Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 25. 7. 2011 19:54

a tys chtěl fixlovat <10KKč anebo to vypsalo i když jsi zadal třeba 11111 Kč?

ps: v mbance nejde povolit inkaso na částku nedělitelnou stem a v Axa bance nejde poslat suma <1Kč
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirdaM 26. 7. 2011 15:59

U nové fixace vedle políčka částka je následující komentář: "Zadejte částku, kterou chcete fixovat. Minimální výše fixované částky je 10.000 Kč. Fixovaná částka z disponibilního zůstatku musí být zaokrouhlena na celé tisíce."

Fixace proběhla, fixoval jsem více jak 10 kKč a částku jsem zaokrouhlil na cele tisíce po přečtení výše uvedeného komentáře.
MirdaM

Odeslat příspěvekod MirdaM 27. 7. 2011 17:36

Včera jsem blokoval částku 5800 Kč a blokace dnes proběhla, takže ty podmínky u blokované částky dal do IB někdo v "předtermínu".
MirdaM

Odeslat příspěvekod MirdaM 1. 8. 2011 13:14

WR zvedl ode dneška úroky na některých verzích SÚ.
MirdaM

Odeslat příspěvekod filip893 1. 8. 2011 13:58

Ano, ale pouze u typu C a aktuálně prodávaného D, kdy u obou došlo k navýšení z 1,8% na 2,1%. A 2,6% a B 2,0% zůstaly beze zněny. Zajímavé je, že nyní C a D má vyšší sazbu než B, tam to ale jde zachránit fixacemi, kdy roční prémie je 0,4%, kdežto C a D má jen 0,2%.

Zvýšení je sice hezké, ale i tak nemá na Zuno, neboť díky dennímu úročení a neplacení daně v tomto případě platí že Zunu 2,0 > Wuestenrot 2,1.

Když k tomu vezmu účet zdarma s neomezeným počtem transakcí a kartu zdarma, stále je Zuno nejlepší.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 8. 2011 16:43

Tak nějak.. wurst banka to zazdila... velké plány a skončilo to spořákem, který se mimochodem řadí pod hypoteční banku :-) Aby měli něco na půjčování na hypotéky :-) A běžný účet skončil, tak jak začal... v prvopočátku a na ******
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 8. 2011 18:13

Ja si s variantou A rozhodne nestezuji.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 1. 8. 2011 18:18

A banka také ne, je to přece o nabídce a poptávce, co někteří třeba ještě nepochopili a "nandají" to bance tím, že si u ní zruší účet?

U WR má nyní každý klient takový úrok, jaký si sjednal při vyplnění žádosti na webu anebo nyní navýšený úrok a to je přece nadstandardně proklientské, na české poměry :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 1. 8. 2011 18:27

No zrovna nyni neposila W sms s kody, takze si od nich nemuzu penize vybrat.. jak proklientske a profesionalni :-) (Zakladam si ZUNO vklad..)

//tak sms prisla, 29 sec pred uplynutim doby pro zadani, tak me honili :D
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 1. 8. 2011 18:36

No to je toho, dneska rano nechodily SMS jine bance. Jsou veci, co mohou a nemohou objektivne ovlivnit, tvrdit, ze v bance je bomba a proto neni proklientska, je prece infantilni.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 1. 8. 2011 18:54

No já šel tady na fórum, či náhodou tady nebude nějaké info, ohledně výpadku. Shodou okolností, bylo vlákno W aktivní, tak jsem se zmínil o výpadku.

Samozřejmě na kvality proklientské politiky W si stežovat nemůžu 2,6% + 0,4% v době kdy všechny banky šly po 2% p.a. bylo a i nyní je dobrou nabídkou pro rychlé prachy. Nicméně ZUNO nabízí víc.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 1. 8. 2011 19:04

Takze panove vypovidate vklady u Buřta a presouvate do ZUNO?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 1. 8. 2011 19:18

Fixace co jsou temer u konce(max do 4 mesicu) nechavam dobehnout a jinak zakladam ZUNO vklad a drobne budu mit na ZUNO sporeni. Vychazi to u nich lip..

Protoze nevysla koupe domu tak budu ale penize po 6 mesicich resit podrobneji... Skladovat je na sporicim uctu je nerozum :-(
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod outlier 16. 8. 2011 11:11

Tak já jsem s Wüstenrot A taky spokojený, upřímně řečeno jsem nečekal, že těch 2,6% plus bonusy za fixace tam udrží tak dlouho. Ale jednou určitě přijde čas, kdy všechny ty sazby sjednotí, to je asi nevyhnutelné.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 16. 8. 2011 12:49

Když to sjednotí (na horším), tak asi nebude důvod tam ty peníze držet. Vždycky se dá najít alternativa...
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků