Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Joezbrna 21. 6. 2011 19:52

Navíc ti nikdo nikdy negarantoval že za půl roku vůbec nějaké blokace budou. Prostě to tak je, a když se ti to nelíbí, pošli si prachy jinam.
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robin Brett 21. 6. 2011 20:12

MirdaM: Tak to je hustej matroš. Kolik to hodí navíc, 20 Kč na jeden cyklus?
Robin Brett
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirdaM 22. 6. 2011 08:38

mikicz píše:MirdaM: očividně nechápeš důvod, proč to banka udělala. Ten důvod jsi ty a tobě podobní, kteří začali takhle kouzlit s blokacemi. A právě aby to omezili, zavedli to co zavedli. A logicky se to dotklo tebe.


No, kdybych měl těch blokací desitky či stovky a blokovanou každou stokoronu nebo tisícikorunu zvlášť, tak bych to chápal. Existuje také něco jako důvěra klienta v peněžní ústav, která se dá velmi rychle ztratit a pak se velmi pomalu napravuje, viz případ mBanky.

Do tohoto kroku měl wustenrot u mě plnou důvěru a také jsem mu v první fázi nějaké klienty "dohodil" ...

-- 22. 6. 2011 09:44 --

Joezbrna píše:Navíc ti nikdo nikdy negarantoval že za půl roku vůbec nějaké blokace budou. Prostě to tak je, a když se ti to nelíbí, pošli si prachy jinam.


Pokud se nemýlím, garantovali mně po celou dobu blokace stejné úroky a tady mně defakto garantovali existenci blokací minimálně jeden rok po uzavření poslední blokace. :-)

-- 22. 6. 2011 09:49 --

Robin Brett píše:MirdaM: Tak to je hustej matroš. Kolik to hodí navíc, 20 Kč na jeden cyklus?

Kvůli 20 Kč bych tuto diskusi vůbec neotvíral. :D
MirdaM

Odeslat příspěvekod Joezbrna 22. 6. 2011 08:50

Tak to reklamuj u nich a ne zde na fóru.
Pokud ti nevyhoví, a cítíš se poškozen, dej to k soudu.
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalamancharo 22. 6. 2011 13:29

Tak s tímhle by řadový zaměstnanec stejně těžko něco udělal, zvlášť když tu vystupuje jen z dobré vůle. Pokud to chceš řešit dál, tak snad přímo u banky, a ne tady ... tuhle logiku nepochopím :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod MirdaM 22. 6. 2011 15:51

Dle komunikace a informací na mForu než ho zabanovali, to vůbec nevypadá na běžného zaměstnance. Informace sdělená v soukromém mailu a na veřejném fóru má hodně odlišnou váhu.
MirdaM

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 6. 2011 16:39

MirdaM: ano má. ale možná obráceně, než si myslíš. Protože to co ti banka pošle do mailu je více závazné, než to co někdo někd enapíše na fórum, protože nelze nijak ověřit zda je to skutečně zaměstnanec banky a má oprávnění tohle oficiálně sdělovat.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 22. 6. 2011 18:06

Mirdo, buď programátor a jdi to do těch bank konečně naprogramovat :-)

IMHO banky hodně dělají akce a podmínky tomu, co lze a nelze v jejich SW, je hodně těžké pro banky přiohnout SW!! Asi si to predstavujete jako naprogramovat v Packalu
writeln(Hallo World);
anebo v PHP něco takového, proc ale pak Axa Bank platila statisice za vypisy postou, kdyz by jim to Mirda naprogramoval za tyden?

A co vypadá nebo nevypadá, to je jen tvůj ničím nepodložený dojem :-)

Pokud se nemýlím, garantovali mně po celou dobu blokace stejné úroky a tady mně defakto garantovali existenci blokací minimálně jeden rok po uzavření poslední blokace.


A oni ti to jmenované výše snad nedodrží? V čem?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robin Brett 22. 6. 2011 18:50

MirdaM píše:Pokud se nemýlím, garantovali mně po celou dobu blokace stejné úroky a tady mně defakto garantovali existenci blokací minimálně jeden rok po uzavření poslední blokace. :-)

Hele Mirdo, jseš jistě chytrý chlapík, tak buď soudnej a ne demagog. To že sis nad JEJICH podmínkami postavil SVŮJ systém, který Ti rozbijou, je jistě politováníhodné, ale ne nedoržením podmínek. A jak už tady někdo psal, možná to udělali právě kvůli Tobě.
Robin Brett
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirdaM 23. 6. 2011 08:50

vpe píše:
Pokud se nemýlím, garantovali mně po celou dobu blokace stejné úroky a tady mně defakto garantovali existenci blokací minimálně jeden rok po uzavření poslední blokace.


A oni ti to jmenované výše snad nedodrží? V čem?


Dodrželi, to byla jen odpověď na připomínku:

Joezbrna píše: Navíc ti nikdo nikdy negarantoval že za půl roku vůbec nějaké blokace budou.
MirdaM

Odeslat příspěvekod vpe 23. 6. 2011 09:04

Ta připomínka byla o možnosti aktivace nových blokací, to ti nedošlo?

Kolik blokací na kolik KKč (kumulovaně) tam máš?

Pokud to někdo nasekal po méně jak 100KKč či jich měl 20 a více, tak se pak nediv, že to stopli, když už takhle to nestíhali plnit včas.

I když kdyby šli na to bankovním mozkem, tak by asi omezili spodní hranici blokace a rázem by to byl téměř klasický TV, např. do 30.6. můžeš mít 3,5% plus bonus u jiné banky (na 12m od 1M)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 23. 6. 2011 09:25

Přibližný počet blokací jsem uvedl na str.42. Na Internetu výši vkladu z principu uvádět nebudu.

Za mladých let mě programování i živilo, takže poněkud vím o čem jsem psal. :-)
MirdaM

Odeslat příspěvekod S474N 23. 6. 2011 09:48

Ano, ono je problem napsat, ze mam 7-9 blokaci, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 23. 6. 2011 10:14

Já myslím, že problém nebude v počtu blokací a "množstvím" práce, co s tím banka má. Spíše se obávám jiného kroku, který banka k 1.8 může udělat (a to sjednotit úrokové sazby pro všechny účty bez ohledu na datum založení).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rabb 23. 6. 2011 11:05

Kdyz se zmeni podminky produktu, ma klient pravo produkt okamzite zrusit bez penale. Podle stejne logiky bych ocekaval, ze kdyz se meni podminky fixace bude klientum nabidnuta moznost zrusit fixace bez penale (tedy bez ztraty pomerne casti urokoveho bonusu za dobu fixace).
rabb
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků