GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 1. 2016 05:49

Draha banka? Vzdyt mam u uctu Genius Gratis vse zdarma. :mrgreen:
Naposledy upravil osobne2 dne 16. 1. 2016 15:47, celkově upraveno 1
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 1. 2016 15:44

Draha ve smyslu urokama kdyz dava pujcku treba, u kontaku ma vyssi urok pokud se nepletu a kdysi stala dost 130czk mesicne Genius Active. Jasne potom to museli pozmenit, takze ted to zdarma tam je ale musi clovek splnovat podminku a to mas protocit 7500 mesicne :) Jasne ten Gratis, ale to ne kazdej ma, to mas par lidi z finexpert :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 1. 2016 16:15

ripper6 píše:Jasne ten Gratis, ale to ne kazdej ma, to mas par lidi z finexpert :D
Ano ne každý ho má, ale ti co nezaspali dobu když byl nabízený ho asi většinou mají a myslím, že jich bude docela dost a ne jen pár lidi z finexpertu. Tenkrát když se to nabízelo tak se v internetu povalovalo a nabízelo docela dost kódu na založení a to nejen na finexpertu. Lidí co si ho založili tak většina z ních ho snad budou ještě stále mít protože podmínky se nezměnily a proto není důvod ho rušit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 1. 2016 17:22

Ja ho treba mam,ale potom co postavili pobocku Airbank jeste bliz,tak jsem prevedl sve aktivity tam :-D A TP,inkasa z uctu a hypo platim pres KB..A bojim se,ze v tuto chvili GE nema zadnou zavratnou novinku,ktera by me donutilu ji zacit opet naplno pouzivat.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 1. 2016 17:50

To je mozny ale ja to tehdy zas nak zurive neresil, proste jsem jen videl toto jenze podminka byla sehnat lidi co tam zalozej ucet a to jsem neznal.
Ne kazdej cte finexpert. GE dnes uz nic moc nenabizi to je fakt, leda pro lidi co maj dost penez a potrebujou vetsi banku. Lidem co prijde vejplata, zaplatej 1-2 transakce mesicne, pak neco vyberou to je asi zbytecny.
Treba kamos ma GE a rika ze se mu libi hrozne ta bezpecnost, jak to prej maj moderni ty technologie, ze maj 3D Secure, dela 1 transakci mesicne :D
Potom treba 2-3x mesicne vybere penize hotove a taky ze tam ma tu KK Genius Plus na tu bezpecnost. Plati 130 mesicne a tusim ze i neco za tu KK kartu. Rika ze tech par drobaku jim da.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 1. 2016 18:55

Na ty kódy tu byla i samostatná diskuze (http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1164517) a těch kódu se tam nabídlo za asi 2 roky co ten Genius gratis byl v nabídce docela dost. Kódy se povalovaly i jinam v internetu. Je to účet zdarma s mnoha dalšími službami také zdarma a tak na to lidi letěli. Je to asi jeden z nejlepších běžných účtů v Česku, ale banka bohužel k tomu nenabízí žádné zajímavé služby za přijatelných podmínek. Jiné banky také nabízejí účty zdarma u kterých sice není až tolik služeb zdarma, ale lidem to většinou stačí. Já jsem ten Genius gratis používal hlavně na výběry z bankomatů, ale nyní už ani to příliš ne. Na výběry je lepší Equa bank. Prozatím ten Genius gratis ale nemam v úmyslu rušit. Pokud se u toho nic zásadního nezmění a nebo nezačnou tam něco zpoplatňovat tak někdy v budoucnu by se možná ještě mohl hodit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 16. 1. 2016 20:37

ja pouzivam Gratis jako hlavni ucet.sice mam i Equa,ale vsude kde
se vyskytuju bankomat Ge je.ovsem narazil sem na misto kde bankomat neni a kde bych ho potreboval.je to u metra krizikova na Praze 8.tak jestli tam o nejblizsim vite,prosim o radu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 21. 1. 2016 12:36

To je nějaká úchylka, brečet v Praze nad nedostatkem bankomatů? :)
losalamos
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 1. 2016 13:02

Nebrečim,já sem jen vyjádřil názor na diskuzním foru.Tramvají moc nechci jezdit,nemam lítačku,nejsem přímo z Prahy. Máš asi problém,tak si musíš štouchnout. :-D .Muj problém přece není,že ty na vesnici nemáš zřejmě bankomat ani jeden a taky ti nic neříkám.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba, pište PM, děkuji
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 1. 2016 13:40

To je tak složitý se podívat na web GE a tam zjistit, že nejsnáze dostupný bankomat GE je ve vestibulu metra B na Florenci?

Můžeš si udělat procházku, projet se tramvají nebo metrem nebo vybrat u UCB, RB, KB, ČSOB, ČS, které poblíž stanice Křižíkova bankomat mají.

Každopádně pokud nejsi z Prahy, tak si na tu Křižíkovu musel nějak dojet, tak nechápu proč si nevybereš po cestě.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 1. 2016 16:29

Není to složitý.,no raději sem to napsal. Hned mě nenapadlo,podívat se na stránky GE.
Jasně mužu vybrat cestou, tak to i dělám,ale potřeboval sem z hospody vyběhnout jen pro platbu. :-))
No právě, na tý Křížíkový jsou zrovna všechny možný bankomaty,ovšem tam je to za poplateček 40Kč.
Já mam na účtě Equa holou řiť tak tu platební kartu nenosim :hm
děkuju, příště sjedu na Florenc, to je pár zastávek.
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba, pište PM, děkuji
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 21. 1. 2016 18:02

zaloz si ucet u Mbank s malym kontokorentem (5000?) a mas 3 vybery zdarma mesicne kdekoli ... a kdyz si vyberes, druhy den to tam posles prevodem z uctu ... nezaplatis tak za to nic.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 21. 1. 2016 20:11

mbanku nechci,kdysi sem ji mel a fakt uz po tom netouzim.
navic proc bych to takhle delal?. pisu ze mam equa bank tak ze by stacilo,nechat si tam strejcka a muzu vybirat kde chci taky zadarmo
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 21. 1. 2016 21:04

Taky to tak dělám, mám v Equa několik tisícovek na výběry, když vyberu, tak je hned doplním.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Euronymous 16. 2. 2016 19:08

Zdravím, chtěl bych se zeptat, která KK je nyní nejvýhodnější na vratku? Dříve jsem velmi využíval GE, kde bylo 1%, ale to bohužel skončilo k prosinci loňského roku. I přes vyjádřený nesouhlas se změnou obchodních podmínek, byla odměna 1% od ostatních obchodníků.

Nyní hledám novou KK, která má nějaké výhody. Ne webu jsem toho moc nenašel, vše je nějak omezené atd..(mBank, Citi atd...).

Díky za rady a tipy. Petr.
Euronymous
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka