Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod __Pavel 6. 2. 2020 09:14

Potvrzuji, problém byl ten Chrome. Použil jsem Firefox a spoření přidáno.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2020 10:12

Jak je to s odesíláním plateb ze spořícího účtu, posílají je D+0 do kolika hodin?

Jako další mám teď v plánu přesun peněz z Wuestenrotu do Trinity, tak ať dlouho nejsou na cestě. :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 2. 2020 17:23

Neposílají D+0.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 12. 2. 2020 17:46

Díky tomu jejich D+1 a v případě přesunu např. jednoho mega, je ztráta na úroku okolo 40Kč.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2020 18:41

Takže kdy je nejlepší zadat příkaz z Wustenrotu? Teď na druhý den, nebo teď s dnešním datem, až zítra...
U Trinity jsem taky četl, že posílají jen D+1 ale při zadání příkazu v 5 ráno to přišlo do druhé banky týž den.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 12. 2. 2020 18:49

Když to zadáš jako příkaz s bud. splatností,dojde to v ten daný den.To platí i pro Trinity.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 12. 2. 2020 22:21

23:00 max a prijde to další den rano
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 2. 2020 06:20

Každopádně si myslím, že u Wurstu to nikdy do jiné banky nepřijde ten samý den. Vždy (nejdříve) až následující (D+1). Takže dnešek je "poslední" den pro odeslání, pak až příští týden.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 13. 2. 2020 11:27

Už někomu, kdo včera odesílal peníze z Wurstu, dorazily do cílové banky? Mám takové tušení, že u těchto větších částek bude nějaký problém. Vzpomínám si, jak to kdysi někomu prověřovala AIR banka. Nebo jenom plaším a u těchto ústavů, s bankovnictvím z minulého století, je to normální.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 13. 2. 2020 11:43

Včera jsem poslal do RB jen 10 tis a stále na účtu nejsou a to se chystám poslat větší obnos z důvodu převodu do TB
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 13. 2. 2020 11:43

Vcera dopoledne jsem posilal z wurstu do trinity 250k, stale tam nejsou.
Dnes pred sestou rano jsem posilal z wurstu pres 700k a z monety 11k do trinity. Z monety tam penize jsou, z wurstu ne.
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 13. 2. 2020 11:45

myšpulín píše:Takže kdy je nejlepší zadat příkaz z Wustenrotu? Teď na druhý den, nebo teď s dnešním datem, až zítra...
U Trinity jsem taky četl, že posílají jen D+1 ale při zadání příkazu v 5 ráno to přišlo do druhé banky týž den.

Nerozumím co se tady řeší, přeci na účet do TB mohu poslat vklad kdykoliv, mám nastavený účet Narozeninová Supervýhoda, zatím tam mám 500, ale doplním postupně
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 13. 2. 2020 12:03

Kluci dík za info, peníze právě dorazily.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 13. 2. 2020 12:06

__Pavel píše:Kluci dík za info, peníze právě dorazily.

Taky nastesti uz vcerejsi prevod v Trinity. Uz jsem zacinal byti malinko nervosni..
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 13. 2. 2020 12:53

__Pavel píše:Kluci dík za info, peníze právě dorazily.

i mně, teď
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka