Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 11. 2010 13:30

No počkej, já přijedu na pobočku s pytlem plných korun, celoživotní úspory, tak snad mi je vezmete :-). Kdysi bych to měl v desetníkách, ale ty už bohužel zrušili :-( :mrgreen:
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 6. 11. 2010 13:33

Cituji:
"Na Spořicí účet lze finanční prostředky vkládat buď bezhotovostně přes Internet banku, nebo v hotovosti v pokladně Wüstenrot hypoteční banka a.s., Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4 (v případě, že se nejedná o první registrační platbu)."
Takže s pytlem můžeš přijít jedině k nám na Kavčí hory, ale až potom, co pošleš nejmín 200 Kč z registračního účtu...
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 11. 2010 13:36

Mě se líbí hlavně přístup wüstenrotu, na internet vyšle svého člověka, který sleduje nejen toto fórum a dává podněty k úpravám přímo v Praze. Z tohoto by se měli někteří poučit. mBank sice fórum má, ale tam nikdo z banky nepříspívá a pouze Vokroj si vokrojuje svůj úd, když může mazat pravdivé příspěvky :-) AXA komunikuje lživě na facebooku atd... Takže w¨stenrotu dávám za jedna!
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 11. 2010 13:40

wuestenrot píše:Cituji:
"Na Spořicí účet lze finanční prostředky vkládat buď bezhotovostně přes Internet banku, nebo v hotovosti v pokladně Wüstenrot hypoteční banka a.s., Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4 (v případě, že se nejedná o první registrační platbu)."
Takže s pytlem můžeš přijít jedině k nám na Kavčí hory, ale až potom, co pošleš nejmín 200 Kč z registračního účtu...
Neboj, hotovostí nedisponuji, vše dělám pěkně z tepla domova přes IB. 8-)

BTW, má Wüstenrot nějaké limity na velikost jednorázové platby, denní nebo týdenní? Nebo výše platby není nijak omezena? Díky.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 6. 11. 2010 13:53

DoubleSix píše:BTW, má Wüstenrot nějaké limity na velikost jednorázové platby, denní nebo týdenní? Nebo výše platby není nijak omezena? Díky.

Nevím o žádném omezení - máme zkušenosti s jednorázovými platbami v řádu desítek milionů, to Ti doufám bude stačit... ;-]
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 11. 2010 14:03

wuestenrot píše:
DoubleSix píše:BTW, má Wüstenrot nějaké limity na velikost jednorázové platby, denní nebo týdenní? Nebo výše platby není nijak omezena? Díky.

Nevím o žádném omezení - máme zkušenosti s jednorázovými platbami v řádu desítek milionů, to Ti doufám bude stačit... ;-]
Stačí, díky.
Já totiž mám v ČSOB/PS limity, 300 tisíc na den a 500 tisíc na týden. Proto se ptám.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 11. 2010 16:18

cywe, po FIO je wuestenrot další společnost, která je schopna komunikovagt i na fóru a reagovat vstřícně? tak to si u nich ten spořák teda taky založím :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 11. 2010 16:32

Taky do toho půjdu, ale ještě počkám kvůli bonusu u Axy, díky nečekaným výdajům způsobenými drahou tchýní to bude jen tak tak.
Nebo to vlastně můžu založit hned, ale peníze tam vložím až později.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 11. 2010 17:29

myšpulín píše:Taky do toho půjdu, ale ještě počkám kvůli bonusu u Axy

Mám to podobně :). Já jsem převáděl přesuny v půlce září - podařilo se mi vychytat Stošestku u Unibonu (6 % p. a.), než jí zrušili a koncem roku hodlám se trochu praštit přes kapsu kvůli dovolené, už tady kvůli tomu počasí nemůžu vydržet. Jak se zpívá ve známé písničce "v Praze zima jak na Sibiři", chybí už jen ten sníh. Sice teploty teď trochu polevily a dopoledne byl takový vítr, že se stejně venku nedalo vydržet.
myšpulín píše:, díky nečekaným výdajům způsobenými drahou tchýní to bude jen tak tak.
.

"Drahá tchýně" tak nabývá nový význam :). Doufám, že aspoň jinak je OK. Nevím co je horší, jestli "nákladná" nebo "jedovatá" (jako třeba v Kameňáku, to už bych raději přežil těch šedesát tisíc nebo kolik tě stála, než tohle). Doufám, že aspoň v tomto směru je ok :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 6. 11. 2010 17:33

Take se mi libi, ze Wustenrot reaguje na podnety uzovatelu. Takze bych rad vyuzil prilezitosti zeptat se na par veci, zda budou ci nebudou:

omezeny pocet jednorazovych prikazu
trvale prikazy/inkasa
vypis v PDF
autorizace prikazu pomoci SMS nebo cim?
cislo uctu s predcislim

Dekuji.
Naposledy upravil Noxik dne 6. 11. 2010 17:36, celkově upraveno 1
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 11. 2010 17:36

Noxik: podle toho, co čtu z jejich podmínek hádám, že to budou mít stejné jako ING - tedy neomezený počet příkazů, ale jen na tři registrované účty.

Tím pádem mě příjde zabezpečení přes SMS zbytečné (až opruzující), ale proti gustu,...
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 6. 11. 2010 17:38

PatrikChrz: Ty 3 ucty jsou mysleny z ING, nebo z Wustenrotu? Jde mi po pocet, jestli od nekud presne vic ze 3. Diky
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 11. 2010 17:45

Wüstenrot tímto "opisoval" od ING. Takže na obou účtech jsou 3 "registrované účty".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komanchero 6. 11. 2010 19:01

Podle té smlouvy, co mi přišla, tak je číslo účtu devítimístné, kód banky je 7980.
komanchero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 11. 2010 19:08

PatrikChrz píše:"Drahá tchýně" tak nabývá nový význam :). Doufám, že aspoň jinak je OK. Nevím co je horší, jestli "nákladná" nebo "jedovatá" (jako třeba v Kameňáku, to už bych raději přežil těch šedesát tisíc nebo kolik tě stála, než tohle). Doufám, že aspoň v tomto směru je ok :D

Jo bylo to přes šedesát tisíc, ale naštěstí se to dělilo na 3 díly. Ale i tak mi to to trochu rozhodilo finance, přišlo to před dovolenou. Ono to ale víc zamrzí z principu, člověk šetří a ona si půjčovala za takových podmínek, kdyby nám řekla jak na tom byla. Tohle jsem prostě nikdy nepochopil neřešit co bude zítra ... no nic to sem nepatří.
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků