Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 20. 8. 2011 22:59

tedy se tu chlubíš? :) Pro ostatní je to nepoužitelná inf.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 1. 9. 2011 14:21

Když mi nevyhověli v Citibance s kreditkou CityLife, tak to zkusím s bene+ ,já se jich tedy prosit nebudu.Rád bych ušetřil za nákupy a kreditku potřebuji. :oops:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 6. 9. 2011 09:46

Která kreditka je ted nejvýhodnější?.. :-) ..Monecard plus je na rok zdarma,poté zrušit a papa.

Nově partnerská sít lékáren Pharmaland, kde dostanu 4% z nákupu(ovšem ceny jaké má nevim) a u Agipu dostanu 3% .Odměna platí na veškeré zboží a služby (pohonné hmoty, myčku, občerstvení, atd.).,to je lepší než ta citiLIFE :D :love: ,záleží na preferencích.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 9. 2011 10:13

Já jsem spokojen s Citi Life. Je univerzální, 2% ze všeho, při používání je zdarma když se o to přihlásím...
Kartu na nějakou benzinku nebo jen na lékárnu bych moc nevyužil.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 9. 2011 10:45

jj, brát benzín u Agipu za 34,90 Kč se slevou 3%, když jinde tankuju bez slevy za 33,50 Kč, se fakt vyplatí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2011 12:54

Kdyz tankujes do firemniho auta :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 9. 2011 13:33

Tak s firemními vozy se u nás v práci tankuje nějaký ten Shell V-Power právě kvůli nějakým bodům či slevám. Já se služebákem jedu tak 2x ročně někam, takže to neřeším.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 9. 2011 13:49

Tak to už máme v práci zatržené hodně dlouho.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 9. 2011 14:27

marvy píše:Která kreditka je ted nejvýhodnější?.. :-) ..
Poté, co Citi spustila internetbanking a potvrzovacíma SMS (nemusíš platit 450 Kč za "token"), tak bych si troufnul tvrdit, že nejvýhodnější bude ta Citi Life - vrací 2% z každé platby, první rok zdarma, další rok 600Kč ročně nebo použiješ bonusové body v hodnotě 500Kč. Navíc má dodatkové karty zdarma (např. pro manželku, milenku, ...), dlouhé bezúročné období (55 dnů), umí inkaso 100% dlužné částky zdarma, zdarma lze změnit PIN.
Jako drobnou nevýhodu vidím pouze nemožnost zablokovat platby na internetu a MOTO.

-- 6. 9. 2011 15:28 --

Tomáš Marný píše:Tak to už máme v práci zatržené hodně dlouho.
Tak zaplať Pánbůh, u nás zatím tankování Shell V-Power zakázáno není, naopak, máme karty Euroshell a máme tankovat u Shellu :-)
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 7. 9. 2011 22:01

GE má zajímavou nabídku. Že by reakce na Citi?

Udělejte si radost s kreditní kartou MoneyCard Plus nebo MoneyCard Gold a využíjte akčních výhod. Akce trvá do 31. 12. 2011.

10 % zpět za každou platbu kartou po dobu 3 měsíců (do výše 500 Kč za měsíc)
12 měsíců bez poplatku za vedení karty
Zažádejte si o kreditní kartu MoneyCard Plus nebo MoneyCard Gold.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 9. 2011 22:21

Hodně štěstí s GE Money. Tam neví levá ruka, co chce pravá. Na netu je, že do limitu xxx Kč po vás nebudeme chtít doklad o příjmu? No to možná je, ale skutečnost je jiná, poté, co s vámi bude naše pracovnice na pobočce 20 minut vyplňovat žádost, dozvíte se, že ten doklad o příjmu mít musíte, a nějaký blábol na netu není relevantní...

Tímto srdečně děkuji soudruhům z GE Money, že moji žádost o vydání kreditky zamítli. A velmi rád bych je informoval o tom, že 14 dni poté mně bez problémů Citi schválila kreditku více než na trojnásobek částky, než jsem chtěl po nich.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2011 06:35

Prihreju si svoji polivcicku, kdy me GE odmitla zridit ucet, bez druheho dokladu totoznosti
viewtopic.php?f=316&t=1068137&start=0
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod LGA 8. 9. 2011 08:06

Když to člověk srovná, jak jednoduše se založí účet v ZUNO, aniž by si někdo něco kopíroval :nenapadne
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 8. 9. 2011 12:44

Do 45 nebo 50K doklad o prijmu u GE neni povinny. U Citi do 100K. To neznamena, ze ho po konkretni osobe pozadovat nebudou i pod tento limit.

Pokud jde o scoring, pokud u Ge mate uz "profil", tak schvaleni udelaji po telefonu a na pobocce behem 5 minut podepisete pripravenou smlouvu, nevim, jestli to jde, i kdyz u nich profil/ucet, treba sporici nemate (asi ne). Neni pak nutno nikam chodit, mozna to jde i primo z IB, pozadat o KK.

TomasMarny, nedelej zavery z jedne udalosti :-) Asi jsi pozde zaplatil CEZu nebo jine ucty a oni to poznaji. Zrovne v GE skoring dela automat par vterin..

Kopirovani dokladu nevyzaduje aktualne snad zadna banka a ani nemuze bez souhlasu. Zamestnanci banky chteji usetrit praci s opisem. Nahlednout 2 doklady chtit mohou, to chce vicero ustavu, mimo jine ING bank a i Citi banka (druhy doklad staci bez fotky).
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod ALF6 8. 9. 2011 19:07

vpe: ty mas kreditku Axa vid? nekde jsi ti tu psal, ze ji mas :-) Nebylo by lepsi misto penzijniho pripojisteni si zalozit ten podilovy fond a prispivat do nej?? Sice prvni vklad musi byt 5 000 a dalsi je po 500...Pri prvnim vkladu pockam 6 mesicu, pak vyberu a nasledne mne Axa automaticky prevadi penize, ktere usetrim( tech musim mit alespon 500). Vybery a vklady do fondu jsou zadarmo, jako samotne zrizeni. A z toho fondu se daji poslat na jakykoliv ucet( jen se musi pockat 6 mesicu, jinak se musi platit dan) :-|
ALF6
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka