GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 10. 2015 11:58

Markas1988 píše:nikdy bych ale GG nezrušil...
Ani kdyby např. zpoplatnili jeho vedeni, transakce, kartu atp.?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 10. 2015 13:00

to je vážně někdo tak naivní, že si myslí, že po převodu na jiného majitele Gratis v původním složení zůstane? :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 10. 2015 13:57

Jestli zůstane nebo ne Genius gratis tak jak je nyní to jsou ze současného pohledu jen spekulace. Pokud se na tom něco změní tak až pak bude důvod přemýšlet jak s tímto účtem naložit.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 10. 2015 17:41

Pri jakekoliv negativni zmene, dojde pokud ne driv, ke zruseni
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Saša jede 7. 10. 2015 18:50

To moc dramatizujete. Zatim to funguje nadherne.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 10. 2015 19:09

Přesně tak. Sice nemám GG, ale GFF, ale jsem s GE docela spokojen (ještě 2% kreditku vracecí a bylo by to ideální). Řešit teď co udělám, kdyby ... navíc v situaci, kdy se zjevně nemůže najít kupce ... to bych se zbláznil. Až přijde změna, je čas na reakci.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 10. 2015 20:30

drkarel píše:Řešit teď co udělám, kdyby ... navíc v situaci, kdy se zjevně nemůže najít kupce ... to bych se zbláznil. Až přijde změna, je čas na reakci.
Ano, přesně tak. Nyní nemá příliš smysl řešit to co možná nastane a jak se ohledně toho zachovat, protože dopředu nevíme jaké pak budou možnosti. Někteří ale možná mají prorocké schopnosti a ví dopředu co se s Genius gratis určitě stane a tak se nás před tím snaží varovat abychom se na to dopředu připravili tak jako na nějakou blížící se živelní katastrofu.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod LGA 7. 10. 2015 21:23

vlazy píše:Jestli zůstane nebo ne Genius gratis tak jak je nyní to jsou ze současného pohledu jen spekulace. Pokud se na tom něco změní tak až pak bude důvod přemýšlet jak s tímto účtem naložit.

Buď si klienty GG budou chtít udržet nebo se jich chtít zbavit.
Přeposílat v budoucnu pár tisíc z účtu na účet (pro vytvoření fiktivního obratu) pro mne sice není problém, ale ... uvidíme co bude.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 10. 2015 12:07

Markas1988 píše:GG mám taky uložený k ledu, využívám běžňák u EB... nikdy bych ale GG nezrušil...

zajímavé upozornění od uživatele broucajz ve vláknu FIO, kde upozorňuje na nekritickou adoraci Equa ze strany uživatele Markas1988, tak jsem se na to kouknul a zjistil jsem následující:

Uživatel Markas1988 se registroval před 2 měsíci, 10 příspěvků, všechny jen a pouze podporující Equa.
Ze stejné IP adresy píše ještě jeden uživatel - Miliki, 1 příspěvek, ve vláknu Equa a michalduffek5 3 příspěvky v různých vláknech, všechny podporující Equa. Ať si každý udělá názor sám....

Si říkám, kdyby Equa místo investic do sociálních sítí raději vylepšila (a hlavně stabilizovala, protože lítají nahoru a dolu) své marže na cizoměnových platbách kartou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vlazy 20. 10. 2015 16:42

LGA:
Na Genius gratis ale není zapotřebí přeposílat peníze z účtu na účet.

PatrikChrz:
Nestačilo by to ohledně uživatele Markas1988 napsat pouze do jednoho vlákna a nerozhazovat to po celém fóru? Když to čtu už po několikáté tak mi to už příliš zajímavé nepřipadá.
Naposledy upravil vlazy dne 20. 10. 2015 16:48, celkově upraveno 1
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2015 16:47

vlazy, to tu ale nikdo nepíše.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 10. 2015 16:49

drkarel: No cement... :-D
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 10. 2015 18:04

vlazy, k tvému dodatku, ty zasíráš fórum svými neuvěřitelně dlouhými, rozcitovanými, příspěvky o dost více, takže by bylo vhodné začít s tou uživatelskou přívětivostí u sebe.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 22. 10. 2015 08:55

vlazy píše:LGA:
Na Genius gratis ale není zapotřebí přeposílat peníze z účtu na účet.

Vím, jen kdyby náhodou chtěli přitvrdit podmínky.
Obdobně to bylo o PS Online konto, nejprv zdarma, pak podmínka zůstatku, nyní příchozí platba.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 22. 10. 2015 12:48

LGA:
Pokud u Genius gratis přitvrdí podmínky tak se podle toho budeme muset zařídit tak aby to pro nás bylo přijatelné a nebo se s tímto účtem rozloučit.
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka