Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod strobe 3. 11. 2010 19:27

dr._lukas: No právě že jsem se snažil informovat na oficiální infolince 800 225 555, ale jak jsem říkal výpis to rozetne.

Jinak já tedy mezi těmito dvěma sazebníky vidím rozdíl, a nemyslím v číslech.
--------------------------------------------------------
Ceník služeb Spořicího účtu Wüstenrot
Základní úroková sazba1)
z částky od 0 Kč do 29.999,99 Kč ... 0,1 %
z částky od 30.000 Kč do 5 mil. Kč ... 2,6 %
nad 5 mil. Kč 0,1 %
--------------------------------------------------------
Červené konto
Denní zůstatek Úroková sazba
50.000,- Kč a více ... 1,80%
pod 50,000,- Kč ... 0,10%
strobe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 11. 2010 23:49

No já myslím, že to bude vše ok... wüstenrot nejsou žádní pitomci...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 4. 11. 2010 16:04

Sazebník jsme nyní zformulovali trochu srozumitelněji (viz http://www.wuestenrot.cz/bankovni-sluzb ... vy-listek/), takže snad už nebude docházet k nedorozumění ohledně pásmového úročení.
Pokud např. vložíte 30.000 Kč, je skutečně celých 30.000 Kč úročeno sazbou 2,6 % p.a.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 4. 11. 2010 18:44

Tak kdo ho bude mit prvni? Doufam, ze uz mas podanu zadost Patriku. :twisted:

Jinak az to bude nekdo mit, tak prosim o udaje jako zda lze pouzivat trvale prikazy/inkasa, zabezpeceni, kvalita IB atd. Proste to, co na www strankach neni a co lze zjistit az praxi.

Dekuji.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 4. 11. 2010 19:38

Ano sazebník je teď srozumitelný... já wüstenrotu fandím. Pokud ING nezareaguje, tak bude velký přesun vkladů ;-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 11. 2010 20:34

V PDF ceníku zůstala původní textace ;-). A to samé předpokládám platí i pro zůstatek nad 5 mil., tj. celý je úročen 0,1 % p.a. - kalkulačka to tak počítá.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod wuestenrot 4. 11. 2010 20:49

Jojo, na PDF se ještě pracuje... Ano, to samé platí i pro zůstatek nad 5 mil.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 11. 2010 21:07

že bych přešel ještě k wuestenrot? zrovna tenhle týden jsem říkal, že účty spíš zredukuju :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 11. 2010 21:24

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/redukovat

Význam: • snižovat, omezovat

A co se zaměřit na tento význam? Založením nového účtu se pak nemusíš vzdát svého týdenního plánu. ;-)
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalamancharo 4. 11. 2010 22:23

Co se musí nechat, a za co skládám Wusternrot hold, je, že se stará o podměty veřejnosti. Zbytek (=většina) finančních subjektů by se mohla poučit ... :o)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 11. 2010 00:15

Noxik píše:Tak kdo ho bude mit prvni? Doufam, ze uz mas podanu zadost Patriku. :twisted:

Jinak az to bude nekdo mit, tak prosim o udaje jako zda lze pouzivat trvale prikazy/inkasa, zabezpeceni, kvalita IB atd. Proste to, co na www strankach neni a co lze zjistit az praxi.

Dekuji.


Já už to zakládal včera po obědě... chtěl jsem hned v úterý co jsem se o tomto produktu dozvěděl, ale nakonec nezbyl čas...

-- 5. 11. 2010 00:19 --

mikicz píše:že bych přešel ještě k wuestenrot? zrovna tenhle týden jsem říkal, že účty spíš zredukuju :D


to jsme dva... k ING kontu přes víkend vypíšu výpověď a vpondělí odešlu... zbytek drobných co tam zbyly jsem odeslal dneska ke zbytku na prozatimní červené konto :-) Mimochodem je ke zrušení těch účtu víc... asi další padne u mě FIO- prostě je pro mě zbytečná... už zmnoha pohledů... a výběry z bankomatu čsob má u poštovky zdarma... kromě poplatku za vklad nebo výběr z účtu nemá fio nic navíc oproti PS... pak je na řadě mBanka, kterou jsem naposledy využil v zahraničí pro výběry z bankomatu...

-- 5. 11. 2010 00:22 --

SocPredator píše:Ano sazebník je teď srozumitelný... já wüstenrotu fandím. Pokud ING nezareaguje, tak bude velký přesun vkladů ;-)


Ti nezareagují... ING už přes roky pouze snižuje..nikdy to nebyla špička a nikdy nebude
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 5. 11. 2010 08:08

:hm Proč rušit spořicí účty? Jsou zadarmo a když na nich mám 0Kč, tak to snad nevadí. Až se opět někdy banka zheveruje a přidá na úrocích, tak se tam dají jednoduše peníze opět poslat.
Mám 8 různých spořicích účtů a neuvažuji o jejich ručení.
BTW o SÚ u Wüstenrot jsem již také požádal. Číslo účtu již mám, nyní čekám na potvrzovací obálku s přístupem do IB.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 11. 2010 13:38

Tak třeba co se týče mě... spoř. účet u ING moc již nepoužívám, nelíbí se mě na nich ani 2 základní věci: 1. mohu odeslat na svůj klasický účet pouze do 15 hod, 2. úročí se až 1/4 letně... ne, že by mě to vadilo, ale rád vidím stručně a jasně kolik za aktuální měsíc dostanu...

Axu jsem měl v provozu pouhý měsíc a když jsem zjistil, jaká to je tragická společnost a jaké ma tragické IB nehodlal jsem účet zrušit... Teď mám wüstenrot a červené konto a to taky mezi účty, které budu mít zůstane.. Zbytek prostě poruším
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdibrid 5. 11. 2010 15:34

PatrikChrz píše:Nevím. Jsem kolenovrt, takže jsem si zaškrtl, že chci poslat smlouvu s odpovědní obálkou :D, přece nebudu platit za poštovné :). Takže musím čekat, až mi to přijde.

a přišla Ti ta odpovědní obálka?
Mně ne ...
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2010 15:45

Vcera ne, dneska jsem jeste nebyl doma.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků