V sazebnících bank lze mnohdy najít řadu nesmyslných poplatků, ale tohle by mělo většinu klientů nechat chladnými - nevidím důvod, proč by neměla banka účtovat prokazatelné náklady neklientovi za vklad na účty, když provoz pokladny je jedna z nejnákladnějších položek na pobočce (typicky nízkonákladové banky nezaváděli pokladny jen tak pro nic za nic, jejich neprovozování představuje značnou úsporu) a je vůbec lepší přenést poplatky, kde to lze přenést na zákazníky, kteří nemají s bankou žádný smluvní vztah, než to rozpustit mezi všechny klienty a zdražit jim tak služby. Už stejně tak je v naprosté většině bank vklad hotovosti na vlastní účet zdarma (a to třeba i u té velké, ošklivé, špatné spořky - tuhle mi už jednou trvalo kapsu deset padesátikorun, tak jsem se jich šel zbavit bez problémů na pokladnu).

Vklad hotovosti třetí osobou není u GEMB zpoplatněn u účtů Genius Gratis
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 6. 2015 10:35

Ale ani s ní zákazník nepřijde na buben, 10,9 % p.a. je na kreditku poměrně slušných.
Já tam vidím 13,9%...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 6. 2015 10:56

Může být, využívat to neplánuji, tak jsem se na to podrobně nedíval.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 24. 6. 2015 12:14

A nezměnili to? Taky jsem měl zafixováno že je to kolem 10%.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 29. 6. 2015 13:10

GE rozprodává finanční část. Nový obchod je za 170 miliard
http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ge- ... 5900fea04/

GE rovněž podepsala předběžnou dohodu o možném prodeji evropských aktivit divize firmě Arval, dceřiné společnosti francouzské banky BNP Paribas.

No ještě to nic neznamená, ale převzetí GE BNP Paribas vypadá reálně.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod BedřichMarek 2. 7. 2015 16:07

To mě docela překvapilo, já jsem u GE dost dlouho a jsem s nimi spokojený. Když tam přijdu, je tam takový mladý bankéř, už nás zná, takže je s ním domluva. Ale je pravda, že už je to dlouho, co jsem účet zakládal, takže nevím, co se po mně tenkrát chtělo...
Ale zas... vem si, že tvoji občanku může mít v ruce kdokoliv.
BedřichMarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GuruJára 2. 7. 2015 20:45

A proc do toho pletes obcanku?
GuruJára
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davsopl 2. 7. 2015 22:40

Jsem zvědavý, jak dopadneme s "doživotními účty" GENIUS GRATIS jak to převezne nový hráč na trhu.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 3. 7. 2015 17:14

mohli by ty Gratis ucty ponechat,to by bylo fantastiš.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod GuruJára 3. 7. 2015 21:21

A kdyz neponechaji, tak proste prejdeme jinam no, zadny problem v tom nevidim.
GuruJára
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dandy30 9. 7. 2015 19:13

Nabízím kupóny na založení Účtu u GE s bonusem 500 Kč a Bene+ 50 Kč každý měsíc nebo kreditní karta zdarma která vrací 1-30% z nákupu pro nové klienty.

GE Money Bank spustila program pro spokojené klienty na doporučení nových klientů s bonusem 500 Kč.
Postup probíhá asi následovně:
1.Současný klient si na pobočce vyzvedne pracovníkem banky vyplněné kupony.
2.Kupony předá novým zájemcům o účet.
3.Nový zájemce předloží získaný kupon k žádosti o založení účtu.

Kupony je nutné mít opravdu fyzicky u sebe a originály.

Další podmínky jsou na druhou stranu poměrně příjemné:
•Nový klient v předcházejících 6 měsících neměl veden běžný účet u GE. (ale pokud již byl účet zrušen třeba před rokem a více, tak se akce zúčastnit může)
•Zájemce nesmí mít účet v nepovoleném debetu.
•Nový klient si může vybrat účet Free a Flexi nebo Genius Bene+ (vedení zdarma)
•Během následujících 3 měsíců je nutné splnit součet příchozích plateb alespoň 7 000 minimálně ve 2 měsících.
kupón pošlu poštou vážným zájemcům

https://www.gemoney.cz/lide/ucty/bezny-ucet-genius-bene-plus
https://www.gemoney.cz/lide/ucty/bezne-ucty-genius
dandy30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 7. 2015 21:46

zajímá mě ta kreditka s bonusem :-) .. 1-30% je myšleno jejich bene+ program? Bylo by fér při lákání nových klientů uvést také pravdu, že se na podzim ruší odměny mimo tento program a karty tak budou víceméně bez jakýchkoliv lákadel..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod tslaný 12. 7. 2015 10:19

Neni jiste, ze se vratky rusi, banky to muzou klidne dotovat dal.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 7. 2015 10:55

před nějakou dobou jsem dával oficiální stanovisko banky zde na fórum, v případě GE Money Bank je to 100% jisté, že vratky mimo program BENE+ končí!
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 13. 7. 2015 20:34

Mě říkal bankéř nakonec to samé, když mě nabízel KK Bene+. Vratky u GE na podzim končí a dodal svou osobní poznámku, když jsem se mu zmínil o Citi, že by raději volil Citi Life nebo Mall s bonusem 2000 Kč a vratkami 2%. :-)
davsopl
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka