Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirdaM 13. 6. 2011 19:31

1. číst umím
2. nad mým dotazem nevidím na této stránce žádnou odpověď pracovníka wustenrotu na to co jsem v příspěvcích načal
3. domněnky a hypotézy ostatních přispěvatelů mimo pracovníka wustenrotu mě nezajímají
MirdaM

Odeslat příspěvekod S474N 13. 6. 2011 19:33

MirdaM: chces-li oficialni vyjadreni, tak napis primo do Wustenrotu a ocekavej odpoved od nich.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 6. 2011 19:41

nejlépe doporučeným dopisem...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 14. 6. 2011 07:47

S474N píše:MirdaM: chces-li oficialni vyjadreni, tak napis primo do Wustenrotu a ocekavej odpoved od nich.


To bych samozřejmě udělat mohl, nicméně předpokládám, že toto oficiální vyjádření by mohlo zajímat mimo mě i další účastníky tohoto vlákna.

-- 14. 6. 2011 08:48 --

mikicz píše:nejlépe doporučeným dopisem...


no comment :hm
MirdaM

Odeslat příspěvekod S474N 14. 6. 2011 08:29

Ano, tak to oficialni vyjadreni potom vezmes, oskenujes a vlozis. Ale vztekat, ze ti na jednom z foru z milionu nekdo neda oficialni stanovistko, to opravdu muze pouze inteligentne svebytna osoba.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 14. 6. 2011 09:49

Vůbec se nevztekám, jen připomínám panu wustenrotovi, že pokud někde odpovídá, tak by měl odpovídat na všechny dotazy a ne jen na ty "příjemné". Pokud si přečteš odpovídající vlákno na mForu, zjistíš, že to není poprvé, kdy pan wustenrot reagoval na některé "nepříjemné" dotazy až po "5" urgenci. Navíc zveřejńovat soukromou odpověď na veřejném fóru se mně také nezdá zcela košér.
MirdaM

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 6. 2011 10:20

MirdaM: vdost pochybuju, že pan wuestenrot je za to aby ti tady odpovídal placený. A hlavně, není jeho povinností tu vůbec odpovídat a jak vidíš, tak tu nesedí pořád a neodpovídá všem kromě tebe. Trochu trpělivosti a rozumu by neškodilo.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalamancharo 14. 6. 2011 10:44

Někde již psal, že to dělá jen ze své dobré vůle a nic z toho nemá - viděl jsem to zde nebo na mfóru

(snad se nepletu :)) )
kalamancharo

Odeslat příspěvekod MirdaM 14. 6. 2011 13:11

mikicz píše:MirdaM: vdost pochybuju, že pan wuestenrot je za to aby ti tady odpovídal placený. A hlavně, není jeho povinností tu vůbec odpovídat a jak vidíš, tak tu nesedí pořád a neodpovídá všem kromě tebe. Trochu trpělivosti a rozumu by neškodilo.


Další diskuzi na toto téma v tomto vlákně považuji za zbytečnou, soudný čtenář po přečtení vlákna wustenrot na mForu si uděla jistě závěr sám. :-)
MirdaM

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 6. 2011 13:43

soudný čtenář čte mforum? proboha.... the end is near
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 14. 6. 2011 13:53

Já se asi ztrácím, ale co MirdaM chce - nahonit počet příspěvků, nebo odpověď z kulatým razítkem. Jinak ja psal misaan - odpověď na jeho otázku už tady je:
Suky. píše:Mám nyní dejme tomu 10 fixací (s různými daty expirace). Pokud budu po uvedené změně podmínek chtít jednu fixaci vypovědět předčasně -
a) půjde to a zbylých 9 zůstane, prostě jenom nepůjdou přidávat nové fixace
b) nepůjde to, budu muset vypovědět alespoň 7 fixací, aby jich nezbylo víc než 3
c) nepůjde to, budu muset vypovědět úplně všechny fixace
d) něco jiného..?


wuestenrot píše:Suky: Platí varianta a).


Takže první varianta je správně. Chápu, že se nemusí líbit, ale to je tak vše.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirdaM 14. 6. 2011 14:22

to libol: dík, již to vidím, číst umím, bohužel jsem ze sukyho dotazu přečetl jen: "Mám nyní dejme tomu 10 fixací (s různými daty expirace). Pokud budu po uvedené změně podmínek chtít jednu fixaci vypovědět předčasně -" a dále jsem to nečetl, neboť v tomto textu není nic o zakládání nových fixací, jen o rušení.
MirdaM

Odeslat příspěvekod wuestenrot 14. 6. 2011 16:39

MirdaM píše:to wustenrot: Pokud mám např. za starých podmínek založených 5 fixací, bude se těchto 5 fixací počítat do maximálního počtu 3 po 1.8.11, nebo budu moci po 1.8.11 k těm 5 založených za starých podmínek ještě přidat maximálně 3 za nových podmínek? Druhou variantu bych považoval za seriozní přístup k již existujícím klientům před 31.5.11.

Fóra už neprocházím denně, jako při startu před půl rokem, takže mohou některé odpovědi trvat déle. Ale k odpovědi: platí první Vámi zmíněná varianta, tj. i staré fixace se budou počítat do maximálního počtu 3 po 1.8.2011.
A znovu opakuji: z případného neodpovídání na "nepříjemné" dotazy bychom opravdu žádný užitek neměli - pouze by to tazatel na příslušném fóru "rozmázl" (viz předchozí stránka příspěvků), to už by bylo "lepší" na fórech nereagovat vůbec.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 14. 6. 2011 19:09

nikde jinde jsem na forech nevidel, ze by nekdo primo z banky takto radil a pomahal a i dal na rady a podnety lidi ohledne IB kdyz vznikalo. Toto je podle meho skvela vizitka a ostatni banky by si meli vzit priklad. Na co jsem se ptal, tak jsem odpoved vzdy dostal. Tento pristup se mi libi
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 14. 6. 2011 20:43

wuestenrot píše:Ale k odpovědi: platí první Vámi zmíněná varianta, tj. i staré fixace se budou počítat do maximálního počtu 3 po 1.8.2011.


Děkuji za odpověď.

Byl by pro Vás opravdu neřešitelný problém ponechat blokace vzniklé před 31.5.11 doběhnout a umožnit všem nové 3 blokace za nových podmínek? Zkomplikujete některým provoz na SÚ ohledně nových blokací - donutíte nám některé staré blokace rušit viz např. příspěvek od rabba a tímto nepřímo "nedodržíte" zaručené podmínky po celou dobu blokace, neboť v době zakládání blokací nebyl počet blokací omezen a my je zakládali jak píšou právníci v "dobré víře" netušíce následné omezení.

Proti minimální částce nových blokací a zaokrouhlování částek nových blokací na celé kKč nemám sebemenších námitek.
MirdaM

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků