Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 21. 1. 2020 20:24

zadal jsem včera ve 20:30 prislo to z W dneska v 8:00 na CS, takova mala zkouska na konec mesice s ing, chci to bez zadne prodlevy.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 22. 1. 2020 01:13

Jsou nové podmínky akce 1,7% pro nové klienty, akce končí 31. 1.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod pedrysek7 22. 1. 2020 09:13

Nevíte, pokud bude Wustenrot migrovat do Monety, zda zůstane zachován sporici účet v této podobě?
Je možné, že se zruší veškeré produkty Wustenrot?
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 1. 2020 09:33

Za mě říkám, že by udělali nejlépe. Tato banka byla zajímavá někdy před 10i lety. Poté jejich "A až Z" variace jednoho a téhož účtu, lišící se pokaždé snížením úroku předešlých variant k nule je legrační ságou samo o sobě...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod pedrysek7 22. 1. 2020 09:58

Určitě si myslím, že jsou lepší produkty Monety. Teď je u Wustenrot výhodná akce 1.7% pro nové klienty na rok. Jinak nic moc.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 1. 2020 13:29

bodyczech píše:Za mě říkám, že by udělali nejlépe. Tato banka byla zajímavá někdy před 10i lety. Poté jejich "A až Z" variace jednoho a téhož účtu, lišící se pokaždé snížením úroku předešlých variant k nule je legrační ságou samo o sobě...

Tak lepší písmenka než řada SÚ bonus, SÚ bonus plus, SÚ bonus plus výhoda … jako u Equa … a Creditas s tím taky začíná. Pravda, Moneta udělala něco podobného.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 22. 1. 2020 15:49

Jo to jo, je takových kašparád u vícero bank. Také Sberbank je na takový maglajz expert.
Ale myslím, že nebude u nás mnoho ústavů s osmi variantami téhož a nyní navíc již drahný čas všechny pod stejným úrokem :)
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 22. 1. 2020 15:56

ja jsem teda nakonec zjistil, ze me ten ucet zalozili, ale poslali papir do schranky misto do emailu, jde to zrusit online?
evlo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 1. 2020 17:53

Jo, online to zrušit jde.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 1. 2020 19:09

fc70 píše:Jsou nové podmínky akce 1,7% pro nové klienty, akce končí 31. 1.

To jsem zde psal už 2x, ono to bylo vidět i před aktualizací podmínek, a to v IB v záložce Spoření u detailu toho úrokového zvýhodnění (u těch nových klientů, co ho mají), že konec akce je tedy na konci ledna, to šlo snadno poznat. Na roční garanci 1,7% už tedy zbývá jen pár dní pro založení.

-- 22. 1. 2020 18:13 --

evlo píše:ja jsem teda nakonec zjistil, ze me ten ucet zalozili, ale poslali papir do schranky misto do emailu, jde to zrusit online?

To záleží, zda se dostaneš do svého IB :). Pokud jsi nový klient, tak v tom "papíru do schránky" je zejména přihlašovací číslo do IB pro jeho aktivaci, bez něj se tam nedostaneš, abys to zrušil či jakkoliv jinak obsluhoval. Pokud už IB máš aktivní jako stávající klient, je to něco jiného, pak to lze jak píše @drkarel.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 1. 2020 19:40

Ač ve vytváření zbytečných iterací produktu si Wüstenrot s Monetou můžou podat ruce (MMB takhle "vyráběla" nejen spořicí účty Genius 1 až snad 9), tak věřím, že z produktového portfolia se nenechá inspirovat ničím - ta banka byla vhodná pouze na krátkodobé akce a jinak prakticky nepoužitelná a nevím, jestli bych se těšil na horké "novinky" typu běžný účet bez debetní karty s povinným minimálním zůstatkem (leč minimální zůstatek blokuje i MMB u BÚ sjednaných na pobočce) nebo spořicí účet, který je standardně úročen pouze při dosažení minimálního zůstatku 30 tisíc Kč, ale pouze do 1,5 milionu Kč a podobné "vychytávky"...

Možnost fixace byla stejně nepoužitelná (termínovaným vkladům nebo vkladům s x měsíční výpovědní lhůtou u jiných bank konkurovat nedokázaly a bez fixace šlo o úrokové sazby podprůměrné). Prakticky jediná užitečná funkce byla možnost zrušení těch zbytečných účtů online přes IB...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 1. 2020 20:47

fremantle, tys musel dnes číst mé myšlenky a inspirovat se mou dnešní činností při psaní tvého příspěvku - jak jsem psal v jiném vlákně, dnes jsem zrušil svůj poslední SÚ u WR a totéž spáchal u zbytku rodiny ... :-)
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 23. 1. 2020 14:30

SU WR jsem zrušil před léty a v prosinci založil na 12M akci 1,7%. Pak už možná zanikne sloučením samovolně ;-) Přihlašovací údaj mi zůstal i po letech stejný, ale to je dost časté.
MP007
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 1. 2020 15:02

Nový SÚ jsi založil přes staré přihlašovací údaje v IB?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 23. 1. 2020 15:41

Ne, požádal jsem o nový účet on-line a standardně dostal poštou potvrzení.
MP007
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka