Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 6. 1. 2020 07:07

Me cislo uctu rekli po telefonu, dopis do dneska s klientskym cislem nemam a dokonce mi po telefonu potvrdili, zda penize uz lezi na uctu. Samozrejme za predpokladu, ze byly spravne doruceny 2 doklady totoznosti a vypis z uctu ze ktereho ma prijit prvni platba.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 6. 1. 2020 09:46

ja si nedelam iluze ze bych pod nejakou fintou z nich ucet nedostal, avsak na prvni dobrou fakt reklni toto zamitave stanovisko.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 1. 2020 10:12

DrumSession píše:Baňky se dělí na a) ty slušné, co jednají férově a jde jim i o dobré jméno a b) na ty ostatní. W je předpokládám a)

Také jsem založil na pobočce, čekám na loginy

-- 6. 1. 2020 10:14 --

evelista píše:pro ostatní co v tom nejedeme:

u Wecka nemá cenu chodit na pobočky, protože udelaji to ze:
otevřou stejny stranky jaky kdyby jste si to sami nalikali doma, pote to stejnak jde na potvrzeni na callcentrum na Kavci Hory, kde to zchecknou a pote vam posilaji domu dopis s loginem do bankovnictvi, do te doby Vam nereknou do telefonu ani číslo vašeho uctu.

Takze to ze pujdete a budete chtit vse co nejrychleji přes pobočku vůbec zadneho zrychleni nedocite.

+od 1.1.2020 jsou třeba ty dva doklady, jak doma na netu, tak samozrejme na pobočce (viz radky nad timto textem)


Já byl na pobočce, stačil jen jeden doklad a hned mi dali smlouvu s číslem účtu. Čekám akorát na dopis s loginy
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 6. 1. 2020 11:32

Ùčet u W jsem už několik let nepoužíval a tak ho teď opráším, heslo si pamatuji, ale nevzpomínám na přihlašovací číslo - není to č.účtu??
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 1. 2020 12:44

MirekM. píše:...
Tedy pěkná kulišárna od banky, aby si stávající klienti náhodou těsně před koncem akce 0,7 % na 12 měsíců od prvního přívkladu nezrealizovali přívklad a neměli souběh věrnostních akcí 0,7 % na 12 měsíců + za fixaci na 3 měsíce dalších 0,8 %, tedy se základním úrokem 0,5 % celkem 2 %.

Z banky mně odpověděli, že zprávu na webu o ukončení akce měli v sekci spoření, po dalším dotazu na URL webu, že ji tam měli jen od 11. 12. do konce akce (31. 12.). :-)
Viděl někdo z vás na webu WR v uvedeném intervalu zprávu o ukončení akce pro stávající klienty 0,7 % na 12 měsíců po prvním přívkladu?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 1. 2020 15:12

elfin: Není.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 6. 1. 2020 17:14

Já byl dnes na pobočce,stačil 1 doklad + čísla transakčních účtú,založen sp.účet H,trvalo to cca 15 min.Čekám na přihl.údaje.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 6. 1. 2020 18:46

Ja to beru ale kdyby te help desk pozadal o dodatecny druhy doklad, tak to pls sem napis jo? Dik moc
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 1. 2020 19:05

Zakládal jsem přes web, k dokladům jsem připojil z MMB "PARAMETRY SJEDNANÉHO PRODUKTU - SÚ Spoření 2 Přes Internet Banku", kde ovšem není požadavaný podpis, jelikož logicky to bylo podepsáno přes mobil :hm výpis posílat nechci a nic jinýho z monety, kterou jsem uvedl jako ten hlavní účet v žádosti, nedostanu
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 1. 2020 20:47

To by nemuselo vadit, ne? Já při zakládání posílám u Wurstu loni posílal jen hlavičku výpisu z AirBank (jméno příjmení, adresa (navíc jen korespondenční), číslo účtu …), vše ostatní jsem vymazal (tedy žádný podpis tam nebyl a ani žádná transakce ani zůstatek) a žádný problém jsem neměl. Stejně tak jinde posílám nejvýše smlouvu o účtu v AirBank, která je také podepsána jen SMS kódem.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 1. 2020 22:12

To si myslím také, ale nějaké paní, která to tam nejspíš verifikuje, s tím problém má. Já mám zase problém posílat smlouvy nešifrovaným emailem :-D Ale pokud by stačila hlavička výpisu, to bych zvládnul :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 6. 1. 2020 22:58

jo to staci, ja dal do toho provni radek z vypisu, ne ze bych to nechtel dat bez toho, ale dal jsem z dobreho pocitu.

Je to jedno si predstavte ze na svem transakcnim date banku kde nemate zadny vypis, tak se musi spokojit i vypisem bez realnyho uctovani cehokoliv.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 1. 2020 06:09

wit.cz: Koukal jsem se do kopie dokumentace, kterou jsem jim posílal, a byla tam jen promazaná hlavička výpisu. Ovšem, je otázka, zda není spíš problém v paní. Logicky bych očekával, že potřebují doklad o tom, že jsi majitelem uvedeného účtu a z tohoto pohledu položky ani Tvůj podpis nejsou potřebné.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 1. 2020 08:19

Taky vždy posílám jen zcenzurovanou první stránku výpisu, pouze s hlavičkou s mým jménem a adresou, bez jakýchkoliv podrobností transakcí. Nikde s tím nebyl problém, ani u Wüstenrotu.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 7. 1. 2020 08:24

Určitě musí stačit hlavička výpisu.Při zakládání na pobočce nechce žádný doklad o účtu, stačí jen nahlásit čísla až 3 účtú a nic nekontroluje.
mate59
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků