Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 3. 2017 13:18

Tak před chvíli jsem se zkoušel 2x přihlásit do IB a nepustilo mne to tam. Vypsalo mi to:
Chyba
Zadaný autorizační kód je nesprávný!
Že by to tak rychle zrušili. Včera večer mi to také vypsalo stejnou chybu, ale po druhém opakovaném pokusu o přihlášení mne to už do IB pustilo. Nyní jsem zvědavý za jak dlouho přijde zůstatek ze zrušených účtů na uvedený účet v jiné bance. Snad to zrušení účtů a převod zůstatku bude zdarma bez nějakého poplatku.

drkarel:
Pokud si to už nepamatuješ tak to jde zjistit pokusem o přihlášení se tam jestli tě to ještě do toho IB pustí.

__Pavel:
Děkují za informaci.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 3. 2017 14:29

Jasně, běžně si pamatuji přístupové údaje do IB od účtů několik let zrušených. :D A já to nepotřebuji zjistit, Ty ses ptal.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 14. 3. 2017 16:05

Dne 10.05.2015 zažádáno v IB o zrušení účtu.
12.05.2015 zústatek přišel do FIO. Další den přišlo písemné potvrzení o zrušení účtu s výpisem, do IB se již nedá přihlásit.

Tolik moje zkušenost s rušením Wurstu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 3. 2017 11:44

Tak dnes přišly peníze z Wüstenrot do Equa bank ze zrušených dvou účtů. Nyní ještě možná přijde to písemné potvrzení o zrušení účtu a závěrečný výpis. Takto by to mohlo být ve všech bankách. Banky ale dělají vše možné proto aby klientům kteří od nich utíkají to co nejvíce zkomplikovali.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DoubleSix 1. 9. 2017 15:11

Na spořicím účtu od 1.9 do 31.12 úrok až 1,1% p.a.
https://www.wuestenrot.cz/sporeni/sporici-ucet
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 1. 9. 2017 15:41

To 1,1 % je ze strany buřta samozřejmě ojeb, protože buď si to tam dáte na dobu akce: 0,2 základní sazby + 0,1 3měsíční fixace + 0,5 akční úrok = 0,8 %. Anebo na rok, to tam budete mít do konce roku těch 1,1 % a pak další 3/4 roku 0,6 %, takže ve výsledku ještě míň. Pro ty, co neumějí počítat nebo nemají lepší variantu, by to s bídou šlo.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 1. 9. 2017 17:11

buřt už podobný ojeb provedl jednou, jen hlupák se spálí dvakrát
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 1. 10. 2017 22:32

xls píše:To 1,1 % je ze strany buřta samozřejmě ojeb, protože buď si to tam dáte na dobu akce: 0,2 základní sazby + 0,1 3měsíční fixace + 0,5 akční úrok = 0,8 %. Anebo na rok, to tam budete mít do konce roku těch 1,1 % a pak další 3/4 roku 0,6 %, takže ve výsledku ještě míň. Pro ty, co neumějí počítat nebo nemají lepší variantu, by to s bídou šlo.

Co jsem si zatím zběžně četl o tom, tak fixace by měla jít kdykoliv bez sankce zrušit a tedy snad i převést bezplatně kamkoliv jinam v případě potřeby. Nebo mi něco uchází?
msimcard
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 3. 10. 2017 22:14

Zrušením fixace přijdete o úrokové zvýhodnění fixace. Tedy budete jako na začátku na základní sazbě, zpětně přepočteno. Je tedy vždy výhodné peníze zafixovat a v případě potřeby zrušit, ale co vám uniká je možná to, že nelze například využít do konce roku úročení 1,1 a pak peníze převést jinam na lepší nabídku. Proto je tady rada využít spíše 0,8 do konce roku.
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 1. 2018 15:59

banka hlásí od 2.1.2018 zvýšení úrokových sazeb, nesledoval jsem to dříve, ale každopádně žádné terno. 0,2% + 0,1-0,4% za fixace.]zvýšení úrokových sazeb[/url], nesledoval jsem to dříve, ale každopádně žádné terno. 0,2% + 0,1-0,4% za fixace.
Naposledy upravil A1rh- dne 1. 1. 2018 16:39, celkově upraveno 1
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 1. 1. 2018 16:31

To mělo cenu tak maximálně využít s tím bonusovým úrokem do konce roku. Dnes mi tam končí 3měsíční fixace a zítra posílám všechny peníze pryč.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 1. 2018 19:39

A1rh- píše:banka hlásí od 2.1.2018 zvýšení úrokových sazeb, nesledoval jsem to dříve, ale každopádně žádné terno. 0,2% + 0,1-0,4% za fixace.]zvýšení úrokových sazeb[/url], nesledoval jsem to dříve, ale každopádně žádné terno. 0,2% + 0,1-0,4% za fixace.

misto generovani zbytecneho balastu staci trochu vic cist - zvysuji se sazby TERMINOVANYCH VKLADU
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod moure 18. 1. 2018 06:17

To jsou šašci, aktivovali všem přihlašování přes autorizační SMS, takže pěkný opruz. :-(
moure
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamil2268 10. 2. 2018 11:48

Přihlašování přes SMS vítám, vždycky jsem je bral jako banku, co nemá tak dobré zabezpečení a i vzhled z roku raz dva. Tak aspoň trošku zvýšili bezpečnost.
kamil2268
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lodgy 10. 2. 2018 14:24

Jo paranoici z toho maji extazi, ja to vnimam jako zbytecny opruz.
Lodgy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka