GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 2. 8. 2015 16:33

Třeba bude mít časem MOL nějakou věrnostní kartu na pohonný hmoty,napsali mi že nemužou dopředu nic prozrazovat. Zatim sem s kartou u žlutý mušle.Jejich FUELSAFE 95 dle diskuzí nic moc. :-! :mrgreen: a V-Power vlastně taky.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 2. 8. 2015 18:43

Slovnaft je jedna z nejmodernějších a největších rafinérií v Evropě.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 8. 2015 20:56

marvy píše:Třeba bude mít časem MOL nějakou věrnostní kartu na pohonný hmoty,napsali mi že nemužou dopředu nic prozrazovat.

V tom případku asi netušej, co píšou na svém vlastním webu... :oboze .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 3. 8. 2015 06:06

Kartu maj,vypadlo mi tam písmenko "i",ale nejde pouzit na cerpani slevy za pohonny hmoty tak nemuze prozrazovat,jestli to rozsirej i na benzin.O "levnejsi" Snickers z ty predrazeny puvodni ceny nestojim.-)
Naposledy upravil marvy dne 3. 8. 2015 10:46, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 8. 2015 09:18

Taki píše:Slovnaft je jedna z nejmodernějších a největších rafinérií v Evropě.

Jenže není záruka, že MOL na všechny pumpy bude tlačit jen ten svůj benzín produktovodem ze Slovenska, v nějakém článku psali, že budou do pump dodávat i ten z české rafinérie.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 4. 8. 2015 09:40

Tak když už sme Offtopic,natankoval sem ten Fuelsafe 95 do v podstatě prázdný nádrže a hendle
co sem vyjel mi začal problikávat vstřik a auto občas cuklo.Mam teda starej škopek,ovšem s Agipem mi to nikdy nedělalo.Nedovedu si představit, co to udělá u dýzláka. :-- . Asi mi to za ty bodíky nestojí a prubnu OMV nebo tu MOLku.Možná už to ale odchází a nelze vinu připisovat pumpě. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 8. 2015 11:06

Tak to si tipnu že to máš spíš rozbité.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 9. 8. 2015 00:17

GE Money Bank nabízí u účtu Genius Gold program Priority Pass. Může k tomu někdo napsat něco bližšího? Podmínky, level členství, poplatky, atd. Díky.

https://www.gemoney.cz/lide/ucty/bezne-ucty-genius#gold
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 9. 8. 2015 04:44

„Vstup do letištního salónku Priority Pass na osobu – ekvivalent 27 USD plus DPH (deviza prodej GEMB = kurz platný pro den předcházející dni zúčtování transakce)“

Pokud vím, jediný účet který má nějaké volné vstupy, je Erste Premier. Jinak se tu banky mírně liší tím, kolik přesně ten účtovaný poplatek je, a jestli je to v eurech nebo korunách, ale každopádně to vychází tak blízko jednorázově kupovaným vstupům na to, že ten Priority Pass má malou až pochybnou hodnotu. Konkrétně v Praze by to snad vyšlo levněji bez Priority Pass než s ním. Možná někde v USA, kde se jednodenní vstup vůbec koupit nedá…
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 8. 2015 10:42

Jak už psal fc70, tak u našich bank lze přinejlepším získat Standard Membership, v rámci něhož jsou jednotlivé vstupy zpoplatněné a jedinou výjimkou je snad Erste Premier. U těch karet GEMB Gold (nikoliv jen debetky ke Genius Gold účtu, ale i kreditky Gold) byly kdysi (více než rok zpět) jednotlivé vstupy za 10 USD, což bylo celkem zajímavé (což byla asi nejlepší cena na trhu za vstup, jiné banky se řídily sazebníkem Priority Pass, což odpovídá těm 27 USD za vstup), ale i tato "výhoda" už padla.

Priority Pass Standard Membership asi skutečně nemá význam, pravděpodobně o něco lepší volbou, pokud by někdo chtěl čistě pouze vstupy bude pořízení Diners Club Pure (nikoliv Pure+) s bezplatným vedením, kde je vstup do letištních salonků zpoplatněn sazbou 490 Kč za vstup...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 9. 8. 2015 11:00

franko_cz píše:Tak to si tipnu že to máš spíš rozbité.

:D Možná máš pravdu,mam plečku,ale pak sem to namíchal s Robin Ojlem a čéče přestalo to.
Tak vezmu zase u Shellu,abych to vyloučil. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Michall01 9. 8. 2015 12:25

Neomezený vstup (Priority Pass) by měla mít ještě MC World Elite od J&T. Problémem jsou ale vstupní kritéria pro její vydání.
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 9. 8. 2015 21:20

Napsali mi z MOL:
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ve Vašem případě bych Vám doporučila účast v programu Priceless Special - http://www.pricelessspecials.cz, kde bude možné použitím karet Master card a Maestro získat slevu ve formě cashback ve výši 3 % první 2 měsíce (srpen a září 2015) a později 1,5 %. Aby jste získal uvedený benefit je potřeba se zaregistrovat do 1 měsíce na stránkach http://www.pricelessspecials.cz, Z účtenky zadáte datum platby a autorizační kód. Na nově zřízený účet budou zasílány peníze zpět ze všech nákupů na čerpacích stanicích MOL (Agip) a dalšich partnerů. Peníze si je možné převést kdykoliv na svůj účet u jakékoliv banky. Jestli požadované karty nemáte, staćí požádat Vaši banku o jejich vydání.
Další informace naleznete na http://www.molcesko.cz
refedr
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 10. 8. 2015 11:20

Díky tak to se**u na celej Shell. Jen se tam nejde registrovat. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 10. 8. 2015 11:59

Já dnes odpoledne jedu natankovat, večer se zkusím zaregistrovat a uvidím. Jestli to dobře chápu, tak GE Money ti dá vždy 1% zpět u KK GE Money Card PLus a MasterCard ti dá navíc (dle ustanovení standardně 1,5 %, nyní v rámci uvítacího bonusu 3 % zpět) další 1,5% (teď 2 měsíce další 3%) zpět. Ještě se musím podívat na ty výběry, je tam že až máš bonus 100,- Kč, že to pošlou na účet k dané kartě, ale 5,- Kč si strhnou za transakci.
refedr
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka