Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 12. 2. 2012 15:23

Je,myslím,že to stojí 39,-kč.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kecinzer 12. 2. 2012 17:49

V internetovém bankovnictví je mám normálně nastavené. Stejně nic nechodí. Akorát jsem volal na CitiPhone, prý je tam asi nějaká chyba, celé mi to znovu bankéř přenastavil a pak ještě předal technikům.
No nezačíná to úplně růžově na to, že to stojí 29 Kč měsíčně :). Jestli s tím bude nějaké větší sraní, tak to prostě vypnu a bude.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Drejkaa 12. 2. 2012 17:58

Tak by Ti to pak už mělo fungovat...já nevěděla jestli 29,- nebo 39,-,tak jsi mě opravil :)
No hlavně ať jsi spokojen...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sante23 12. 2. 2012 21:05

To jen potvrzuje moje rozhodnutí kreditku nebrat. Tolik starostí mi zatím za to nestojí.
Sante23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 12. 2. 2012 21:22

Když jí budeš používat s rozumem a za jistým účelem,nemůže Ti to přinést žádne starosti...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 12. 2. 2012 21:28

Jaký starosti? Já mám kreditku/y od doby, kdy se u nás objevila, a žádné starosti jsem s ní neměl.

Tedy kromě jedné - kdy mně trubky z HVB vydaly novou, starou zrušily a jaksi mne o tom zapomněly informovat, takže jsem při placení na benzínce vypadal jak zloděj karet... Ale to se ti klidně může stát i s debetkou.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sante23 12. 2. 2012 21:31

Co čtu, tak kecinzer má s kreditkou samé problémy.

-- 12. 2. 2012 22:34 --

Uvažoval jsem, že si nějakou pořídím a měla to být zrovna CITI, ale když čtu ty problémy, tak snad radši ne.
Sante23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 12. 2. 2012 21:42

Já mám taky jednu dobrých pět let a v životě jsem si nestěžovala,dokonce mi jednou v zahraničí pomohla,protože ta moje z vlastná banky tam nějak nefungovala...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sante23 12. 2. 2012 21:45

Buď konkrétní. O jakou KK se jedná?
Sante23
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 12. 2. 2012 21:48

Mám kartu shell od citi.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 2. 2012 21:53

Mě zase v Maroku bodla Visa gold od mBank, když nešlo zaplatit Visou electron od Axy.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 2. 2012 03:05

Sante23 píše:To jen potvrzuje moje rozhodnutí kreditku nebrat. Tolik starostí mi zatím za to nestojí.


Přesně tak, kreditku neber :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropino 22. 2. 2012 09:33

GE Moneyplus
včera jsem platil kartou 670€, do 5 minut telefonát z GE, jestli je platba oprávněná.. Hlídají si pěkně své peníze :-D
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 2. 2012 09:39

Jukni do insolvenčního rejstříku, nejmíň v 80% případů figuruje GE Money... Tož asi tak si hlídají své peníze.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2012 10:12

Me zas volali z Axy, ale to slo o castku nekolikanasobne vyssi (dovolena).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků