Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 11. 7. 2019 16:46

iglooo píše:Ale za chvíli přijde Trinity s ještě lepší nabídkou...

Nějako bližší ínfo?
lukas1107
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 11. 7. 2019 18:04

max dorovna, jen rozdil mezi sporákem a hypo je uz jen 0,22 uz to nijak zavratne nikam nepujde.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING a Creditas. Miluju. :) Taky tento Listopad.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 11. 7. 2019 18:29

U hypo půjdou úroky také nahoru, s tím problém není...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 11. 7. 2019 19:05

iglooo píše:V Monetě tu možnost mají také, ještě lepší... Ale za chvíli přijde Trinity s ještě lepší nabídkou...

Leda ze by pocitili nadmerny odliv vkladu.
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 12. 7. 2019 07:52

V současne době to je zajimavá nabídka, základni sazba se bude postupně spiš zvyšovat a to automaticky pro všechny vklady podle aktuálniho dění, takže výhoda proti ING a jiným fixním sazbám na dobu určitou. Nevýhoda by byla při očekávaném snižování sazeb, ale to snad nehrozí.
elfin
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 7. 2019 08:38

A proč by banka zvyšovala "základní sazbu", když novým klientům nabídne úrok 1,7 % p.a. bez podmínek a troubové, co si suší své zůstatky na 0,5 % p.a. jsou zjevně spokojeni...?
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 7. 2019 09:04

No právě, Wurst vůbec základní sazbu zvedat nemusí. Ona tahle taktika se mi vůbec zdá postavená na hlavu. Takhle (tedy asi ne na 1,7 %, když je na trhu nabídka za 2 %) získám jen "rychlé" peníze od lidí, kteří mi zase utečou, když se na trhu objeví lepší nabídka. Naopak věrný klient by ocenil i úrok o pár desetinek nižší než nejvyšší nabídka na trhu, kvůli kterému by se neobtěžoval peníze (zvláště na pár měsíců) převádět jinam, zvláště pokud by věděl, že se k němu banka chová "férově".
drkarel
Diskutér

Předchozí stránka