Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LGA 16. 11. 2011 08:45

Podmínky pro získání 500 Kč ( Citi Life Prémií)
http://www.citibank.cz/czech/gcb/person ... mo_500.pdf

akce trvá do 24.12.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 11. 2011 17:56

to uz tam maji vylepene or rijna, 250 bylo od zacatku a v rijnu k tomu pridali 500 za prvni nakup v urcite dobe (celkem 750)... pokud je to ono

To je stejne pakatel ve srovnani s tim, co bylo drive...
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 11. 2011 21:19

Nevíte, jestli se dá dostat k té kreditce od Raifky nebo k jiné solidní kreditce, aniž by si člověk u dané banky musel zakládat účet?
A dále lze se vůbec dostat ke kreditce bez doložení příjmů? - řekněme s počátečním pro banku "bezrizikovým" limitem 5000 Kč, který by banka sama postupně navyšovala dle platební morálky klienta. V minulosti dávala bez doložení příjmů kreditku Axa (což byla kreditka od Raifky) k jejich penzijku právě s prvním limitem 5000 Kč, který postupně každé čtvrtletí navyšovali.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2011 21:36

Kreditky lze získat i bez běžného účtu u banky (krom mBank).

Bez doložení příjmů funguje mBank, stačí mít cca 6 měsíců pravidelné příchozí platby na BÚ a banka ti sama nabídne předschválenou kreditku.

Další kreditky bez dokládání příjmu jsou cobrandové kreditky (např. GE Money ING).
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 16. 11. 2011 23:55

Rád bych se dostal k té Raifce, zde na fóru patří k nejvychvalovanějším. Existuje nějaká cesta?

(Při nejhorším mohu i na nějaký čas zřídit u RB účet s tím, že po případném získání kreditky bych ovšem účet zrušil, internetbanking ani ceník RB mi nevyhovuje.)
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 11. 2011 05:29

astrapa: v zásadě jsou 2 možnosti:
1) máš-li dostatečný příjem, můžeš o kartu požádat s doložením příjmu
2) založit si u RB účet (např. v Praze jsem ve stanici metra Pražského povstání viděl reklamu, že v některé pobočce (hádám v té u stanice metra Pankrác) je vedení účtu na 6 měsíců zdarma, ale ani to není nutné, pokud tam budeš protáčet minimálně 25 (?) tisíc (klienti upřesní, kolega v práci říkal, že se to snad nyní chystají nějak měnit, proto od nich odchází), no a na účtu každý měsíc dělat co největší obrat (ideálně poslat si ze spořicího účtu na běžný vše, co tam máš a pak zase zpět, nejspíše bych doporučoval pro tyto transakce ING konto, které neposílá majitele účtu a z RB to posílat zpět přes jiné účty, pro případ, že by v RB neposuzoval bonitu automat, ale nějaký člověk, ale víc ti asi k praxi řekne S474N.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 17. 11. 2011 10:13

PatrikChrz: chce to protacet tak 4-6 mesicu, ted jsme timto zpusobem znamemu udelali ramec 150 tisic. Bez dokladani prijmu, proste nabidka banky.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 11. 2011 10:20

Jo, to by tak odpovídalo i v jiných bankách. Kolega v práci protáčel v mBank 50 tisíc / měsíčně a za 6 měsíců dostal nabídku na kreditku na 60 000 Kč.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod astrapa 17. 11. 2011 13:33

Jak se bude RB dívat na to, že bezprostředně po získání kreditky klient zruší účet? Kreditku bych splácel převodem nebo inkasem z Fia.
A lze kreditku ovládat bez účtu? Nějaký speciální internetbanking jen pro kreditku, nebo aspoň měsíční výpisy zdarma?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 17. 11. 2011 20:16

Netusim, proc bych se zbavoval uctu, ktery mi dava 20 Kc zadarmo. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 11. 2011 21:06

astrapa píše:Jak se bude RB dívat na to, že bezprostředně po získání kreditky klient zruší účet? Kreditku bych splácel převodem nebo inkasem z Fia.
A lze kreditku ovládat bez účtu? Nějaký speciální internetbanking jen pro kreditku, nebo aspoň měsíční výpisy zdarma?
Pokud nemáš u RB účet, tak ke kreditce nedostaneš IB. Takže pokud chceš Visa Exclusive od Rajfky a zároveň IB ke kreditce, musíš mít i eKonto a točit na něm 25 tisíc měsíčně.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 17. 11. 2011 21:50

Takže když budu mít samostatnou kreditku od RB, transakce budu moct kontrolovat jen zpětně po obdržení výpisu z kreditního účtu?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bank_rider 17. 11. 2011 22:04

Skutečně plnohodnotné IB ke kreditní kartě bez nutnosti běžného účtu nabízí z bank snad jen ČS.

Nebo ještě někdo další?
Bank_rider
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 11. 2011 22:27

IB pouze ke kreditce nabízejí všechny banky krom LBBW, Volksbank a RB.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 11. 2011 22:57

Bank_rider píše:Skutečně plnohodnotné IB ke kreditní kartě bez nutnosti běžného účtu nabízí z bank snad jen ČS.

Nebo ještě někdo další?

Tak pokud je účet zdarma (mBank), tak by se to snad dalo tolerovat taky, ne? A Citi má ke kreditce IB.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka