Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Blekp 5. 1. 2021 23:50

Ale.sh píše:Už s Monetou někdo z příchozích z Wustu řešil založení běžného účtu s prémií 1500 Kč? Nikde v onlinu to nemůžu najít, to se tam kvůli tomu musí vážně volat/chodit?

Podmínky získání odměny 1500 Kč pro klienty Wurstu zde:
https://www.moneta.cz/dokumenty-ke-stazeni/osobni/ucty
vybrat Běžný účet Tom Plus a dále Podmínky kampaní

-- 5. 1. 2021 23:57 --

Mně také chybí v IB i SB výpisy za říjen až prosinec; mám tam z 1.10.2020 a pak z 1.4.2021 kde je jen převod do Monety.
Blekp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 1. 2021 11:13

ano, také mám výpis jen z ledna - interní převod Wurst-Moneta, jednorázová částka, ale výpis za 11 a 12/20 z Wurst chybí a nemám tedy info, jaké a jestli za tyto 2 měsíce připsali úroky.
To by měli dodat, ty 2 výpisy, jak si to má člověk pak zkontrolovat ?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 6. 1. 2021 11:35

A hlásil už to někdo přímo bance?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 1. 2021 13:19

Já sice zmiňované výpisy také v IB Moneta nemám, ale nijak mi to nevadí, výpisy sú jsem nikdy nepotřeboval a stavy účtů si minimálně na přelomu měsíce píšu do Excelu coby součást mého portfolia, abych znal svůj celek (v ptf. mi jinak dominují akcie přes brokery). Tedy vím, že i úroky za prosinec byly připsány zcela ok.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 1. 2021 13:23

Jako mne to taky sedí když vezmu výpis z 10/2020 a převod do Moneta a připočtu úroky ale ocenil bych i výpisy a mělo by to být snad běžné.
Nehlásil jsem ale asi udělám
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 6. 1. 2021 15:35

Tak už tam mám všechny výpisy do 31. 12. 2020.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 1. 2021 19:31

Dá se ten účet po převodu do Monety zrušit nějak dálkově?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 6. 1. 2021 19:35

Sporici ucty by mely jit zrusit v IB na par kliknuti esli se nic nezmenilo..
Taki
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 1. 2021 19:41

Ve starém IB to jde, kam se dá dostat z nového.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 1. 2021 06:48

Do starého IB se stále dá dostat bez nutnosti lézt do nového, a to z přihlašovací stránky kliknutím na odkaz "Vyzkoušejte novou IB. Kdykoliv se můžete také přesměrovat do původní IB.", což Vás hodí na přihlašovací stránku starého IB (kde je přihlášení přes SMS).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pmoravec 23. 1. 2021 21:16

Delitzsch píše:Ve starém IB to jde, kam se dá dostat z nového.

Můžete mě, prosím, navést kde to ve starém IB přesně je? Nejsem to schopný nalézt a na webu jsou informace, že to jde jen na pobočce...
pmoravec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 23. 1. 2021 22:48

Ve starém IB nahoře na liště SPOŘENÍ. Když na to kliknete, objeví se Přehled spořících účtů a pod spořícími účty je tlačítko ZRUŠIT. Funguje to, převedený účet Wüstenrot jsem tak před 2 týdny zrušil. Pravidelné spoření mi zrušit nejde.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 1. 2021 06:52

Mýlíš se v tom, že by to tak snadno šlo všem - ani já tam to tlačítko Zrušit nemám. Jde to možná dle tvého popisu jen těm, co mají (či v době přenosu měli) u Moneta kromě SÚ z Wustenrot i něco jiného. Já tam mám jen ten sú z Wurstu (IB tedy muselo být nově zřízeno) a tato možnost Zrušit tam prostě není, fakt jedině pobočka :(. Na druhou stranu: na pobočce aspoň smáznou vše, i s IB, a nic tedy v Moneta nezůstane, co by v budoucnu bránilo třeba online založení nového účtu v rámci nějaké bonusové akce (na to jsou Moneta systémy citlivé, nesmí tam být aktivního nic).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod pmoravec 24. 1. 2021 07:59

Ano, je to přesně tak, také tam možnost zrušení ve starém bankovnictví nemám. Na pobočce to před lety bylo na 2h čekání, když jsem u nich účty rušil poprvé, tak snad nebudu muset za chvíli do třetice kvůli případnému pokud by pohltili AirBank.
pmoravec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 24. 1. 2021 08:24

Moneta si asi nechce nechat ujít příležitost přesvědčit vás, že nic rušit nemáte. Já i další členové rodiny tam rušící tlačítka máme a rušíme přes ně, ale je pravda, že jsme byli klienty už předtím. Návštěvu pobočky vám nezávidím, snažím se tomu vyhnout, jak to jen jde.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka