Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 2. 2011 19:45

co se tyce prihlaseni do axy na mobilu, tak me se to sice v opere mini podari, ale je to otazka casu kdy si to usmysli, neco ve stylu prihlaseni do IB u postovni spor. na PC pres prohlizec Google Chrome, pres Operu mini je to taky sem tam porod. dokonce jsem psal i do PS a ty me odpovedeli ze podporujou ty a ty prohlizece a konec , ze si prej mam pustit deravej explorer.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod lukas1107 8. 2. 2011 20:22

sorry za OT
IE uz davno neni deravy, IE8 je plne srovnatelna s ostatnimi prohlizeci a IE9 zatim v bete je mozna i predezene :pozor
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 2. 2011 20:40

audiobullys: tak to je divný. Mě se do Axy nepodařilo přes Operu mini přihlásit (viz screenshoty v odkazovaném článku), naopak do PS ano (sice to trvalo, než to přechroustalo ten Javascript, nebo na čem to je, ale podařilo se).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 2. 2011 21:32

tak v symbianu prihlaseni i prehled transakci funguje , predtim mi to fungovalo tak v 1 z 10 pripadu, ale na android mobilu se ani neprihlasim do axy.

skoda ze jsem v prosinci nemel kvuli praci cas si ten wustenrot ucet zalozit. sice bych tam nemel furt 300 tacu jako mam u PS na cervenym ale tak urcite 100ka by mi zbyla urcite do konce roku. po zdanenim to je rozdil neco kolem tisicovky.
stejne je mi zahadou proc si tu sazbu nechteli udrzet, pokud oni pujcujou penize na stavebni uvery kde jsou uroky pres 3 procenta na radnej uver tak to nechapu. zrejme jim vklady stoupli na tolik ze by byli ve ztrate.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 2. 2011 21:42

tak jestli mají dostatek zdrojů i za současných podmínek, tak by byli blbí, kdyby nabízeli víc :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 8. 2. 2011 22:11

audiobullys píše:skoda ze jsem v prosinci nemel kvuli praci cas si ten wustenrot ucet zalozit


Myslíš ty 2 minuty na vyplnění online formuláře? :-D Tak si to dej k někomu, kdo to stihnul, jistě ti to rád zafixuje ale pokud máš rozumnou sumu tak 3,5% na rok není problém i jinde.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 2. 2011 21:01

no pri mym pracovnim vytizeni vopravdu jsem nemel na to cas, krom prace mam jeste na starosti vystavbu domu
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 13. 2. 2011 10:31

Takových je tady ve státě většina, 1. dubna uvidíme :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod diblik75 1. 3. 2011 08:51

Zkušenost s převodem ze SÚ wust do mBank - do včerejšího dne bylo vše ok - když jsem zadávala příkaz k úhradě jeden či více dní před splatností příkazu, tak v den splatnosti příkazu peníze také dorazily do mBank. Ale 28.2. se tak nestalo, příkaz zadaný 25.2. se splatností 28.2. a peníze 28.2. připsány nebyly. Tak to je pouze info pro ty, kteří by se jako já domnívali, že to tak rychle bude fungovat stále. :-(
diblik75
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 1. 3. 2011 10:34

díky za info, stále určitě ne, proč by to dotovali, ale po ustálení by mohli zveřejnit pravidla.

Banka odesílatele ráda využije pro sebe jeden den, kdy peníze nemusí úročit, mimo mBank a ještě několika málo bank tento podvůdek dělají všechny banky, i když ve skutečnosti ty peníze předisponují až další den, zákon to dovoluje odesílací bance (přijímající banka už přes rok má smůlu) a dělá to jistě miliony ročně zisku na vrub banky.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 3. 2011 14:22

Spíš mě překvapuje, že zde přestal příspívat ten xxx z Wurstbanky :-))

upraveno :-)
Naposledy upravil dr._lukas dne 1. 3. 2011 20:46, celkově upraveno 1
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 3. 2011 14:40

Lukas: ale no tak... to že ti nebyl sympatický není důvod takového označení, ne?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 2. 3. 2011 09:43

Ano, pravidla pro hraniční čas byla nastavena do definitivní podoby.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 3. 2011 10:17

A ta definitivní podoba je tedy jaká? Do kdy musím odeslat platbu, aby zítra byla připsána na účet v jiném peněžním ústavu?
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 2. 3. 2011 11:16

Hraniční čas je 23:50. Jinými slovy: platby se splatností v určitý den by měly dorazit do jiného ústavu následující den.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků