Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zdibrid 5. 11. 2010 19:39

mně přišla jen smlouva 8-P .
Takže náklady na založení budou přinejmenším poštovné.
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2010 19:46

Tak už jsem přišel domů - ve schránce nic :(. No uvidíme, počkám. To by mě FAKT NAŠTVALI, kdyby to neposlali s odpovědní obálkou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 5. 11. 2010 19:52

Patriku, na mFóru píší, že jim přišly obálky bez té ofrankované odpovědní obálky, takže si asi budeš muset připravit 10Kč (a nebo zkus své dokumenty předat někde na pobočce Wüstenrot).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2010 19:57

No na Kavčí hory to mám z Pankráce kousek, ale teda budu fakt naštvanej :( Každopádně zatím mi nic nepřišlo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 5. 11. 2010 20:57

Chápu vaše (potencionální) naštvání - obálky prověřím v pondělí a dám vědět, co s tím...
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 5. 11. 2010 21:04

Zatím nic, já se ale obávám, že je problém spíš logistický, a možná je nával :-]
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod wuestenrot 5. 11. 2010 21:10

SocPredator píše:Zatím nic, já se ale obávám, že je problém spíš logistický, a možná je nával :-]

No tak málo vás zrovna není ;), ale zatím to zvládáme. Spíš si zatím trochu "sedá" systém zpracování... V pondělí byste měl mít vše ve schránce - pokud ne, volejte naši info-linku (800 22 55 55), aby Vám řekli, v jaké fázi se Vaše žádost nachází. Nebo pošlete SZ s nějakou identifikací (třeba číslo žádosti), prověřím to.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 5. 11. 2010 21:31

Možná by stálo za to dodělat i ten on-line formulář. Protože jsem ještě nedosáhl kvalit Patrika, zaškrtl jsem, že smlouvu vytisknu a pošlu na wuestenrot. Po posledním kroku jsem očekával nejaký step-by-step co kde poslat - NIC. NIkde na stránkách jsem to nenašel i když se dá (snad) použít postup, který je popsaný "pro šetřílky" a adresa ta z kontaktníh stránek.
Příště si, ale taky nechám poslat odpovědní obálku :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod wuestenrot 5. 11. 2010 23:37

Postup po odeslání formuláře je k dispozici zde (pro obě varianty - smlouvu posílá klient a smlouvu posílá banka): http://www.wuestenrot.cz/bankovni-sluzb ... asledovat/
A ano, příští týden doplníme odkaz na postup do závěru on-line formuláře.
Díky za smlouvu ;).
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komanchero 6. 11. 2010 07:50

Jak často se můžou měnit ty transakční účty? Půjde to změnit přes IB? Bude za změnu transakčního účtu nějaký poplatek?

-- 6. 11. 2010 07:57 --

SocPredator píše:Zatím nic, já se ale obávám, že je problém spíš logistický, a možná je nával :-]

Nával teprve začne, zatím na to není žádná reklama a moc lidí o tom neví.
komanchero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SocPredator 6. 11. 2010 09:28

komanchero píše:Nával teprve začne, zatím na to není žádná reklama a moc lidí o tom neví.


No pravda, reklama zatím není. Nejlepší reklama je Patrik, ten to rozhlásí na internetu všude. Pořád lepší než udělat reklamu a pak kolabovat. Ale pro mě osobně to není o úroku, ale o společnosti. AXE prostě nevěřím, a nevím proč.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 11. 2010 12:57

komanchero píše:Nával teprve začne, zatím na to není žádná reklama a moc lidí o tom neví.
Zaplať pánbůh, že zatím není nával. Doufám, že začátkem příštího týdne už budu mít ve schránce dopis s přístupovým kódem do IB a potvrzení o založení účtu, a pak začnou přesuny :mrgreen: . Kdyby totiž na to byla masivní reklama, už má Wüstenrot hodně žadatelů a já bych musel dlouho čekat, a to by se mi nechtělo.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 6. 11. 2010 13:05

DoubleSix píše:Zaplať pánbůh, že zatím není nával. Doufám, že začátkem příštího týdne už budu mít ve schránce dopis s přístupovým kódem do IB a potvrzení o založení účtu, a pak začnou přesuny :mrgreen: . Kdyby totiž na to byla masivní reklama, už má Wüstenrot hodně žadatelů a já bych musel dlouho čekat, a to by se mi nechtělo.

Neboj, operátorů máme zatím dost a místa na serverech taky...
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 11. 2010 13:15

Hlavně jestli máte dost velký sejf, aby se vám tam ty peníze vešly :-D
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 6. 11. 2010 13:19

DoubleSix píše:Hlavně jestli máte dost velký sejf, aby se vám tam ty peníze vešly :-D

;-] Tak to si nerozumíme, do tý odpovědní obálky žádný peníze nedávej... :pozor
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků