Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 6. 2011 12:00

byly odstraněny chybové hlášky, nebo chyby které je zůsobovaly? :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 3. 6. 2011 12:15

:) oboje...
Ale zvážíme příště i tento způsob, možná by byl rychlejší...
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 6. 2011 13:28

wuestenrot: popravdě byste nebyli ani první, ani poslední, kdo by to tak udělal :)
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 3. 6. 2011 22:41

Wust: Mám takovou drobnost. Ve firefoxu 4.0.1 se mi na titulní straně wustenrotu neukazuje ta oranžová roletka vedle Kontaktů, kde se člověk přihlašuje do IB apod. Je tam prostě jen oranžové místo bez funkcí.

Starší firefox a IE je ok.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 8. 6. 2011 17:23

wuestenrot píše:Ano, sjednané fixace doběhnou podle původních pravidel.
Jinak chybové hlášky a pomalé reakce (viz zprávy výše) byly dnes v poledne odstraněny.

Dotaz (z mFóra):

Mám nyní dejme tomu 10 fixací (s různými daty expirace). Pokud budu po uvedené změně podmínek chtít jednu fixaci vypovědět předčasně -
a) půjde to a zbylých 9 zůstane, prostě jenom nepůjdou přidávat nové fixace
b) nepůjde to, budu muset vypovědět alespoň 7 fixací, aby jich nezbylo víc než 3
c) nepůjde to, budu muset vypovědět úplně všechny fixace
d) něco jiného..?
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wuestenrot 9. 6. 2011 11:55

Suky: Platí varianta a).

SocPredator: Teď jsem to zkoušel a já tam roletku vidím - tj. dělá vám to ještě teď nebo byli webdesignéři rychlejší...?
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 9. 6. 2011 19:43

to wustenrot: Pokud mám např. za starých podmínek založených 5 fixací, bude se těchto 5 fixací počítat do maximálního počtu 3 po 1.8.11, nebo budu moci po 1.8.11 k těm 5 založených za starých podmínek ještě přidat maximálně 3 za nových podmínek? Druhou variantu bych považoval za seriozní přístup k již existujícím klientům před 31.5.11.
Naposledy upravil MirdaM dne 10. 6. 2011 08:31, celkově upraveno 1
MirdaM

Odeslat příspěvekod rabb 9. 6. 2011 22:54

Takze mam-li na uctu ted 10 fixaci z nichz 5 je rocnich a 5 ctvrtletnich, tak az mi expiruje tech 5 ctvtletnich, tak budu muset bud predcasne ukoncit rocni fixace, nebo cekat az vyexpiruje tech 5 rocnich fixaci abych si mohl zalozit treba 2 rocni a 1 ctvrtletni fixaci podle novych podminek. To je trochu neprijemne.
rabb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SocPredator 10. 6. 2011 19:34

wuestenrot píše:SocPredator: Teď jsem to zkoušel a já tam roletku vidím - tj. dělá vám to ještě teď nebo byli webdesignéři rychlejší...?


Je to ok! Dík :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirdaM 12. 6. 2011 10:56

MirdaM píše:to wustenrot: Pokud mám např. za starých podmínek založených 5 fixací, bude se těchto 5 fixací počítat do maximálního počtu 3 po 1.8.11, nebo budu moci po 1.8.11 k těm 5 založených za starých podmínek ještě přidat maximálně 3 za nových podmínek? Druhou variantu bych považoval za seriozní přístup k již existujícím klientům před 31.5.11.


Zdá se, že opět ode mne nepohodlná otázka pro pana wustenrota, tedy bez odpovědi. :-(

Kdybyste fixace a jejich rušení měli plně automatizované, mohlo by vám být zcela jedno kolik jich klient má a ještě by jste ušetřili nějaké klikavky nebo klikavce.

Kdybych to byl tušil, že začnete omezovat počet fixací, nerušil bych rozjednané účty a ponechal bych si jich více ...
MirdaM

Odeslat příspěvekod S474N 12. 6. 2011 13:01

MirdaM: nechci se zde zastavat Wustenrotu, ale to je jiz tvoje vec, jestli sis neco rusil ci nikoliv. Nic neni 100% trvale a uz vubec ne uroky ci podminky bank.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 12. 6. 2011 14:45

S474N píše:MirdaM: nechci se zde zastavat Wustenrotu, ale to je jiz tvoje vec, jestli sis neco rusil ci nikoliv. Nic neni 100% trvale a uz vubec ne uroky ci podminky bank.


S rušením - to byl jen povzdech kdyby.

Souhlasím, že u bank není nic trvalé. Doposud se banka k zakládajícím klientům (účty A) chovala velmi vstřícně ohledně změn. Pokud ovšem zavede pro všechny uživatele bez ohledu na datum založení účtu možnost jen 3 blokací, přičemž se do těch 3 budou počítat i stávající blokace, tak to tedy za vstřícné chování banky zvláště pro klienty "třídy" A nepovažuji, viz nastávající problémy o kterých psal rabb.
MirdaM

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 6. 2011 18:17

Tak mohli ty blokace klidně zrušit úplně, ty stávající by doběhly a bylo by to OK. Mě tento způsob přijde naprosto v pohodě, nikdo o žádný přislíbený úrok nepřijde. Jen prostě banka už nemá zájem o nové blokované peníze výměnou na vyšší úrok.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirdaM 13. 6. 2011 17:42

to wustenrot: rád bych se dočkal odpovědi na mé poslední příspěvky ohledně koexistence "starých" a "nových" fixací.
MirdaM

Odeslat příspěvekod misaan 13. 6. 2011 18:07

2MirdaM: premyslim ci jsi normalni.. umis cist? Mas odpoved nad svym dotazem..omg..
misaan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků