Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Smurfik 14. 9. 2013 08:35

Tomáš Marný píše:
Smurfik píše:Pouze je to zbytečnost, navíc když někdo potřebuje vybrat více než 3000 Kč, tak je musí použít několikrát.

Stejně tak je zbytečnost zadávání PINu v bankomatu a o tom, jak vybíral z bankomatu na několikrát, už tady minimálně Patrik psal.

Abych získal kód u Sazky, tak musím v aplikaci taky prvně zadat PIN nebo lézt do IB, potom ho hlásit obsluze a ještě jí občas poradit jak ten výběr vůbec udělat (pokud mě nepošle hned do *****, jak se už párkrát někomu stalo), takže zadání PINu v bankomatu je proti tomu jednodušší. O tom, že by měl někdo problémy s výbery v tuzemských bankomatech jsem nikde nečetl.
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 14. 9. 2013 08:54

Už víc než jednu stránku se tu řeší výběry z bankomatů, že by je Wurst zavedl? ;)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 15. 9. 2013 13:09

Nevím jestli jsem nějak nezaspal dobu, ale stále mám někde v podvědomí zafixováno, že ze spořícího Wurstu se dají převádět peníze na definované transakční účty max 2x v kalendářním měsíci. Nikde to však nemohu najít. To už toto omezení neplatí a nebo jsem blbej a nikdy nebylo?
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 15. 9. 2013 13:11

Nikdy nebylo, lze převádět na transakční účty neomezeně. Transakční účty lze měnit s frekvencí 1 za měsíc.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod jasno1 15. 9. 2013 13:50

__Pavel píše:Nevím jestli jsem nějak nezaspal dobu, ale stále mám někde v podvědomí zafixováno, že ze spořícího Wurstu se dají převádět peníze na definované transakční účty max 2x v kalendářním měsíci. Nikde to však nemohu najít. To už toto omezení neplatí a nebo jsem blbej a nikdy nebylo?

Myslím, že si to asi pletete s AXA. Tam byly 2 převody měsíčně zdarma.
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 9. 2013 14:23

filip893 píše:Nikdy nebylo, lze převádět na transakční účty neomezeně. Transakční účty lze měnit s frekvencí 1 za měsíc.

Ideální varianta je dát si jako jeden z transakčních účtů běžný u W. Převod trvá deset minut až půl hodiny a z něj je pak možné poslat peníze kamkoliv.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 9. 2013 14:51

Tak jsem v pátek ráno odkliknul zrušení spořícího účtu a dnes už mám zbytek peněz převeden a přišel mi dopis o zrušení.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod pmoravec 16. 9. 2013 18:59

Zdravím, jaký úrok se Vám ve Wurstu zobrazuje u spořícího účtu? Navzdory sazebníku, platného od včerejška (účet A), se mi ukazuje 1,8%. Nečekám, že by kvůli odlivu vkladů couvli, ale pokud uvádí nepravdivé informace na webu, neklamou klienty?
pmoravec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jasno1 16. 9. 2013 19:09

Já vidím od rána úrok 1,2%. Účet A
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod upbraider 16. 9. 2013 19:29

Mám D a také vidím 1,8%
upbraider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pmoravec 16. 9. 2013 19:46

Možná to má souvislost s fixacemi (jednu tam mám) - kdysi se držel úrok po dobu fixace a možná to zapomněli opravit.
pmoravec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod upbraider 16. 9. 2013 19:49

Ano, úvaha zřejmě správná. Také mám zafixováno.
upbraider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jasno1 16. 9. 2013 20:02

Já fixaci nemám, takže to asi bude tak jak píšete
jasno1
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr_xxx 16. 9. 2013 21:29

Mně skončila poslední fixace před několika měsíci a u A mám i teď stále 1,8%. Takže souvislost s fixacemi to asi mít nebude.
petr_xxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SocPredator 17. 9. 2013 09:08

Na konci měsíce si to raději přepočítám, a pokud mi dají 1,8%, tak se jako oklamaný klient cítit nebudu. Ale dost o tom pochybuji :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka